Uiteindelijk krijg je je studie toch hoe dan ook vol in je smoel!quote:Op dinsdag 8 december 2009 16:02 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik ben heel erg aan het studieontwijken.
Je hebt er allang 2 terug.quote:Op dinsdag 8 december 2009 15:38 schreef Stroekie het volgende:
En wie haalt Steve nog even weg achter zijn studieboeken zodat hij z'n PM kan verwerken ?
Ja dat deed ik stiekem ookquote:Op dinsdag 8 december 2009 16:31 schreef Steve het volgende:
[..]
Je mag ook best hier blijven sog'en hoor.
Of je doet het tegelijk.quote:
Hoe kreeg ze dat voor elkaar?quote:Op dinsdag 8 december 2009 16:36 schreef Weemz het volgende:
Pfff vandaag een toets met mijn stageklas, is na afloop een leerling haar antwoorden kwijt...
Dat wordt herkansen!
Dat kan ik me voorstellen! Want er zijn ook verder helemaal geen andere schoenenwinkels in Nederland... Balen is dat he?quote:Op dinsdag 8 december 2009 17:33 schreef hierissieweer het volgende:
overigens geen schoenen kunnen vinden bij de scapino/schoenenreus. Wel leuke net floris van bommels gezien bij een van die 2.
Maar goed... Ik denk dat ik nu maar op blote voeten ga...
Wat is er zo speciaal aan die schoenen?quote:Op dinsdag 8 december 2009 17:42 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Dat kan ik me voorstellen! Want er zijn ook verder helemaal geen andere schoenenwinkels in Nederland... Balen is dat he?
Maar FvB bij Scapino?
Die zijn normaal abnormaal duur (200.- of duurder)quote:Op dinsdag 8 december 2009 17:45 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Wat is er zo speciaal aan die schoenen?
Vlarp! Dat is handig!quote:Op dinsdag 8 december 2009 17:58 schreef Steve het volgende:
http://www.sexmarkt.nl/
Handig zeg.
Voor de mensen die niet willen kijken: mensen bieden klusjes aan in ruil voor seks.
probeer de manfield van mistero eens in de uitverkoopquote:Op dinsdag 8 december 2009 17:33 schreef hierissieweer het volgende:
overigens geen schoenen kunnen vinden bij de scapino/schoenenreus. Wel leuke net floris van bommels gezien bij een van die 2.
Maar goed... Ik denk dat ik nu maar op blote voeten ga...
Echt heel sterk is het verhaal natuurlijk niet, maar voor kinderen is het geweldig.quote:Op dinsdag 8 december 2009 18:14 schreef Stroekie het volgende:
[..]
paul de leeuw twitterde dat hij hem flauw en zwak vond. Maar ik vond het wel leuk
Das dom...quote:Op dinsdag 8 december 2009 18:16 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Ik heb wel de voorwaarde dat ze goddelijk zijn
Zegt de man van Spion van Oranje.quote:Op dinsdag 8 december 2009 18:14 schreef Stroekie het volgende:
paul de leeuw twitterde dat hij hem flauw en zwak vond. Maar ik vond het wel leuk
zo van wie moet ik hoevaak pijpen voordat hij bij me thuis komt zuigen ?quote:Op dinsdag 8 december 2009 17:58 schreef Steve het volgende:
http://www.sexmarkt.nl/
Handig zeg.
Voor de mensen die niet willen kijken: mensen bieden klusjes aan in ruil voor seks.
prima voor de doelgroep !quote:Op dinsdag 8 december 2009 18:17 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Echt heel sterk is het verhaal natuurlijk niet, maar voor kinderen is het geweldig.
Nou ja, opzich, dan kan ik m'n bouwdepot voor iets leuks gebruikenquote:Op dinsdag 8 december 2009 18:18 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Das dom...
Kun je je toilet gratis laten verbouwen; je hoeft er alleen maar voor met iemand seks te hebben, sla je het af...
Soms gaat het snel als gewoon iedereen mee doetquote:Op dinsdag 8 december 2009 18:28 schreef wonderer het volgende:
Wow, drie pagina's...
Ja inderdaad!quote:Op dinsdag 8 december 2009 18:25 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Nou ja, opzich, dan kan ik m'n bouwdepot voor iets leuks gebruiken
Ik ga er over nadenken!quote:Op dinsdag 8 december 2009 18:39 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Ja inderdaad!
Dat noemen ze een win, win, win situatie
Ik mag zelf weten wat ik doequote:Op dinsdag 8 december 2009 19:05 schreef Steve het volgende:
[..]
Heb jij even pech dat je bezet bent.
look-a-likes en ik borduurde nog door op de tip van wonderer..quote:Op dinsdag 8 december 2009 17:42 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Dat kan ik me voorstellen! Want er zijn ook verder helemaal geen andere schoenenwinkels in Nederland... Balen is dat he?
Maar FvB bij Scapino?
Pffft. alleen omdat jij geen fatsoenlijke baan hebt, wil niet zeggen dat de rest van ons geen fatsoenlijk werk heeft.quote:Op dinsdag 8 december 2009 21:56 schreef Vlarp het volgende:
Heb je niet gezien hoe hard het hier gaat als iedereen aan het werk is? Dan vervelen de meeste mensen zich, dus posten ze hier!
Je bent gewoon jaloers, geef toe!quote:Op dinsdag 8 december 2009 21:59 schreef PhalanX het volgende:
[..]
Pffft. alleen omdat jij geen fatsoenlijke baan hebt, wil niet zeggen dat de rest van ons geen fatsoenlijk werk heeft.
pauper!
Op jou? Nog in geen miljoenmiljard jaar.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |