quote:
Waar naar toe?? De maan??quote:Op donderdag 26 november 2009 20:49 schreef fs180 het volgende:
Verhuis je toch, alsof de wereld niet naar de kloten gaat...
Een land waar de overheid zich ergens andere mee bezighoudt, scheelt je een paar jaar. Uiteindelijk maakt het toch geen kut uit, new world order kom maar..quote:
Want in Azie ben je lekker vrij??quote:Op donderdag 26 november 2009 20:51 schreef GSP het volgende:
We zijn de moderne slaaf. Werken tot onze dood voor de staat. En er is niks wat er tegen te doen is. Berhalve veel geld sparen en naar een Aziatisch land vertrekken om te "rentenieren".
Wat is er dan zoveel beter aan die Aziatische landen? In Japan en China werken ze zich nog harder dood en de andere Aziatische landen zijn op een paar na allemaal Militaire dictaturenquote:Op donderdag 26 november 2009 20:51 schreef GSP het volgende:
We zijn de moderne slaaf. Werken tot onze dood voor de staat. En er is niks wat er tegen te doen is. Berhalve veel geld sparen en naar een Aziatisch land vertrekken om te "rentenieren".
Nee, maar dan kun je vrij goedkoop leven en wordt je in ieder geval niet uitgeknepen.quote:Op donderdag 26 november 2009 20:52 schreef Adelante het volgende:
[..]
Want in Azie ben je lekker vrij??
quote:Op donderdag 26 november 2009 20:56 schreef Nieuwschierig het volgende:
Logisch dat de energienota's stijgen. Als de olie en het gas opraken ontstaat schaarste waardoor de marktwerking intreedt.
Niet door schaarste maar gewoon 'lekker extra'.quote:AMSTERDAM - De energierekening gaat vanaf 2012 flink omhoog om grote investeringen in duurzame energie te financieren. Tot 2020 betalen energieverbruikers naar schatting 20 miljard euro extra, boven op de kosten van hun eigen verbruik.
Op die manier hoopt het kabinet zijn klimaatdoelstelling voor 2020 te halen zonder dat dat op de begroting drukt. In dat jaar moet eenvijfde van de opgewekte energie duurzaam zijn.
Je weet toch van die windmolenparken? Zoals die bij Urk die vorige week in het nieuws was?quote:Op donderdag 26 november 2009 21:01 schreef bijdehand het volgende:
[..]
[..]
Niet door schaarste maar gewoon 'lekker extra'.
Klopt, ze doen het allemaal expres om de bevolking te pestenquote:Op donderdag 26 november 2009 21:01 schreef bijdehand het volgende:
[..]
[..]
Niet door schaarste maar gewoon 'lekker extra'.
/care, dan gaan we toch allemaal dood.quote:Op donderdag 26 november 2009 20:43 schreef bijdehand het volgende:
energienota gaat stijgen in 2012.
Tja, als je perse reljongeren naar New York wilt sturen, dan kom je al snel geld te kort ja.quote:Op donderdag 26 november 2009 21:08 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Je weet toch van die windmolenparken? Zoals die bij Urk die vorige week in het nieuws was?
Denk je soms dat die windmolens vanzelf uit de zeebodem groeien?
quote:Op donderdag 26 november 2009 20:51 schreef Penisbaard het volgende:
Mensen, open je ogen!
STEMT ALLEN PVV!!!!!!quote:Op donderdag 26 november 2009 21:40 schreef Ferrari_Tape het volgende:
[..]
![]()
MENSEN OPEN JE OGEN!!! LAAT JE NIET GEK MAKEN DOOR BALEKEN BENDE EN WOUTERTJE BOS DIE MANNEN KRIJGEN WACHTGELD EN LATEN DE BURGERS BETALEN!!!!! VOOR HUN DOMME FOUTEN!!!! STEM ALLEMAAL GEERT EN DE VERKIEZINGEN KOMEN SNELLER DAN ZE DACHTEN WEG MET DIT CORRUPTIE KABINET!!!! MIJN ZOON WACHT AL TWEE WEKEN OP ZIJN UITKERING EN BALKENEDNE EN WOUTERTJE BOS GEVEN MILJARDEN AAN DE BANKEN HET IS EEN SCHANDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111MENSEN OPEN JE OGEN!!!! WE WoRDEN INGEDOMMELD MAAR IK ZAL DAAR NIET IN MEEGAAN!!!!!!!!!!!!!!
quote:Op donderdag 26 november 2009 21:53 schreef Muzz_ het volgende:
40 - 50% belasting betalen![]()
Ik moet hier echt weg
quote:Op donderdag 26 november 2009 21:53 schreef Muzz_ het volgende:
40 - 50% belasting betalen![]()
Ik moet hier echt weg
Binnenkort 60%quote:Op donderdag 26 november 2009 21:53 schreef Muzz_ het volgende:
40 - 50% belasting betalen![]()
Ik moet hier echt weg
Wanneer gaan we ?quote:Op donderdag 26 november 2009 20:43 schreef bijdehand het volgende:
die het op hun beurt weer pikken. Man waar zijn we mee bezig hier? We worden straks overal gevolgd, betalen ons scheel terwijl we gevolgd worden, ziektekosten stijgen, energienota gaat stijgen in 2012. Waarom pikken we het nog? Ik zou zeggen: 'op naar Den Haag!'
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 26 november 2009 21:49 schreef Nieuwschierig het volgende:
Weg met dit kabinet!
[ afbeelding ]
Ik zorg dat ik op hetzelfde niveau blijf. Ik ga gewoon steeds meer korten in mijn uitgaven. Zo ben ik daardoor gestopt met roken. Mocht de belastingdruk weer iets omhoog gaan, dan doe ik (als het te gek wordt) mijn auto de deur uit. Ik kan het makkelijk betalen allemaal, maar ik hou er niet van om genaaid te worden.quote:
Heel slim en op een gegeven moment. Ga je alleen nog naar je werk. Betaal je al je vaste lasten. het beetje wat je overhoud dat stort je meteen naar de staat..quote:Op donderdag 26 november 2009 22:37 schreef GSP het volgende:
[..]
Ik zorg dat ik op hetzelfde niveau blijf. Ik ga gewoon steeds meer korten in mijn uitgaven. Zo ben ik daardoor gestopt met roken. Mocht de belastingdruk weer iets omhoog gaan, dan doe ik (als het te gek wordt) mijn auto de deur uit. Ik kan het makkelijk betalen allemaal, maar ik hou er niet van om genaaid te worden.
quote:
Dat waar deze groep tegen is, is maar een van de duizenden vrijheidsbeperkingen die ons recentelijk zijn opgelegd.quote:Op donderdag 26 november 2009 23:37 schreef Joe-Momma het volgende:
Daarom... www.hetnieuwerijk.nl ff snel doorlezen en je stem uitbrengen.. 1 min werk..
Tja.... Je hebt een punt maar helemaal niets doen vind ik ook weer zo nietsnutterig...quote:Op donderdag 26 november 2009 23:55 schreef skattebaut het volgende:
[..]
Dat waar deze groep tegen is, is maar een van de duizenden vrijheidsbeperkingen die ons recentelijk zijn opgelegd.
Dergelijke initiatieven als online petities hebben echt totaal geen zin.
Worden ook niet serieus genomen door onze machtsmisbruikers.
Integendeel, ze spannen er met wat belastinggeld van anderen gewoon een rechtszaak tegen aan.
Het meest vervelende is dat wij als maatschappij welliswaar steeds meer belatingen en andere heffingen betalen, maar dat ook onze collectieve uitgaven stijgen en dat we dat ook van de overeid verwachten...we moeten dus niet naar Den Haag om te protesteren tegen de stijgende lasten, maar meer met constructieve voorstellen voor eventuele bezuiningen komen...quote:Op donderdag 26 november 2009 20:43 schreef bijdehand het volgende:
die het op hun beurt weer pikken. Man waar zijn we mee bezig hier? We worden straks overal gevolgd, betalen ons scheel terwijl we gevolgd worden, ziektekosten stijgen, energienota gaat stijgen in 2012. Waarom pikken we het nog? Ik zou zeggen: 'op naar Den Haag!'
[ afbeelding ]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |