Pfff...heerlijk sessie gehad. Heerlijk geplatformd ook om die eerste 2 assassin's tombs te bereiken.quote:Op zaterdag 28 november 2009 16:46 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Het meeste werk zijn alle veertjes
Spel he Gijs!quote:Op zaterdag 28 november 2009 16:47 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Pfff...heerlijk sessie gehad. Heerlijk geplatformd ook om die eerste 2 assassin's tombs te bereiken.
quote:
Geweldig! Nu vind ik het ook niet erg om dingen te verzamelen, mooie afwisseling als je de main quest even zat bent.quote:
Eendeborst in portsaus,.........quote:Op zaterdag 28 november 2009 16:52 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Is voorgerecht. Daarna eendeborst met sinasappel/portsaus.
[ afbeelding ]
Als ik vanuit me normale friendlist naar profiel ga…quote:Op zaterdag 28 november 2009 16:47 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Zal zo even kijken,... maar waar moet ik precies inkomen dan? Accountbeheer of gewoon op mijn PS3 account die vanzelf start tijdens het opstarten? Zie je je onhandige vriendenlijst wel?
Welkom in 2009quote:Op zaterdag 28 november 2009 18:44 schreef kepler het volgende:
Ik was aan het werk, en ik kon via mijn telefoon gewoon zien wie er aan het gamen waren (programmaatje laat zien wie er online is op de 360). Zo deprimerend
Wat was deprimerend,... je nieuwe app of het feit dat je moest werken?quote:Op zaterdag 28 november 2009 18:44 schreef kepler het volgende:
Ik was aan het werk, en ik kon via mijn telefoon gewoon zien wie er aan het gamen waren (programmaatje laat zien wie er online is op de 360). Zo deprimerend
Gijs die interims zijn evil... kijk eens in de zorg!quote:Op zaterdag 28 november 2009 20:01 schreef Chocobo het volgende:
http://www.telegraaf.nl/b(...)pschefs__.html?p=1,1
Dat mensen aan het gamen waren terwijl ik aan het werk wasquote:Op zaterdag 28 november 2009 19:59 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Wat was deprimerend,... je nieuwe app of het feit dat je moest werken?
Die film van laatst.quote:Op zaterdag 28 november 2009 20:35 schreef Wessiej het volgende:
Iemand snel een comedy voor de avond?
Probeer eens een half krat bier, halfe fles whiskey en een paar jointjes.quote:Op zaterdag 28 november 2009 22:38 schreef Strolie75 het volgende:
Christus...2 flessen rode wijn op...teut...ik zuip echt teveel.
Eendeborst was wel erg goed gelukt.
quote:Op zondag 29 november 2009 01:33 schreef Bastard het volgende:
[..]
Probeer eens een half krat bier, halfe fles whiskey en een paar jointjes.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |