Om de vijand af te leidenquote:Op dinsdag 8 december 2009 14:25 schreef Qebbel het volgende:
[..]
Hebben ze in dat leger zulke korte rokjes??
quote:Op dinsdag 8 december 2009 14:28 schreef Knuffelzacht het volgende:
[..]
afleiding is een zeer goede tacktiek en aangezien leger grotendeels uit mannen bestaat kan je zo een bateljon uitroeien
Nee, is F16 (US Airforce)quote:Op dinsdag 8 december 2009 14:54 schreef Knuffelzacht het volgende:
is dat niet de jsf?? aan al die vlaggetjes te zien denk ik het haast wel
Suc6 jaquote:
Ik geloof dat ik zojuist mijn volgende vakantiebestemming bepaald hebquote:Op dinsdag 8 december 2009 15:07 schreef Qebbel het volgende:
[..]
Nee, is F16 (US Airforce)
[ afbeelding ]
[..]
naar beneden jij!quote:
Ja ik vind dat ook wel echt een vet idee, gewoon! Ik heb weleens gevlogen met een vrouwelijke co-piloot, maar mijn vader had laatst een vlucht die bestuurd werd door zowel een vrouwelijke gezagvoerder, als vrouwelijke co-piloot. Ze vermeldden dit even extra bij aanvang van de vlucht, omdat het toch wel bijzonder was!quote:Op dinsdag 8 december 2009 15:48 schreef Knuffelzacht het volgende:
ik heb paar jaar geleden naast landings/startbaan gestaan bij luchtbasis volkel.... zonder vrouwen zijn die dingen al indrukwekkend al geeft vrouw wel extra dimensie
ja maar das gewoon vliegtuig... die zie ik elke dag al op mijn werk landen en stijgenquote:Op dinsdag 8 december 2009 15:59 schreef Qebbel het volgende:
[..]
Ja ik vind dat ook wel echt een vet idee, gewoon! Ik heb weleens gevlogen met een vrouwelijke co-piloot, maar mijn vader had laatst een vlucht die bestuurd werd door zowel een vrouwelijke gezagvoerder, als vrouwelijke co-piloot. Ze vermeldden dit even extra bij aanvang van de vlucht, omdat het toch wel bijzonder was!
Nou ja zegquote:
quote:Op dinsdag 8 december 2009 16:01 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Nou ja zeg.
Of ben ik de enige die hier met een debiele dirty mind![]()
.
Snel danquote:Op dinsdag 8 december 2009 15:55 schreef Qebbel het volgende:
Ik zie nu net dat je je kan inschrijven voor die opleiding t/m je 27e!!! Ik word verdorie over 3wkn 28. Ben echt te laat dus.
Nee hoorquote:Op dinsdag 8 december 2009 16:01 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Nou ja zeg.
Of ben ik de enige die hier met een debiele dirty mind![]()
.
Ja, dat is ook echt vet!!! Uber geluid natuurlijk! Ik wil nog steeds een keer op Vlieland naar die vliegtoren gaan. Vriend van mij heeft dat gedaan en dan komen die lui gewoon recht over je hoofd scheren. Hij vertelde dat die piloot zei: "Ik ben nu boven de afsluitdijk, over 20 seconden ben ik bij jullie"quote:Op dinsdag 8 december 2009 16:01 schreef Knuffelzacht het volgende:
[..]
ja maar das gewoon vliegtuig... die zie ik elke dag al op mijn werk landen en stijgen
ik heb dus naast de baan gestaan waar een paar straaljagers over heen denderde.... (wat een geluid echt vet!)
Dat is echt tofquote:Op dinsdag 8 december 2009 16:08 schreef Qebbel het volgende:
[..]
Ja, dat is ook echt vet!!! Uber geluid natuurlijk! Ik wil nog steeds een keer op Vlieland naar die vliegtoren gaan. Vriend van mij heeft dat gedaan en dan komen die lui gewoon recht over je hoofd scheren. Hij vertelde dat die piloot zei: "Ik ben nu boven de afsluitdijk, over 20 seconden ben ik bij jullie"![]()
Maar ik vind vrouwelijke vliegtuigpiloten ook wel heel erg tof hoor!
bij de klm zit er 1 die is bestquote:Op dinsdag 8 december 2009 16:08 schreef Qebbel het volgende:
[..]
Ja, dat is ook echt vet!!! Uber geluid natuurlijk! Ik wil nog steeds een keer op Vlieland naar die vliegtoren gaan. Vriend van mij heeft dat gedaan en dan komen die lui gewoon recht over je hoofd scheren. Hij vertelde dat die piloot zei: "Ik ben nu boven de afsluitdijk, over 20 seconden ben ik bij jullie"![]()
Maar ik vind vrouwelijke vliegtuigpiloten ook wel heel erg tof hoor!
fok meet... waar lesbeaus lesbeaus vliegtuigen spottenquote:
quote:Op dinsdag 8 december 2009 16:19 schreef Knuffelzacht het volgende:
[..]
fok meet... waar lesbeaus lesbeaus vliegtuigen spotten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |