Je hebt je telefoon weer gevonden begrijp ik?quote:Op donderdag 26 november 2009 21:27 schreef P.F het volgende:
O m'n vriendje is "uit met z'n vrienden"
ik dacht dat hij belde om samen te eten
bwehh.. nou laat dan maar zitten. stom kind
quote:Op donderdag 26 november 2009 21:29 schreef P.F het volgende:
Maar goed dit is een vrolijk topic niet het bespreek hier je relatie topic
Ik ga maar eens koken, dit keer heb ik wel een kookplaatje in tegenstelling tot gisteren!
Had ie beloofd met jou te eten dan?quote:Op donderdag 26 november 2009 21:31 schreef P.F het volgende:
En nu wil ik nog even bellen dat hij een sukkel is maar dat kan dus niet.
hoe kan hij je nou bellen???? waar is je telefoon dan?quote:Op donderdag 26 november 2009 21:27 schreef P.F het volgende:
O m'n vriendje is "uit met z'n vrienden"
ik dacht dat hij belde om samen te eten
bwehh.. nou laat dan maar zitten. stom kind
ben blijquote:
quote:Op donderdag 26 november 2009 21:28 schreef Greys het volgende:
Niesje
Zo, Het Verhaal weer even in zijn geheel gelezen.
Pfoeh![]()
Ik heb nu toch die PM met de namenlijst nodig, want ik weet niet wie Merlijn is
Hij vroeg gister of we samen konden etenquote:Op donderdag 26 november 2009 21:33 schreef Greys het volgende:
[..]
Had ie beloofd met jou te eten dan?
Want zo niet, dan is het toch geen sukkel alleen omdat ie met zijn vrienden uit is?
Hoe lang ken je hem?quote:Op donderdag 26 november 2009 21:42 schreef P.F het volgende:
Oja nu weet ik het:
Ik voelde mij al de hele dag eenzaam want ik kon niemand bellen en ik had zo veel te vertellen. En dat was mijn reactie op hem.
Plus dat ik ook op z'n "feestje" zou willen komen, mee uit.... Ik zou hem uiteraaard ook uitnodigen. (Maar dat mocht ik niet als argument gebruiken) Nu denk ik wel 2x na voordat ik hem mee vraag
Hm..... Maar ik ga morgen wel naar een feest met hem - Maar als alles zo gescheiden moet dan heb ik geen zin om dan mijn vrienden aan hem voor te stellen
En ik ga zondag mee naar z'n ouders - Want dan viert hij het - Maar dat is meer om de verplichting.... In ieder geval: ik ga liever met hem naar de kroeg dan de hele dag handjes te schudden (al komt er niemand)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |