Vicky, kun je Tess eventueel niet thuis laten als ze slaapt en jij Amber moet halen. Zo doe ik dat altijd 's middags... Lennon slaapt meestal tot een uur of 11, dan laat ik hem op tot een uur of half 2, daarna gaat hij weer naar bed tot een uur of 4. Hij merkt dus helemaal niets dat ik even weg ben om Twan te halen. In het begin vond ik dat ook eng, maar ik vond het zieliger om Lennon steeds wakker te moeten maken... en het gaat prima zo nu. Het is altijd wel even zoeken, vind ik.
Beterschap voor de kleintjes MamaNik.. en leuk dat je met brood mag beginnen!!
Tinuviel, ik had er helemaal overheen gelezen, sorry, maar gecondoleerd met het overlijden van je oma. Jammer dat je haar niet meer hebt kunnen spreken, maar wel fijn dat je zoveel steun ondervindt van je gezin.

Sterkte de komende tijd!!!
Lennon moet vandaag weer mexicaanse griepprik halen, ik hoop niet dat hij er al te ziek van wordt. Ik moet morgenvroeg al om kwart over 6 uit mn bed en ben de hele dag in Den Haag en kom pas 's nachts terug. Maar hij is bij mijn ouders en blijft daar slapen, is in goede handen... maar toch.