2 is mooi!quote:
Haha okquote:
2 is prima! 1 vind ik een beetje zielig en 3 is het lastig dat ze allemaal goed contact houden/krijgen! Eentje is er altijd de pineut!quote:Op dinsdag 8 december 2009 15:46 schreef Dupje het volgende:
[..]
Haha ok2 is prima idd. Ik heb ook alleen een zusje, en dat is genoeg, maar ook gezellig.
Maarjaaa eerst nog een wederhelft zoeken die dus ook kinderen wil, wel zo makkelijk
En zo krap op de achterbank!quote:Op dinsdag 8 december 2009 15:49 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
2 is prima! 1 vind ik een beetje zielig en 3 is het lastig dat ze allemaal goed contact houden/krijgen! Eentje is er altijd de pineut!
Daar heeft papa zelf geen last vanquote:
Sup nigga?quote:Op dinsdag 8 december 2009 15:53 schreef BossJos het volgende:
Ff een shoutout naar me Nijmeegse boys
Heb toevallig vanochtend nog een paar plaatjes van "zo moeilijk" geluisterd. Is die nieuwe clip al af btw?quote:Op dinsdag 8 december 2009 15:53 schreef BossJos het volgende:
Ff een shoutout naar me Nijmeegse boys
Volgens mij was die shit al te checken op het topnotch youtube kanaal. Zoiets hoorde ik althans van een van me boys.quote:Op dinsdag 8 december 2009 15:55 schreef Dj_unkie het volgende:
[..]
Heb toevallig vanochtend nog een paar plaatjes van "zo moeilijk" geluisterd. Is die nieuwe clip al af btw?
vet!.....Ik zou zweren dat ik tijdens de clipopname een getunde Audi TT met camerawagen door mijn straat zag rijdenquote:Op dinsdag 8 december 2009 16:00 schreef BossJos het volgende:
[..]
Volgens mij was die shit al te checken op het topnotch youtube kanaal. Zoiets hoorde ik althans van een van me boys.
Zo is dat!quote:Op dinsdag 8 december 2009 16:21 schreef Sander het volgende:
44 pagina's afstudeerverslag tot nu toe. Richtlijn van de HAN is 30. Fuck de HAN.
idd, alle uitwerkingen en tabellen enzo gewoon in de bijlagequote:Op dinsdag 8 december 2009 16:47 schreef Dj_unkie het volgende:
gewoon alle overbodige zooi in de bijlage flikkeren?
quote:Op dinsdag 8 december 2009 16:50 schreef swarmahoer het volgende:
[..]
idd, alle uitwerkingen en tabellen enzo gewoon in de bijlage
hfst 7, conclusie en aanbeveling
dit hoofdstuk is in de bijlagen te vinden onder het kopje bijlage 6
aai.gif!quote:Op dinsdag 8 december 2009 17:01 schreef Yashaaaaa het volgende:
Echt mijn nek is zwaar naar de klote, vanochtend niks aan de hand, uur na wakker worden ineens echt pijn.. en nu kan ik mijn hoofd maar 3 of 4 centimeter draaien naar rechts zonder pijn..
denk dat de buitelandse spotjes het iets beter doen, die zuster is gewoon uitnodigendquote:
omgquote:
Ik vind 'm eigenlijk heel slecht. De tieten van de verpleegkundige zijnquote:
Maar bij jou komt dat meer doordat je jaloers ben op haar tietenquote:Op dinsdag 8 december 2009 18:46 schreef Yashaaaaa het volgende:
wat mikkie zegt..
Vind hem ook maar matig..
quote:Op dinsdag 8 december 2009 18:56 schreef IrishBastard het volgende:
't Ging me ook niet om de boodschap, wel om het filmpje
quote:Nieuwe vertraging Doornroosje bouw van de baanPresentatie plannen in januari
3VOOR12 NL Tomas Delsing
dinsdag 8 december 2009 16:45
De lokale VVD-fractie, die meent dat het dossier te omstreden is om door het demissionaire college behandeld te worden, stelde voor het te laten liggen tot na de gemeenteraadsverkiezingen in maart. Dit voorstel werd gisteravond in een overleg tussen fractievoorzitters en de burgemeester van tafel geveegd, omdat het CDA de zijde van Doornroosje koos. De definitieve plannen zullen, zoals gepland, in januari gepresenteerd worden.
Doornroosje directeur Toine Tax is opgelucht, maar had niet anders verwacht: “Dit is een bevestiging van het wederzijdse vertrouwen. Nu het CDA ook voor onze plannen is, waren alleen de VVD, Nijmegen Nu en de Verenigde Seniorenpartij Nijmegen voor uitstel. Dat zijn redelijk kleine partijen in de raad. Ik zie dit als een duidelijk signaal tegen de reflex om bij elke politieke rimpeling te roepen dat onze plannen niet door kunnen gaan. Natuurlijk is het niet zo dat ik gisteren liep te fluiten, maar de uitkomst is voor mij niet onverwachts.”
Tax benadrukt dat dit alles niet betekent dat morgen de eerste paal de grond in kan: “In januari wordt het concrete plan pas voorgelegd aan de raad, maar wij kunnen nu in ieder geval verder onderhandelen met onze partners en beginnen met de aanbestedingen voor de bouw. We komen nu in een fuik terecht, waarbij het steeds moeilijker wordt het proces te stoppen.”
is dat al zeker? dacht dat de gemeenteraad het liet vallen?quote:Op dinsdag 8 december 2009 19:03 schreef rubbereend het volgende:
dat de nieuwbouw van Roosje geen vertraging opleverd
Ik zeg toch, wat Mikkie zegt, Dus dat is toch inclusief dequote:Op dinsdag 8 december 2009 18:50 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Maar bij jou komt dat meer doordat je jaloers ben op haar tieten
Oh Yes. witte kerst.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |