Hier hetzelfdequote:Op maandag 7 december 2009 09:49 schreef Dionysiou het volgende:
Zo weird. Pakjes van de 18e van nov. 2 stuks. Zelfde tijd geshipt. 1 kwam vorige week al aan op een dinsdag ofzo en die andere is er nog steeds niet.
Rare shit
Denk je dat die vliegtuigen een paar dagen in de lucht zitten ofzo?quote:Op maandag 7 december 2009 09:50 schreef Placenta het volgende:
[..]
Hier hetzelfde, net alsof die vliegtuigen elkaar inhalen
Hier een 16GB SD kaart die ook echt 16GB is. ;-) Op een paar honderd MB na staat ie vol.quote:Op zondag 6 december 2009 15:59 schreef veda het volgende:
ik heb nog niemand gehoord die opslagmedia kocht op ebay die niet bedonderd was.
Een vlucht van Amsterdam naar Hong Kong duurt ong. 11 uurtjesquote:Op maandag 7 december 2009 10:00 schreef Semmm het volgende:
[..]
Denk je dat die vliegtuigen een paar dagen in de lucht zitten ofzo?
Ja, dus die verschillen worden echt niet gemaakt in de lucht hoorquote:Op maandag 7 december 2009 10:02 schreef Dionysiou het volgende:
[..]
Een vlucht van Amsterdam naar Hong Kong duurt ong. 11 uurtjes
Volgens mij is het beidequote:Op maandag 7 december 2009 10:47 schreef Fastmatti het volgende:
Wordt er dan zoveel besteld of niet gewerkt?
Ik heb een paar dingen van 26 oktober ook nog niet. Dus toen was het al foutquote:Op maandag 7 december 2009 10:14 schreef monkeybrain het volgende:
Een paar ledlampen heb ik al weken terug ontvangen. Mijn kerstsnoertje die de volgende dag is verzonden is nog nergens te bekennenNa 10 november lijkt het fout te zijn gegaan bij HongKong prutspost.
Ik ga maar niks bestellen tot nieuwjaar ofzo, dit is niet echt leuk meer. De zooi gaat toch pas over 3 weken op het vliegtuigZit ik gecaluleerd de stroming aan pakjes te bestellen voor het ultieme genotsgevoel... wacht ik nog steeds op 35 dingen
Het was ironisch bedoeld.quote:Op maandag 7 december 2009 10:06 schreef Semmm het volgende:
[..]
Ja, dus die verschillen worden echt niet gemaakt in de lucht hoor
Dat emailde ze mij ook. Ik zit nog steeds op iets van 21 oktober te wachten. Bij hun gebeurde dat nooit, maar een oplossing zoeken ho maar. Dus je bent niet de enige.quote:Op maandag 7 december 2009 11:20 schreef Skiet het volgende:
En tiffany stuurde me vanmorgen een e-mail over een order van eind oktober. Status is posted on 27th oct ofzo en die tiffany van PB doet nu alsof dit nog nooit voorgekomen is.
Echt duidelijk dat het gewoon niet meer gaat komen en ze willen maar geen nieuwe sturen. Steeds maar wachten en wachten.
Ik besteld 25/11 als ik toen had kunnen betalen had het 27/11 verzonden geweest. Nu werd het pas 5 december verzondenquote:Op maandag 7 december 2009 11:36 schreef Twizu het volgende:
Ik heb er nog een van 10 november die ik wel graag voor kerst zal willen
Er komen toch wat deuken in het imago van deze webshops. Weten jullie zeker dat het aan de HK-post ligt. Mijn ervaringen uit Singapore zijn namelijk dat ze juist over dit soort dingen liegen.quote:Op maandag 7 december 2009 11:40 schreef davo1979 het volgende:
[..]
Dat emailde ze mij ook. Ik zit nog steeds op iets van 21 oktober te wachten. Bij hun gebeurde dat nooit, maar een oplossing zoeken ho maar. Dus je bent niet de enige.
Vriendin in Azie, die gek is op Stitch, ik moest bijna een smerige opmerking maken hierover...quote:Op zaterdag 5 december 2009 17:36 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Gewoon een kleinigheidje, ze is helemaal gek van Stitch![]()
http://www.popbuying.com/detail.pb/sku.26097
quote:Op maandag 7 december 2009 11:47 schreef dabadbass het volgende:
[..]
Vriendin in Azie, die gek is op Stitch, ik moest bijna een smerige opmerking maken hierover...
Ja, blijkbaar hebben DX, DP en Ebay er last van, dus het ligt aan HK Postquote:Op maandag 7 december 2009 11:46 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Er komen toch wat deuken in het imago van deze webshops. Weten jullie zeker dat het aan de HK-post ligt. Mijn ervaringen uit Singapore zijn namelijk dat ze juist over dit soort dingen liegen.
Of het is gewoon een megagrote conspiracy waarin alle spleetoogjes betrokken zijnquote:Op maandag 7 december 2009 12:26 schreef GuitarJJ het volgende:
[..]
Ja, blijkbaar hebben DX, DP en Ebay er last van, dus het ligt aan HK Post
Dat is als het goed is de "HiPhone".quote:Op maandag 7 december 2009 14:51 schreef APPELBOOMZOR het volgende:
Heeft iemand deze, of weet iemand van welk merk deze is: http://www.popbuying.com/detail.pb/sku.26537
Ik vind het namelijk een hele goede kloon vergeleken met de Eiphone. Op het moment heb ik 2 i9+++'s en een i68+ gehad, maar die op de link lijkt er een stuk meer op dan die andere en als het goed is zit er ook een logo van het "appeltje" op.
Klopt. Op eBay bestellingen van de eerste week van november staan. Nog niks binnen!quote:Op maandag 7 december 2009 12:26 schreef GuitarJJ het volgende:
[..]
Ja, blijkbaar hebben DX, DP en Ebay er last van, dus het ligt aan HK Post
quote:Op maandag 7 december 2009 15:27 schreef Placenta het volgende:
[..]
Of het is gewoon een megagrote conspiracy waarin alle spleetoogjes betrokken zijn
Hmm.. als ik op eBay HiPhone 3GS zoek vind ik raar genoeg helemaal niks. Zoek ik op Google vind ik een hele boel. Het is hem volgens mij wel, thank youquote:Op maandag 7 december 2009 15:28 schreef Joene94 het volgende:
[..]
Dat is als het goed is de "HiPhone".
Laat die 3gs dan wegquote:Op maandag 7 december 2009 15:48 schreef APPELBOOMZOR het volgende:
[..]
Hmm.. als ik op eBay HiPhone 3GS zoek vind ik raar genoeg helemaal niks. Zoek ik op Google vind ik een hele boel. Het is hem volgens mij wel, thank you![]()
Nu nog mensen die ervaring met deze mobiel hebben
Schiet maar op, ik denk niet dat je het gaat redden. Ik heb m'n aanstekers 15 november al besteldquote:Op maandag 7 december 2009 17:13 schreef Dionysiou het volgende:
Ik ga alvast maar stiekem kijken voor aanstekers voor oud en nieuw.
Zal vast lang duren
Red je niet meer.quote:Op maandag 7 december 2009 17:13 schreef Dionysiou het volgende:
Ik ga alvast maar stiekem kijken voor aanstekers voor oud en nieuw.
Zal vast lang duren
quote:Op maandag 7 december 2009 17:18 schreef APPELBOOMZOR het volgende:
Onder welke zoekterm vinden jullie die aanstekers? Ik dacht lighter maar dan vind ik alleen andere zooi...
Jet torch voor die mini gas branders (blauwe vlam) en ik zoek voor een gewone aansteker op lighter heurquote:Op maandag 7 december 2009 17:18 schreef APPELBOOMZOR het volgende:
Onder welke zoekterm vinden jullie die aanstekers? Ik dacht lighter maar dan vind ik alleen andere zooi...
quote:Op maandag 7 december 2009 17:15 schreef Semmm het volgende:
[..]
Schiet maar op, ik denk niet dat je het gaat redden. Ik heb m'n aanstekers 15 november al besteld
quote:
Dan is de berg van onze kerst en nieuwjaar niet eens weg uit dat godvergeten landquote:Op maandag 7 december 2009 16:55 schreef Dionysiou het volgende:
February 14 is het weer zo ver!
Lunar New Year in China = nog ergere vertragingen dan nu
Inderdaadquote:Op maandag 7 december 2009 17:30 schreef monkeybrain het volgende:
[..]
Dan is de berg van onze kerst en nieuwjaar niet eens weg uit dat godvergeten land![]()
Tot april geen pakjesondertussen stort de dollar in en vervolgens mogen we bijbetalen als we de pakjes willen hebben
![]()
quote:een vraagje: zou ik zo'n million times lighter niet met wasbenzine ofzo kunnen vullen dat die langer meegaat?
Ik heb dat wel gelezen, ik snapte nooit het gezeur van trage levering en zaken die nooit in stock komen. De laatste paar maanden snap ik het HELEMAALquote:Op maandag 7 december 2009 17:31 schreef Dionysiou het volgende:
[..]
Inderdaad
Weet niet of je er vorig jaar bij was hier met die vertragingen?
Dat duurde iets van een half jaar voordat het weer NORMAAL liep
Je begrijpt natuurlijk wel dat wat nu onder aan de berg ligt, over drie maanden nog steeds onderop ligtquote:Op maandag 7 december 2009 17:30 schreef monkeybrain het volgende:
[..]
Dan is de berg van onze kerst en nieuwjaar niet eens weg uit dat godvergeten land![]()
Tot april geen pakjesondertussen stort de dollar in en vervolgens mogen we bijbetalen als we de pakjes willen hebben
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |