Anders heb je de kans om meer dan 2K te trappen tenzij je bij de slechteren behoort, dus het is maar net wat je wilquote:Op dinsdag 1 december 2009 18:23 schreef Sinaasappellimonadesiroop het volgende:
Ook wel leuk om een 2k neer te zetten, maar gezien we een EJD 12++ zijn, is er een kans dat ik hem dan in mijn eentje moet trappen...
Breng mij trouwens eens niet meer in zo'n lastig parket net als gisterenquote:Op dinsdag 1 december 2009 23:51 schreef SkollZwaar09 het volgende:
Braas wint de NKIR, Knapp is wel sterk, maar legt t denk ik toch af...
Wel knap die 1.36 op de 20 min test, geloof dat er maar weinig in nl zijn die m dat uberhaupt nadoen.
Daarnaast neem ik aan dat die Neried wel SB start?
Begin m ook al fiks te knijpen voor de NKIR, wat is t toch een kutwedstrijd.! 6 minuten en een beetje rammen op dat ding, helemaal dood gaan, en dan 2 maanden niets qua wedstrijden..
Balen! De drie keer 1k ging bij mij ook slecht, ik had een streef van 1:39 wat ik prima volhield totdat ik na de tweede 1k over mijn nek ging..quote:Op woensdag 2 december 2009 11:05 schreef Leso_Varen het volgende:
Crap, vanavond 3x 1K, maar ik ben enigszins ziek
Nouja, in elk geval wel even gaan, kijken wat ik er van kan maken.
Vanavond lekker 2*2000m., tempo 26-28-30-32quote:Op woensdag 2 december 2009 15:09 schreef Lucas0 het volgende:
[..]
Balen! De drie keer 1k ging bij mij ook slecht, ik had een streef van 1:39 wat ik prima volhield totdat ik na de tweede 1k over mijn nek ging..![]()
Maargoed, zaterdag nog een 2k en dan word zondag de selectie bekend!
Ivo Opstelten?quote:Op woensdag 2 december 2009 15:17 schreef WanEnOonlie het volgende:
A.s. zondag weer en nieuw interview voor NLroei. Met het beest van Rotterdam!
John de Wolfquote:Op woensdag 2 december 2009 15:32 schreef De_Brok het volgende:
[..]
tsja, of die andere Rotterdammer met haar op z'n schouders...
The beast is the reason why 'John de Wolf' is hidingquote:Op woensdag 2 december 2009 16:40 schreef Fiekie het volgende:
[..]
ik dacht ook meteen 'wat moet john de wolf nou met roeien?!'
Nee. Dat kost me veel te veel tijd, en Pikhoofd heeft ook een puntje. Ze hebben me wel - voordat deze advertentie werd geplaatst - overwogen.quote:Op woensdag 2 december 2009 18:10 schreef La_Tramposa het volgende:
Hee Michiel, is die vacature die je op nlroei hebt gezet niet wat voor jou zelf?
Volgens mij gaat dat beest van jullie lekker huilen in een hoekie als ie John de Wolf tegenkomt in een donker steegje. De Heldquote:Op woensdag 2 december 2009 17:01 schreef pullup het volgende:
[..]
The beast is the reason why 'John de Wolf' is hiding
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |