Nog net op tijd.quote:Op zondag 13 december 2009 20:34 schreef Sally het volgende:
FOK! bij de Eindhoventrofee daar staan ze iig![]()
Bij het podium was er nogal wat last van gecombineerd licht, zowel het gewone stadionlicht (waar ik m'n witbalans op ingesteld had) en het licht dat overwaaide van de VIP-ruimte.quote:Lijkt het maar zo, of is je witbalans een klein beetje off (bij de foto's naast de baan, uitreiking e.d.)?
Wordt er niet altijd meer een nieuwsberichtje aan gewaagd? (op de FP ), trekt meer de aandacht meestal.quote:Op woensdag 16 december 2009 03:39 schreef Siegfried het volgende:
[Fotoreportage] Sofaconcert Anny
[Fotoreportage] Sofaconcert Anny
Primaquote:Op woensdag 16 december 2009 09:25 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[Fotoreportage] Sofaconcert van Anny
zoiets peter?
Ik weet hoe jouw buren er uit zien bij daglicht. Zal er bij kaarslicht niet beter op worden.quote:Op zaterdag 19 december 2009 22:37 schreef Puala het volgende:
Ik heb de foto's van buren bij kaarslicht op de mail gegooid net
Buren bij kaarslicht. Ook goedquote:Op zaterdag 19 december 2009 22:39 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Ik weet hoe jouw buren er uit zien bij daglicht. Zal er bij kaarslicht niet beter op worden.
Geinig! Beetje zoals het Dickens gebeuren in Deventer elk jaar? In ieder geval lekker winters!quote:
Waarvan de actualiteitswaarde inmiddels net zo hoog is als de temperatuur. Negeer de PM maar, de fotos zijn alweer weg.quote:
Je toegestuurde foto's zijn even te weinig voor een fotospecial. Ik zal eens bekijken of ze ergens op de FP meegepikt kunnen worden.quote:
Er is een gezamelijke box.quote:Op zondag 20 december 2009 19:32 schreef Ynske het volgende:
was iedereen dan nu dit weekend er niet? dat er niets met die foto's van Ronald is gedaan? of is t geen gezamelijke PM box ofzo?
Dat was ook de bedoeling.. een nieuwsfoto.. maar dan moet men bij de FP ook wel een beetje snel kunnen reagerenquote:Op zondag 20 december 2009 19:32 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Je toegestuurde foto's zijn even te weinig voor een fotospecial. Ik zal eens bekijken of ze ergens op de FP meegepikt kunnen worden.
So truequote:Op zondag 20 december 2009 19:40 schreef fotopeet.com het volgende:
[..]
Dat was ook de bedoeling.. een nieuwsfoto.. maar dan moet men bij de FP ook wel een beetje snel kunnen reageren
"jullie" zijn FOK!crew, wie heeft het dan wel in de hand?quote:Op zondag 20 december 2009 19:42 schreef Xilantof het volgende:
[..]
So truemaar dat hebben "wij" helaas niet in de hand.
wellicht komt er nog een nieuwsitem over de sneeuw+gevolgen en daar kan het misschien bij.
Wij gaan niet over welke nieuwsberichten wanneer geplaatst worden. Alleen echte fotospecials gaan via ons (en bepalen wij).quote:Op zondag 20 december 2009 19:47 schreef fotopeet.com het volgende:
[..]
"jullie" zijn FOK!crew, wie heeft het dan wel in de hand?
Ik had het ook naar frontpage@fok.nl gestuurd. Als er wat meer nieuwsfoto's komen / gewenst zijn, moet men wel snel kunnen reageren.. Anders kunnen we het beter bij inplanbare gebeurtenissen houden..
Kun je mijn username ff doorlinken richting mijn website? puala.nlquote:Op zondag 20 december 2009 20:41 schreef Xilantof het volgende:
[url=http://frontpage.fok.nl/review/11175/-[Fotoreportage]-Buren-bij-kaarslicht.html]http://frontpage.fok.nl/review/11175/-[Fotoreportage]-Buren-bij-kaarslicht.html[/url]
(kwam er achter dat ik net in een verkeerd topic 't linkje had geplaatst)
Betekent dat dat nieuws-items niet naar de PM box gestuurd kunnen worden? Want in dat geval kun je dat beter even duidelijk in de OP zetten.quote:Op zondag 20 december 2009 19:50 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Wij gaan niet over welke nieuwsberichten wanneer geplaatst worden. Alleen echte fotospecials gaan via ons (en bepalen wij).
Dat staat uiteraard los van het feit dat 't zonde is als actualiteit niet vlot wordt opgepakt. Ik zal eens bij de FP crew informeren hoe 't met die inbox zit (waar die komt en hoe/wat erop in te spelen.).
In dit geval had dat gekund, maar nieuwsfotos laten zich in het algemeen niet aankondigenquote:Op zondag 20 december 2009 23:05 schreef Peter het volgende:
@ronald, volgende keer wellicht van tevoren aangeven wanneer je de foto's aanlevert zodat men zich daarop kan voorbereiden? Of had je dat gedaan?
Heb ik even voor je gedaanquote:Op zondag 20 december 2009 22:08 schreef Puala het volgende:
[..]
Kun je mijn username ff doorlinken richting mijn website? puala.nl
Als het een item is dat op zich voldoende is voor een nieuw/foto-item op de FP dan kan het naar ons. Als het foto's zijn welke alleen niet voldoende zijn voor een eigen item zal het voor de FP-crew zijn voor inpassing in een bestaand of verzamel-bericht.quote:Op zondag 20 december 2009 22:49 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Betekent dat dat nieuws-items niet naar de PM box gestuurd kunnen worden? Want in dat geval kun je dat beter even duidelijk in de OP zetten.
Hoe dan ook: jammer dat het zo gegaan is. Ik had de camera meegenomen om een nieuws-item voor FOK! te maken, tijdens de uitrol van de recordpoging. Het was nog tot in de vroege avond te bekijken, maar aangezien het 24 uur later nog steeds niet was opgepakt, en de record rode loper al sinds gisteravond is opgeruimd was de nieuwswaarde er inmiddels wel vanaf.
We weten dat dat inderdaad vlotter moet, en daar zijn we ook mee bezig. Er lopen van de PR/FP al wat brainstorms over ook. Volgend jaar wordt dat opgepakt.quote:Op zondag 20 december 2009 23:03 schreef Peter het volgende:
Ik had iteejer al een pm gestuurd met een idee hoe de nieuwsfoto's sneller opgepakt kunnen worden, wellicht horen we daar wat van.
Misschien, maar daar doelde ik niet opquote:
goeie!quote:Op maandag 21 december 2009 16:19 schreef freud het volgende:
[..]
Misschien, maar daar doelde ik niet op. Bij parties, concerten en andere events krijg je vaak de vraag waar je van bent. Een kaartje met wat fok promo dingen erop is erg handig om te hebben. Heb een paar maanden geleden een design gemaakt, maar het was nog wat vroeg in het hele fotogebeuren. Het lijkt me redelijk essentieel om ze te hebben voor het dancefestival weer losbarst.
Om ook even hier daarop terug te komen: een fotosubmit staat al lang op onze wishlist.quote:Op maandag 21 december 2009 12:38 schreef Xilantof het volgende:
[..]
We weten dat dat inderdaad vlotter moet, en daar zijn we ook mee bezig. Er lopen van de PR/FP al wat brainstorms over ook. Volgend jaar wordt dat opgepakt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |