Hiermee geef je al aan dat je dat niet gedaan hebt. En laten verzekeringen nou net niet gek zijn op betalen!quote:...polsbandje zat niet strak ...
quote:Op zaterdag 5 december 2009 11:23 schreef RemcoDelft het volgende:
Je let niet goed op in het filmpje... "U heeft een fanatiek zoontje"...
Jij daarentegen bent gewoon volwassen, en wordt geacht als een goede eigenaar met je spullen om te gaan.
[..]
Hiermee geef je al aan dat je dat niet gedaan hebt. En laten verzekeringen nou net niet gek zijn op betalen!
Hoe dan? Dat kan toch helemaal niet? De tv en de wii had ik daarvoor ook al....quote:Op zaterdag 5 december 2009 11:30 schreef mvdejong het volgende:
Je zult tenminste moeten kunnen aantonen dat je die TV al niet voor het afsluiten van de verzekering hebt gewiied.
Ik zwaaide niet hardquote:Op zaterdag 5 december 2009 11:31 schreef Stephan1237 het volgende:
Gewoon claimen en de volgende keer niet zo hard zwaaien met je wii mote
Als het iets is wat per ongeluk gaat inderdaad, maar je moet nog steeds wel de normale voorzichtigheid in acht nemen. Zet je je dure vaas (WTF? Een vaast kost een paar euro!) daarentegen op het randje van de tafel, zodat de kans op omstoten heel groot is, dan is het toch echt eigen schuld.quote:Op zaterdag 5 december 2009 11:31 schreef Appelblauwzeegroen het volgende:
[..]
Ze vergoeden ook schade door eigen schuld met die all-risk. Als je zelf, als volwassene, een dure vaas breekt, kun je die ook claimen bv.
Niet alle vazen zijn van de Ikeaquote:Op zaterdag 5 december 2009 11:45 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Als het iets is wat per ongeluk gaat inderdaad, maar je moet nog steeds wel de normale voorzichtigheid in acht nemen. Zet je je dure vaas (WTF? Een vaast kost een paar euro!) daarentegen op het randje van de tafel, zodat de kans op omstoten heel groot is, dan is het toch echt eigen schuld.
Getuigen ?quote:Op zaterdag 5 december 2009 11:32 schreef Appelblauwzeegroen het volgende:
[..]
Hoe dan? Dat kan toch helemaal niet? De tv en de wii had ik daarvoor ook al....
Dit is wel een beetje waar ik bang van ben trouwens, kunnen ze me hiermee naaien??? En hoe kan ik dat voorkomen?
Ach hier wordt maar al te vaak uitgegaan van een mannelijke TS, dus zo gek zou het nieteens zijn om dat op te schrijvenquote:
quote:Op zaterdag 5 december 2009 19:47 schreef buzz1291 het volgende:
Die gasten uit Apeldoorn zijn niet gek hoor. Die struinen 24/7 het internet af op woorden als claim, verzekering, schade etc.
ik heb ook een xbox360.quote:Op zaterdag 5 december 2009 22:39 schreef Appelblauwzeegroen het volgende:
Ik heb ook nog een xbox 360 hoor
En in het weekend zijn ze niet bereikbaar op de schadelijn, je moet melden binnen 72 uur, dus ik meld het maandag wel en zie wat er van komt. Ik kan niets meer doen dan de waarheid vertellen toch?
En ik hoop inderdaad dat dit de dingen zijn waarvoor je je verzekerd. In een standaard inboedelverzekering zit bv ook smeulschade, als je een brandgat in je bank brandt omdat je onvoorzichtig bent met je peuk..... Slaat natuurlijk nergens op, want de niet rokers die per ongeluk wat slopen in hun eigen huis krijgen veel dingen niet terug....
Ja een foto van TS!quote:Op zondag 6 december 2009 08:58 schreef Michelinmannetje het volgende:
Ik zou gewoon claimen. Ben overigens wel benieuwd naar een foto.
Weet je dat heel zeker? Toevallig staat op een ander forum een bericht van iemand die haar tv gewiii-ed heeft op precies dezelfde manier met precies dezelfde gevolgen voor de tv. Alleen dat bericht is al op 22 november geplaatst.quote:Op zaterdag 5 december 2009 11:09 schreef Appelblauwzeegroen het volgende:
OK, ik heb gisteren iets heel doms gedaanHier gaan jullie vast om lachen
![]()
Ik
Waarom heb je de link verwijderd? Op pagina 2 staat ook een heel verhaal over een smeulende peuk en blabla, ongeveer hetzelfde als hierboven.quote:
Linkje?quote:Op zondag 6 december 2009 11:20 schreef Mula het volgende:
[..]
Weet je dat heel zeker? Toevallig staat op een ander forum een bericht van iemand die haar tv gewiii-ed heeft op precies dezelfde manier met precies dezelfde gevolgen voor de tv. Alleen dat bericht is al op 22 november geplaatst.
Dit topic wordt spannend!quote:Vraag me nu een beetje af of je 2 weken geleden niet gewoon die verzekering hebt afgesloten omdat je geen allrisk-dekking op je oude verzekering had en deze verzekering wil laten opdraaien voor je tv.
Ik heb het verwijderd omdat de user daar een andere gebruikersnaam gebruikt (oftewel; door te zoeken op haar fok0gebruikersnaam vind je niet haar account op dat forum). Ik vond het toch niet zo netjes om die 2 zo direct aan elkaar te koppelen. Misschien schrijft zij daar dingen waarvan ze niet wil dat mensen die haar fok-gebruikersnaam kennen, weten. Normen en waarden, weet-je-wel!quote:Op zondag 6 december 2009 11:44 schreef NikkelCobalt het volgende:
[..]
Waarom heb je de link verwijderd? Op pagina 2 staat ook een heel verhaal over een smeulende peuk en blabla, ongeveer hetzelfde als hierboven.
Ergo, TS heeft 2 week terug (zaterdag 21 nov) haar tv vernield, had geen verzekering, heeft die maandag 23 nov afgesloten, en vraagt nu hier met een lulsmoes hoe ze het beste iets kan claimen dat gebeurd is voor ze die verzekering had?
Volgens mij is dat gewoon frauderen.
Aan fraudebestrijding word veel tijd en geld besteedt. Dit is één van de onderdelen daarvan.quote:Op zaterdag 5 december 2009 21:05 schreef Lariekoek het volgende:
[..]
!!!
Nee inderdaad, ze hebben daar niks beters te doen.
A la, maar voor dit topic niet minder belangrijkquote:Op zondag 6 december 2009 11:51 schreef Mula het volgende:
[..]
Ik heb het verwijderd omdat de user daar een andere gebruikersnaam gebruikt (oftewel; door te zoeken op haar fok0gebruikersnaam vind je niet haar account op dat forum). Ik vond het toch niet zo netjes om die 2 zo direct aan elkaar te koppelen. Misschien schrijft zij daar dingen waarvan ze niet wil dat mensen die haar fok-gebruikersnaam kennen, weten. Normen en waarden, weet-je-wel!
Ik heb dat andere topic net gelezen (was simpel te googlen) en ik vermoed precies hetzelfde. TV uit januari voor 1000 euro, bowlen met een vriend, vergelijking met een peuk, allemaal precies hetzelfde.quote:Op zondag 6 december 2009 11:20 schreef Mula het volgende:
[..]
Weet je dat heel zeker? Toevallig staat op een ander forum een bericht van iemand die haar tv gewiii-ed heeft op precies dezelfde manier met precies dezelfde gevolgen voor de tv. Alleen dat bericht is al op 22 november geplaatst.
Vraag me nu een beetje af of je 2 weken geleden niet gewoon die verzekering hebt afgesloten omdat je geen allrisk-dekking op je oude verzekering had en deze verzekering wil laten opdraaien voor je tv.
Ik denk niet dat TS die verzekering heeft afgesloten onder de naam Appelblauwzeegroen.quote:Op zaterdag 5 december 2009 19:47 schreef buzz1291 het volgende:
Nu je het hier neer geplempt hebt, zou ik het maar meteen claimen want anders krijg je nog te horen dat je te laat was met claimen, met als bewijs een fraaie print van dit topic. Die gasten uit Apeldoorn zijn niet gek hoor. Die struinen 24/7 het internet af op woorden als claim, verzekering, schade etc.
whehe, idd... Tenminste, als je dat topi cop het 'Viva forum' bedoelt, waar je komt als je googlet op 'tv januari voor 1000 euro gekocht wii'quote:Op zondag 6 december 2009 12:07 schreef goeiemoggel het volgende:
[..]
Ik heb dat andere topic net gelezen (was simpel te googlen) en ik vermoed precies hetzelfde. TV uit januari voor 1000 euro, bowlen met een vriend, vergelijking met een peuk, allemaal precies hetzelfde.
Dit riekt wel heel erg naar fraude
Mwah, dat zou zwak zijn, aangezien het filmpje opd e site van de verzekeraar exact zo'n voorbeeld toont.....quote:Op zondag 6 december 2009 18:32 schreef RemcoDelft het volgende:
Zoals ik al eerder aangaf: Een verzekering gaat sowieso niet betalen vanwege het feit dat je als volwassene geacht wordt geen troep tegen je TV te smijten.
Vraag het me af hoor.. Denk niet dat het te bewijzen valt. Ze gaan echt geen C14-datering uitvoeren op de brokstukkenquote:Daarbij komt dergelijke fraude gewoon boven water, en gaat TS hard voor de bijl.
Van een KIND ja!quote:Op zondag 6 december 2009 19:31 schreef Palomar het volgende:
[..]
Mwah, dat zou zwak zijn, aangezien het filmpje opd e site van de verzekeraar exact zo'n voorbeeld toont.....
Waar dient een all-risk verzekering dan voor? Net alsof volwassen niks onopzettelijk kapot kunnen maken.quote:
Om die reden heeft Nintendo dan ook een polsbandje bevestigd...quote:Op zondag 6 december 2009 20:21 schreef Appelblauwzeegroen het volgende:
Ik heb ook op het andere forum gekeken en nee dat ben ik niet!!! Het blijkt welk dat het vaker voorkomt...
quote:Op zaterdag 5 december 2009 11:09 schreef Appelblauwzeegroen het volgende:
OK, ik heb gisteren iets heel doms gedaanHier gaan jullie vast om lachen
![]()
Ik heb mijn tv, die ik januari voor 1000 euro heb gekocht... gewiiied. Oftewel: er heel hard mijn wii remote control in gebowld. Ik kwam tijdens het bowlen onverwachts het been van mijn vriend tegen die net ging verzitten, polsbandje zat niet strak en de wii afstandsbediening vloog zo mijn tv in.
Resultaat: een mooi zwart scherm met een witte barst erin als je hem aanzet, dus geen enkel beeld, maar nog wel geluid![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Nu heb ik een inboedelverzekering met all-risk dekking, dus ook voor schade door je eigen stomme schuld. Er staat zelfs een filmpje op de site waarop ook een tv gewiied wordten dat verzekerd is.
Maar ik heb deze verzekering nog net geen 2 weken afgesloten. Ik heb omdat ik net werk, al mijn verzekeringen herzien en mijn studentenverzekeringen opgezegd.
Zal ik meteen maar deze schade melden of zal ik nog even afwachten en het over een week of 3 regelen, na de kerst ofzo? Ik ben bang namelijk dat ze het een beetje vreemd vinden en me niet geloven ed....
Mijn vriend, waarmee ik samenwoon en ook deze verzekering mee heb, heeft een aantal jaar geleden iets geclaimed bij zijn reisverzekering en daar geloofden ze hem niet, maar hij heeft ze door een pissed off telefoontje wel overtuigd dat het geen opzet was. Ben beetje bang dat daar in de grote boze verzekeringswereld nog een soort waarschuwing voor hem geldt...![]()
Of is uitstellen van de melding en zeggen dat het met kerst ofzo gebeurd is stom?
Ik weet even niet wat nou handig is in deze situatie.
edit: wat ook niet zo handig is, is die lelijke spelfout in de titelKan een mod daar wat aan doen?
Busted...quote:Op zondag 6 december 2009 20:49 schreef Mula het volgende:
Link: http://forum.viva.nl/foru(...)/list_messages/63172 Aangezien het hier toch niet om de fok-TS gaat, lijkt het me ook geen probleem om de link hier neer te zetten.
Bericht van Singala op 21-11-2009, 18:17;"Zoals de titel al zegt: ik heb net mijn wii controller op mijn lcd scherm gegooid en mijn tv doet het niet meer
Mijn vriend zijn been zat in de weg bij het bowlen, ik raakte dat en de controller vloog uit mijn handen.
Aiaiai....... tv is nog geen jaar oud
Moet ik nu bij mijn inboedelverzekering zijn? Of bij mijn WA of de verzekering?
--------------------------------------------------------------------------------
singalala wijzigde dit bericht op 21-11-2009 18:17 met 3%"
Bericht van Singala op 21-11-2009, 18;31;
"Ik woon echt samen, geen samenlevingscontract, maar huurcontract op ons beider naam, hebben gedeelde inboedelverzekering ed. Ik heb wel een vriend op bezoek momenteel, waarmee we aan het bowlen waren. Die wil het best bij zijn wa verzekering (als ie dat heeft, weet ie niet, want een vrij chaotische student) verhalen, maar ja, das ook niet zo netjes he?
--------------------------------------------------------------------------------
singalala wijzigde dit bericht op 21-11-2009 18:45 met 11%"
Bericht van singala op 21-11-2009, 18;54;
"quote:
yette schreef op 21 november 2009 @ 18:50:
Jee wat balen!
Misschien kan je als troost hier eens kijken...gedeelde smart is halve smart.
Dat heb ik hier nu ook... een beeldscherm dat als je het aanzet enkel een zwart scherm met een witte barst laat zien. Ik kan geen zenders zien, wel luisteren"
Bericht van singala op 22-11-2009, 09;40;
"Ik kan mijn verzekering niet bellen, zijn er pas maandag weer. Zo te zien heb ik helaas nergens recht op. Ben stom genoeg (snap niet hoe ik dat nou heb geweigerd) niet all-risk verzekerd. Wel klote voor tv die ik sinds januari heb voor 1000 euro Gelukkig is dezelfde sindsdien goedkoper geworden.....
Ik vind het trouwens echt heel slecht dat je bij de gewone verzekering wel geld terug krijgt als je een peuk ergens laat aanbranden, terwijl andere fouten, als niet roker niet vergoed krijgt. Smeulschade zit overal standaard bij in, schoonouders hebben bv ook geld gekregen voor gaatjes in de bank."
-----
Ik heb de berichten op het viva-forum nog even goed nagelezen en inderdaad, ik denk niet dat het om jou gaat TS!
Enige overeenkomsten zijn;
-tv van 1000 euro
-gekocht in januari
- tv heeft nog wel geluid maar geen beeld meer
- zwart scherm met witte streep
- beiden personen wonen samen
- ongelukje gebeurd tijdens het bowlen op de wii
- bij beiden is het ongelukje gebeurd doordat de vriend zijn knie bewoog en tegen de wii-controller aankwam
-beide personen zijn erg goed op de hoogte van hoe het zit met smeulgaten in banken
Is toch helemaal duidelijk dat jij niet degene bent die op het viva-forum post he? Dat ik dat niet meteen hebt gezien!
Laat de verzekering dan maar bewijzen dat het al eerder kapot was...quote:Op zaterdag 5 december 2009 11:32 schreef Appelblauwzeegroen het volgende:
[..]
Hoe dan? Dat kan toch helemaal niet? De tv en de wii had ik daarvoor ook al....
Dit is wel een beetje waar ik bang van ben trouwens, kunnen ze me hiermee naaien??? En hoe kan ik dat voorkomen?
quote:Op zondag 6 december 2009 20:49 schreef Mula het volgende:
Link: http://forum.viva.nl/foru(...)/list_messages/63172 Aangezien het hier toch niet om de fok-TS gaat, lijkt het me ook geen probleem om de link hier neer te zetten.![]()
Yup, bij een AVBKO dekking (Alle Van Buiten Komende Onheilen), ofwel totaaldekking of hoe de verzekeraars het ook uitschelden is dit gewoon gedekt. Wat niet wegneemt dat je zo'n geintje niet te vaak moet claimen want dan nemen ze wel maatregelen.quote:Op zondag 6 december 2009 21:57 schreef willempjewever het volgende:
En een inboedelverzekering die dit betaald? Bestaat niet. Op de site staat ook duidelijk een kind vermeld en geen volwassene. Zou mooi zijn. Heb je 1000 euro nodig, gooi je gewoon je tv kapot en ga je het claimen, geloof je het zelf?
Het komt niet van buiten, TS is gewoon lomp. En fraudeurquote:Op zondag 6 december 2009 22:43 schreef diedrick het volgende:
[..]
Yup, bij een AVBKO dekking (Alle Van Buiten Komende Onheilen), ofwel totaaldekking of hoe de verzekeraars het ook uitschelden is dit gewoon gedekt. Wat niet wegneemt dat je zo'n geintje niet te vaak moet claimen want dan nemen ze wel maatregelen.
Overigens hanteren ze daar meestal wel een eigen risico bij.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |