Als FC Twente speelt rijden er wel VIRM's als stoptrein tussen Enschede en Rijssen, maar dat was niet het geval vandaag (die rijden ook als extra treinen trouwens, de stopper naar Apeldoorn rijdt gewoon met SGMm dan).quote:Op vrijdag 4 december 2009 16:16 schreef STTSJT het volgende:
[..]
Niet zō opvallen als je denkt hoor![]()
Heb al een paar keer gezien dat er een Virm lang denderede op dat traject.
Maar heb hem nooit zien stoppen
Maar het is wel zo dat het opvallend is dat het als stoptrein wordt gebruikt.
Had het misschien iets te maken met een wedstrijd van fc twente?
(weet ook niet wanneer je hem gezien hebt en heb je er een foto van)
'Grappig" om te zien. Jammer dat ik het zelf niet gezien hebquote:Op vrijdag 4 december 2009 16:23 schreef dennistd het volgende:
afbeelding
VIRM 9420
Als stoptrein van Enschede naar Apeldoorn, op Almelo de Riet
Ik neem aan dat i zo laat vertrekt uit enschede?quote:Op vrijdag 4 december 2009 16:34 schreef dennistd het volgende:
Ook trein 7064 (Enschede v 17.01) rijdt er straks nog mee.
Das wel handig z'n lijst voor de andere mensenquote:Op vrijdag 4 december 2009 16:44 schreef dennistd het volgende:
v staat voor vertrek ja
Hele lijst:
...
Ik wil er wel elke dag in zitten.quote:Op vrijdag 4 december 2009 18:21 schreef STTSJT het volgende:
De Virm (Komt Almelo station binnen)
[ afbeelding ]
Misschien doen ze dat over twee weken.quote:Op vrijdag 4 december 2009 19:56 schreef Ireyon het volgende:
Ik stel voor dat we alle Virms dan maar naar Noordoost-Nederland sturen.. daar schijnen ze er blij mee te zijn. Stuur de koplopers dan maar naar Brabant en men heeft een win-win situatie
Ah, ik zie het al. Een notoire teruglezer.quote:
hahah op deze reactie had ik gehooptquote:Op vrijdag 4 december 2009 20:10 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ah, ik zie het al. Een notoire teruglezer.
quote:Op vrijdag 4 december 2009 20:12 schreef Palmboom313 het volgende:
hahah op deze reactie had ik gehooptJe zag de grap er niet van in
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
DDM-1 en DD-AR.quote:Op vrijdag 4 december 2009 20:13 schreef STTSJT het volgende:
Virms blijven mooie dingen![]()
In elkgeval zien ze er beter uit als die andere dubbel dekkers (hoe heten die ook al weer? dacht iets met dd?)
Hoop dat de ns ze vaker hier in t oosten inzet(kan ik ze vaker op de foto zetten
)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |