Genverbrander?quote:Op donderdag 26 november 2009 01:13 schreef BereNDD het volgende:
ik krijg een G door, zegt je dat iets?
Dat woord komt op zijn website niet voor, terwijl het toch best een belangrijke carriere wending voor hem was om juist dat woord te gebruiken....quote:
yep, laten we iedereen die van jou afwijkt opsluitenquote:Op donderdag 26 november 2009 01:19 schreef RoryGilmore het volgende:
[..]
hahaha
hopelijk zit ie in een inrichting
quote:Op donderdag 26 november 2009 08:22 schreef Summers het volgende:
[..]
yep, laten we iedereen die van jou afwijkt opsluiten
http://www.robbertvandenbroeke.com/actueel.phpquote:Er waren ook negatieve geluiden te horen, waarbij de reactie vaak neerkwam op grove, respectloze vormen van smaad en laster. De desbetreffende zogenaamde pseudowetenschappers deden erg hun best om hun rationele waarnemingen uit te dragen en bleven ver weg van datgene wat zich werkelijk afspeelde. Dat de kwaliteitsmedia de kwestie als bron zien voor hun dagelijks brood is hun niet echt kwalijk te nemen.
Ja, want er is absoluut geen verschil tussen 'een beetje anders zijn' en 'compleet mesjogge zijn'quote:Op donderdag 26 november 2009 08:22 schreef Summers het volgende:
[..]
yep, laten we iedereen die van jou afwijkt opsluiten
quote:Op maandag 30 november 2009 10:11 schreef _Led_ het volgende:
[..]
Ja, want er is absoluut geen verschil tussen 'een beetje anders zijn' en 'compleet mesjogge zijn'
Het blijft een mooi verhaal hé....quote:Op woensdag 30 december 2009 15:20 schreef jpg97 het volgende:
FOK! vermelding
http://nl.wikipedia.org/wiki/Genverbrander
Ja hoor, vanaf het begin was afgesproken dat er maar 4 uitzendingen zouden komen van Robbert's programmaquote:Uiteindelijk werd er ook gesuggereerd dat er geen vervolg zou komen op het TV-programma en ook dat Robbert aan de kant zou zijn gezet. Wellicht goed om hier te melden dat er vanaf het begin sprake was van vier uitzendingen. Wel was er in beginsel sprake van herhaling van de uitzendingen in maart 2006. Vanwege wijzigingen in de programmering, maar zeker ook door de vele reacties is er helaas besloten om geen herhalingen uit te zenden. Wij vinden dit jammer, want wij weten dat vele kijkers dit zeer gewaardeerd zouden hebben.
bronquote:"Er is nog iets heel belangrijks wat ik moet zeggen. Arno en jij kennen elkaar ook uit een ander leven. Jullie zijn heel diep met elkaar verbonden. Misschien heb je dat zelf ook al wel eens gevoeld, maar dat is wel zo. En ik moet daar iets van zeggen. Het is belangrijk ook ter verwerking van dit, om ook dit los te laten. Er komt iets van een jaartal door. 1793 en 1823. In die tussentijd heb jij geleefd. In dat leven ben je ook niet zo heel oud geworden. Een jaar of 30 of zo. Er komt een heel verhaal bij mij binnen. Het was in Nederland. Coevorden krijg ik door. Jouw naam was Hillegien. Je heette Hillegien. Hellegien. Hillegien hoor ik. Hillegien. Ik krijg een achternaam bij jou door. Mogelijk iets van Rozenboom of Rozeboom. Jij heette Rozeboom toen. En jij leefde toen al samen, er komt heel duidelijk een naam, iets van Luwert, Luwert, die naam hoor ik. En er is iets met 7 maart. En er is iets met 7 augustus in dat leven. Ik heb zo'n gevoel dat je dus met deze partner eigenlijk in dat leven hebt geleefd. Vlak na het huwelijk in dat leven ben jij overleden. In datzelfde jaar. Je bent toen getrouwd en eigenlijk datzelfde jaar, ik heb zo'n gevoel in augustus, ben jij overleden. Jouw man was toen bezig, of iets met... Ik krijg een beroep door. Trapper of trap... Ik weet niet wat dat betekent. Trapper of genverbrander of genverbranden. Ik weet niet precies wat dat betekent."
bronquote:III-d Lubbert Wessels is geboren op donderdag 29 april 1790 in Dalen, zoon van Jan Wessels en Geesje Wanders. Lubbert is overleden op maandag 24 april 1848 in Coevorden, 57 jaar oud.
Beroep:
Genverbrander en tapper
Lubbert:
(1) trouwde, 32 jaar oud, op donderdag 24 april 1823 in Coevorden [bron: Akte nr. 4] met Hillegien Rozeboom, 30 jaar oud. Hillegien is geboren op zondag 17 maart 1793 in Coevorden, dochter van Harm Rozeboom en Geesien Jansen. Hillegien is overleden op donderdag 7 augustus 1823 in Coevorden, 30 jaar oud.
quote:Op donderdag 26 november 2009 01:10 schreef Politiek het volgende:
waarom neemt niemand deze man serieus.
Wa's dat dan voor raar cirkeltje.quote:Op maandag 11 januari 2010 21:09 schreef Pulzzar het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Daarom dus.
Ik begrijp echt niet waarom hij door zoveel mensen wel serieus genomen wordt. Hij beweert iets te kunnen wat niemand anders kan en komt met allerminst overtuigende bewijzen. Het ligt zoveel meer voor de hand dat hij de boel bedriegt, er is aangetoond dat hij de boel heeft bedrogen. En nog steeds wordt hij door heel veel mensen op zijn woord geloofd. Waarom? Gaan ze af op zijn uiterlijk? Hij heeft geen ongeschoren boeventronie, dus het moet wel waar zijn wat hij zegt?
Nederlanders staan zogenaamd bekend om hun nuchterheid, maar een groot gedeelte is zo extreem goedgelovig.
Dat zou een graancirkel moeten voorstellenquote:Op dinsdag 12 januari 2010 00:14 schreef Ratelslangetje het volgende:
[..]
Wa's dat dan voor raar cirkeltje.
Moeten aliens nu ook al perfect zijnquote:Op dinsdag 12 januari 2010 00:14 schreef Ratelslangetje het volgende:
Wa's dat dan voor raar cirkeltje.
Ja, zijn foto's waren idd zó nep.quote:Op woensdag 13 januari 2010 19:16 schreef gunk77 het volgende:
Ik vond die foto's van die wezens ook altijd een beetje nep
[ afbeelding ]
Ik weet niet wie zieliger is...hij of zijn ouders. Ongelofelijk kulhoofd is het.quote:Op donderdag 26 november 2009 01:10 schreef Politiek het volgende:
[ afbeelding ]
Heeft hij nog aliens en graancirkels gezien, waarom neemt niemand deze man seriekneus.
Belachelijk hoe Robert is weggezet.
Robert je bent een held.
De stumpert.......quote:Op woensdag 13 januari 2010 22:07 schreef Suusje-V het volgende:
Oh, het was geen Willem blabla, maar Hugo de Groot.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Als je z'n site moet geloven, denkt hij nog dat er nieuwe programmas worden ontwikkeld, naar aanleiding van zijn spirituele waarnemingenquote:Op zondag 17 januari 2010 20:29 schreef longinus het volgende:
deze toekomst heeft ie niet zien aankomen
Waanvoorstellingenquote:Op zondag 17 januari 2010 @ 21:11 schreef ebke het volgende:
[..]
Als je z'n site moet geloven, denkt hij nog dat er nieuwe programmas worden ontwikkeld, naar aanleiding van zijn spirituele waarnemingen![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |