Is er op Schiphol ook ergens gratis wifi? En waar ga je dan zitten?quote:Op zaterdag 5 december 2009 15:06 schreef Fogel het volgende:
OK, op ieder vliegveld is 9 uur wachten saai, maar hier weet ik in ieder geval waar de goede stoelen zijn in verhouding tot WLAN dekking en een stopcontact en dus kan ik op fok rondhangen, dat scheelt al een beetje.
Ik ben overigens vergeten om dat groene i94 formulier in te leveren bij vertrek uit de VS, doen ze daar bij mijn volgende bezoek moeilijk over?
Grijns! Wij wachten vol spanning af.........voor die foto!quote:Op zaterdag 5 december 2009 09:48 schreef Thetallguy het volgende:
Trouwfoto Vind Post
Have fun vandaag
1 woord: uitzendinggemistquote:Op zaterdag 5 december 2009 16:08 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Kijken ze bij jou dan niet het sinterklaasjournaal??????
Ze heeft meteen fok.nl laten blokkeren op de computerquote:Op zondag 6 december 2009 08:43 schreef UIO_AMS het volgende:
Is flipsen al gesignaleerd na zijn trouwen? Of is dat de eerste vrijheid die hij heeft moeten inleveren?
Wat een lieve foto! Gefeliciteerd!!!quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |