Fons, wat een mooie tekening!!
Stiemie, hier nog geen monsters onder het bed. Ontkennen zou ik ook niet doen, maar er ook niet helemaal in meegaan.
En een

voor evenstar en chaca, wat naar voor jullie meiden dat normaal eten zo'n gedoe is. En nu met de feestdagen nog iets meer confronterend..
Hier ook de Sint-stress overleefd. Chris was na cadeautje nr2 al niet meer weg te slaan bij zijn speelgoed. En had helemaal geen behoefte om nog meer uit te pakken.
Hij heeft de hele avond staan roeren in zijn nieuwe pannen met zijn nieuwe keukengerei. Lekker met pepernoten erin. Maar de surprise voor tante (een chocolademuntjesglijbaan) en van mij (spoel met meters draad) waren eigenlijk ook heel leuk voor hem. De laatste 5 cadeautjes kwamen pas uit de stapel na Chris bedtijd, dus die waren voor zondag. Maar eigenlijk hoefde het van hem niet zo meer
Verder nog boekjes, een neptelefoon, chocoladepietjes, kinderbakset, mini springvorm, en nog wel meer gekregen. Flink verwend..
We waren het weekend weg met mijn schoonouders in een huisje, en Chris was steeds zo lief. Heel gezellig allemaal. Zo heerlijk om van zo'n vrolijk, lief, lachend kind te kunnen genieten!
Nu met kerst nog bij mijn ouders cadeautjes. Kijken of hij dan weer een cadeautjes-overload krijgt. Denk het wel, als ik mijn moeders opsomming van cadeautjes hoor
We hebben ook een nieuw bedritueel te pakken.. Chris wil voor het slapen nog even zelf in zijn bedje lezen. Dan ligt hij dus zo een half uur met een boek op schoot te bladeren. En we mogen het lampje niet uitdoen. Dus we steken af en toe ons hoofd om de hoek, totdat het wel uitmag. Dan gaat hij ook zonder mokken slapen