Wat een onzin, staat toch allemaal in de grote database?quote:Op zaterdag 28 november 2009 20:18 schreef BrandX het volgende:
[..]
omdat het een bonk ellendig enhels zoekwerk is om uit te vinden wie in het lopende jaar waar wat gedaan heeft. Zeker zodra het meer dan een mannetje of 8 zijn, dan is het overzicht al snel zoek.
Daarbij is het er nooit geweest, dus dat mag de grote belemmering niet zijn... je hoeft niet iets in te vullen namelijk. En als je niet weet wie ergens iets doet, is die crew je ook nimmer eerder opgevallen.
Vooralsnog is dat nog niet bekeken en is daar nog niet voor gekozen in ieder geval. En nogmaals, als je bij vragen crew nooit is opgevallen, hoe wil je dan stemmen? Op elke user in het pulldownlijstje FOK! doorzoeken voor wat ze precies gedaan hebbenquote:Op zaterdag 28 november 2009 20:25 schreef thespindoctor het volgende:
[..]
Wat een onzin, staat toch allemaal in de grote database?
Hoe moeilijk moet het zijn om daar een extract van te draaien waaruit blijkt wie wat deed.
Is minder werk dan dit systeem...
Niet bij alles. Maar als ik sommige categorieen zie dan denk ik wel owh ja, dat lees ik ook altijd. Maar wie het dan zijnquote:Op zaterdag 28 november 2009 20:28 schreef BrandX het volgende:
[..]
Vooralsnog is dat nog niet bekeken en is daar nog niet voor gekozen in ieder geval. En nogmaals, als je bij vragen crew nooit is opgevallen, hoe wil je dan stemmen? Op elke user in het pulldownlijstje FOK! doorzoeken voor wat ze precies gedaan hebbenJe bent dan een uiterst grote zeldzaamheid hier op FOK!.
Weer aandachtsgeil?quote:Op zaterdag 28 november 2009 22:01 schreef naatje_1 het volgende:
Crew Algemeen
Beste Admin Yvonne
Beste SA / Forum Admin remlof
Beste / favoriete developer GlowMouse
Beste PR-medewerker Surveillance-Fiets
Beste over-all nieuwkomer Crew Biogarde
Forumusers
De all-round leukste/ gezelligste topicopener en poster PiRANiA
Meest irritante user Paul
Wie wens je hele lange een ban toe Paul
Meest aandachtsgeile user Lamon.
iets nieuws erbij
Ik weet nietquote:Op zaterdag 28 november 2009 22:11 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Weer aandachtsgeil?
Ik weet dat ik op meerdere catagorieen ga winnen, maar waarom nou niets positiefs.
I stole your thunder, had je maar Funny Games US moeten kijken.quote:Op zaterdag 28 november 2009 22:43 schreef RickoKun het volgende:
Ik verwacht in elk geval al die vuile complimentjesgeverts op mien FOBO, dat ze op mij stemmen![]()
![]()
En niet van die sufkut fobo's van die andere naabs hier
(moet me photobucket morgen eventjes pro upgraden)
quote:Op zaterdag 28 november 2009 22:56 schreef Lamon. het volgende:
[..]
I stole your thunder, had je maar Funny Games US moeten kijken.
Ik heb dus echt geen sufkut fobo hequote:Op zaterdag 28 november 2009 22:43 schreef RickoKun het volgende:
Ik verwacht in elk geval al die vuile complimentjesgeverts op mien FOBO, dat ze op mij stemmen![]()
![]()
En niet van die sufkut fobo's van die andere naabs hier
(moet me photobucket morgen eventjes pro upgraden)
"After several years of "torture porn" horror flicks, Funny Games sets the counter back to zero, reminding us that torture isn't fun, isn't stimulating, and isn't something we should be getting off on. "quote:Op zaterdag 28 november 2009 22:58 schreef RickoKun het volgende:
[..]Donder nou es op met je funny games US
jaquote:Op zondag 29 november 2009 00:17 schreef Tonio-mcdo het volgende:
Kunnen we ook stemmen op de slechtste mod?
Ja hoor, bij het onderdeel Forum.quote:Op zondag 29 november 2009 00:17 schreef Tonio-mcdo het volgende:
Kunnen we ook stemmen op de slechtste mod?
Oja, sorry.quote:Op zondag 29 november 2009 00:20 schreef Adelante het volgende:
[..]
Ja hoor, bij het onderdeel Forum.
"Meest behulpzame" staat er ook bijquote:
!quote:Op zondag 29 november 2009 00:23 schreef Adelante het volgende:
[..]
"Meest behulpzame" staat er ook bij
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |