Ik heb echt geeeeeen ideequote:Op maandag 7 december 2009 10:19 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Suedes zijn mattes maar dan met shimmer.
Oh grappig, dat gaan we even in de gaten houden.quote:Op maandag 7 december 2009 09:27 schreef pussydeluxe het volgende:
Heb jullie deze al gezien? De advent kalender van Essence . Elke dag nieuwe winkansen t/m 24 december![]()
Inwoners van Nederland kunnen gewoon meedoen en vandaag is dit de prijs![]()
[ afbeelding ]
Dat klopt ook. Maria had het fout.quote:Op maandag 7 december 2009 10:26 schreef Mirjam het volgende:
ik had het idd over suedes.
ik meende gezien te hebben dat het suede effect dan verloren ging, dus vroeg me af hoe jullie dat deden. nu snap ik er helemaal niks meer van
ah, duidelijk. thanksquote:Op maandag 7 december 2009 10:37 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Dat klopt ook. Maria had het fout.![]()
Suedes zijn matte lakjes met shimmer erin, met een topcoat wordt het een glanzende lak met shimmer erin. Ook mooi maar heeeel anders.
Kijk deze post van scrangie maar voor vergelijking met en zonder tc: http://www.scrangie.com/2(...)ction-fall-2009.html
Ik heb geloof ik maar een matte lak maar bij die doe ik eerst een normale tc zodat hij langer blijft zitten en dan een matte om hem weer mat te krijgen. Maar origineel zijn ze bedoelt om zonder tc te dragen.quote:Op maandag 7 december 2009 10:39 schreef Mirjam het volgende:
[..]
ah, duidelijk. thanks![]()
maar doen jullie 't dan lekker zonder top coat, of met een matte topcoat?
ah, ik snap 't.quote:Op maandag 7 december 2009 10:41 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Ik heb geloof ik maar een matte lak maar bij die doe ik eerst een normale tc zodat hij langer blijft zitten en dan een matte om hem weer mat te krijgen. Maar origineel zijn ze bedoelt om zonder tc te dragen.
Wat voor topcoat gebruik jij dan? Want normale topcoats glansen toch echt, tenzij het bedoeld is als matte topcoat maar dat staat er dan wel duidelijk op.quote:Op maandag 7 december 2009 11:22 schreef Maria2.0 het volgende:
Nah bij mij ziet suede er nog suede uit met een topcoat![]()
Maar zal idd wel anders zijn dan
Ik gebruik zelf veel de Nail balsam en de Nail repair, die vind ik voor mij persoonlijk belangrijk ...quote:Op maandag 7 december 2009 11:29 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Wat voor topcoat gebruik jij dan? Want normale topcoats glansen toch echt, tenzij het bedoeld is als matte topcoat maar dat staat er dan wel duidelijk op.
@Assiej: Ik gebruik regelmatig de cuticle balsem en tegenwoordig ook de nail balsem. De rest vind ik een beetje onzinnig. Maar het is goed spul.![]()
Daarmee ben ik van afgekloven stompjes die praktisch geen nagels meer hadden naar dit gegaan.
Ik had echt heel pijnlijke nagels van de Nail repair, net of ze helemaal samentrokken, geen succes dus! DE nagellak remover vind ik ook niet zo prettig, laat een laagje achter of zo.quote:Op maandag 7 december 2009 11:32 schreef Assiej het volgende:
[..]
Ik gebruik zelf veel de Nail balsam en de Nail repair, die vind ik voor mij persoonlijk belangrijk ...
Mijn nagels scheurden eerst in lagen, nu niet meer...
Alleen doordat ze lang zijn knapt er soms een af, grrr... ( blijf je achter haken of klapt ie pijnlijk dubbel haha ! )
Gebruik je het al lang ?
hmm, misschien dat het wel wat voor mij isquote:Op maandag 7 december 2009 11:38 schreef bernies het volgende:
[..]
Ik had echt heel pijnlijke nagels van de Nail repair, net of ze helemaal samentrokken, geen succes dus! DE nagellak remover vind ik ook niet zo prettig, laat een laagje achter of zo.
De handcreme is wel heerlijk, fijne geur ook.
Als iemand de nail repair wilt ruilen voor een lakje dat je zelf niet gebruikt, laat het maar even weten, bij mij staat deze toch te niksen, en dat is zonde als ik er iemand anders blij mee kan maken. Maar een keer of drie gebruikt trouwens. En kan door de brievenbus.
Oh dat is het eerste wat ik hoor aan 'negatieve' ervaringquote:Op maandag 7 december 2009 11:38 schreef bernies het volgende:
[..]
Ik had echt heel pijnlijke nagels van de Nail repair, net of ze helemaal samentrokken, geen succes dus! DE nagellak remover vind ik ook niet zo prettig, laat een laagje achter of zo.
De handcreme is wel heerlijk, fijne geur ook.
Als iemand de nail repair wilt ruilen voor een lakje dat je zelf niet gebruikt, laat het maar even weten, bij mij staat deze toch te niksen, en dat is zonde als ik er iemand anders blij mee kan maken. Maar een keer of drie gebruikt trouwens. En kan door de brievenbus.
PM me maar, leuk! Gaan we ruilen! hihiquote:Op maandag 7 december 2009 11:43 schreef Mirjam het volgende:
[..]
hmm, misschien dat het wel wat voor mij is
Is ook een allergische reactie denk ik, het zal voor de formaldehyde zijn die erin zit. Bij de hermone heb ik dat ook heel erg.quote:Op maandag 7 december 2009 11:44 schreef Assiej het volgende:
[..]
Oh dat is het eerste wat ik hoor aan 'negatieve' ervaring....
misschien ben je allergisch voor een ingredient / overgevoelig ofzo ? ( geen idee )
De nagellak remover vind ik zelf wel fijn, het laat een verzorgend laagje achter vind ik persoonlijk
en de nagels ruiken achteraf apart ( niet vies vind ik ) ... alsof er een parfum geurtje bij in zit
Ik gebruik het met tussenpozen af en toe. Maar ik ben er een jaar of vijf geleden mee begonnen toen ik nog nagels beet.quote:Op maandag 7 december 2009 11:32 schreef Assiej het volgende:
[..]
Ik gebruik zelf veel de Nail balsam en de Nail repair, die vind ik voor mij persoonlijk belangrijk ...
Mijn nagels scheurden eerst in lagen, nu niet meer...
Alleen doordat ze lang zijn knapt er soms een af, grrr... ( blijf je achter haken of klapt ie pijnlijk dubbel haha ! )
Gebruik je het al lang ?
Lief vriendje.quote:Op maandag 7 december 2009 12:22 schreef P.F het volgende:
Die heb ik dus van m'n vriendje gekregen! Stond op m'n verlanglijstje![]()
Hij twijfelde, want hij zag ook een suede van O.P.I, deze:
[ afbeelding ]
En die vond hij ook heel tofEn dat vond ik zooo grappig want die vond ik ook echt heel erg leuk zonder dat ik dat verteld had! En ik ben pas 1 week met mijn nagellak collectie bezig dus daar kan het ook niet aan liggen
Geniaal vriendje heb ik
Heb je wel topcoat in huis? Dan zou je een laagje topcoat kunnen doen om het wat op te frissen. Doe ik normaal ook om de dag.quote:Op maandag 7 december 2009 12:37 schreef P.F het volgende:
Oja! Ik heb zaterdag 4 laagjes nagellak op gedaan - het zit nu nog steeds mooi....
Moet ik ondertussen er weer een laag bij doen? Of gewoon wachten tot het lelijk wordt? Ik heb geen top/basecoat gebruikt...
Ik doe er dagelijks een vers laagje topcoat over. Wachten totdat het lelijk wordt lukt meestal niet, dan wil ik wer een andere kleur!quote:Op maandag 7 december 2009 12:37 schreef P.F het volgende:
Oja! Ik heb zaterdag 4 laagjes nagellak op gedaan - het zit nu nog steeds mooi....
Moet ik ondertussen er weer een laag bij doen? Of gewoon wachten tot het lelijk wordt? Ik heb geen top/basecoat gebruikt...
Alleen oude, van de etos oid... Dus denk dat die ondertussen te dik is geworden..quote:Op maandag 7 december 2009 12:37 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Lief vriendje.
[..]
Heb je wel topcoat in huis? Dan zou je een laagje topcoat kunnen doen om het wat op te frissen. Doe ik normaal ook om de dag.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |