Mwah mwah, had eerlijk gezegd wel iets meer ervan verwacht. Voornamelijk omdat ik had gehoopt dat Kirsten op een andere (lees:betere) manier zou acteren. Heb af en toe het idee dat conversaties te langzaam gaan en dat ze altijd op een of andere weg kijkt van iedereen en alles. Maar afgezien van dat:quote:
Ik vond Kristen juist super.quote:Op woensdag 25 november 2009 12:46 schreef monsterd. het volgende:
[..]
Mwah mwah, had eerlijk gezegd wel iets meer ervan verwacht. Voornamelijk omdat ik had gehoopt dat Kirsten op een andere (lees:betere) manier zou acteren. Heb af en toe het idee dat conversaties te langzaam gaan en dat ze altijd op een of andere weg kijkt van iedereen en alles. Maar afgezien van dat:![]()
![]()
quote:
hmm ja iddquote:Op woensdag 25 november 2009 12:50 schreef Siral het volgende:
[..]
Ik vond Kristen juist super.
En het klopt dat sommige stukken lang duurde, en sommige stukken die van mij part wel langer mochten zijn waren te kort. Vanaf het begin tot wanneer Edward wegging was echt ubersnel..
Hahaha wat is die toch walgelijk, met het lichaam van David Beckham er ook echt onder!quote:
Hahaha omg en daar slaap jij in?quote:Op woensdag 25 november 2009 15:31 schreef Siral het volgende:
[..]
Oke vaag, het is in ieder geval een pyjama met Edward erop!
iew?quote:Op woensdag 25 november 2009 15:24 schreef Cici het volgende:
Nou, wij zaten bijna helemaal achteraan, achter ons zaten 3 meiden die je bijna nat hoorden worden toen Jake zijn tshirt uit trok.
Ik deed net zo hard mee, hihi.
Haha nee man! Maar die kun je wel kopen als je dat zou willenquote:Op woensdag 25 november 2009 16:02 schreef GLITCH. het volgende:
[..]
Hahaha omg en daar slaap jij in?![]()
Bij ons in de zaal werd het gegil ook ooooooorverdovend toen Jake zn shirt uittrok. ''Well, it's just blood Bella. No big deal." En toen het gegil
Nou nee bedanktquote:Op woensdag 25 november 2009 16:20 schreef Siral het volgende:
[..]
Haha nee man! Maar die kun je wel kopen als je dat zou willenBij hot topic.
Haha ja die is goed, zal straks wel ff proberen, maar denk dat ie dan veeelll te groot word om te gebruiken.quote:Op woensdag 25 november 2009 16:55 schreef GLITCH. het volgende:
Hahaha die is leuk.
Deze is ook zo leuk:
[ afbeelding ]
Kan iemand (laris?) die btw 60x60 en <100kb maken voor me? Wil m als avatar hahaha.
Hoezo te groot? Kan hij niet onder de 100 kb, haha heb er echt geen verstand van.quote:Op woensdag 25 november 2009 16:59 schreef Siral het volgende:
[..]
Haha ja die is goed, zal straks wel ff proberen, maar denk dat ie dan veeelll te groot word om te gebruiken.
Ik vind dat ook jammer, dat is naar mijn idee de reden waarom er zoveel mensen zijn die het de grond in moeten beuken, omdat ze zich aan de hype ergeren. En al bij voorbaat zeggen dat ze het kut vinden terwijl ze de boeken/films nog nooit gelezen/gezien hebben..quote:Op woensdag 25 november 2009 17:04 schreef MissSpooky het volgende:
Twilight en New Moon <3
Alleen jammer dat 't nu overhyped wordt.
Ja datquote:Op woensdag 25 november 2009 17:07 schreef GLITCH. het volgende:
[..]
Hoezo te groot? Kan hij niet onder de 100 kb, haha heb er echt geen verstand van.
Ik ben btw vrij, naar huis! Joepie!
Zo kwam het op mij ook over........quote:Op woensdag 25 november 2009 19:49 schreef Cici het volgende:
[..]
Met kwijlen.
Wat heb jij vieze gedachten zeg...
Er staat nergens een standaard van wat vampieren precies zouden moeten doen/kunnen.quote:Op donderdag 26 november 2009 10:37 schreef Vono het volgende:
gister heengeweest. puur uit verveling.
WAT EEN KUT FILM. sorry hoor...
oja, en: Vampieren glinsteren niet in het zonlicht, ze verbranden!
quote:Op donderdag 26 november 2009 10:48 schreef Siral het volgende:
[..]
Er staat nergens een standaard van wat vampieren precies zouden moeten doen/kunnen.
Het is fictie, elk verhaal is anders.
Ja, mij ookquote:Op donderdag 26 november 2009 11:49 schreef Siral het volgende:
[..]
Ja die ken ik al. Doe mij maar Edward
heh heh classicquote:
Het boek is ook depressief, dusquote:Op donderdag 26 november 2009 12:35 schreef Retarded het volgende:
[..]
heh heh classic
Waar ik de eerste Twilight film goed te pruimen vond, vind ik New Moon een beetje te emo. Bella loopt constant te huilen zuchten en nuilen... kind je bent 18, grow the fuck up! Ook de scene in de toekomst (door het bos rennen) was niet echt .. tja, wat het ook was.. het klopte niet.
Het enige waar ik wel erg enthousiast over was, was het optreden van Dakota Fanning en Michael Sheen. Zo horen vampieren te zijn. Daarbij kwam ook nog dat er door hun acteerwerk een hele grote schaduw over Pattinson en Stewart viel.
zesje voor de moeite, maar van mij mogen de films toch iets volwassener worden. Heb de boeken niet gelezen (geen behoefte aan), dus daar ga ik niet over oordelen
In Eclipse komt de volturi eigenlijk niet voor...quote:Op donderdag 26 november 2009 13:15 schreef GLITCH. het volgende:
Dakota was echt fantastisch in New Moon. Jammer dat we niet meer van haar gezien hebben, maar ik verwacht dat dat nog gaat komen.
Waarschijnlijk allemaal gerate door mensen die de film niet eens gezien hebbenquote:Op donderdag 26 november 2009 16:29 schreef MikeyMo het volgende:
nog steeds slechts een 4,5 op imdb... er zijn DTV-films van Steven Seagal die hoger scoren dan dat
Je mag ook wel eens ophouden met die rating hier te posten.quote:Op donderdag 26 november 2009 16:29 schreef MikeyMo het volgende:
nog steeds slechts een 4,5 op imdb... er zijn DTV-films van Steven Seagal die hoger scoren dan dat
Mij welquote:Op donderdag 26 november 2009 17:39 schreef Cici het volgende:
[..]
Je mag ook wel eens ophouden met die rating hier te posten.
Dat interesseert ons allemaal niet.
Inderdaad..quote:Op donderdag 26 november 2009 17:39 schreef Cici het volgende:
[..]
Je mag ook wel eens ophouden met die rating hier te posten.
Dat interesseert ons allemaal niet.
Haha ja die is fantastischquote:Op donderdag 26 november 2009 18:57 schreef Siral het volgende:
[..]
Inderdaad..
Super leuk filmpje trouwens
Breaking Dawn spoof met Peter Facinelli.
9e keer (En dat zelfs als man zijnde! No offencequote:Op vrijdag 27 november 2009 14:31 schreef Bloodhound het volgende:
ik zit alweer halverwege in twilight (Eerste boek) voor de 9de keer nu dat ik ze allemaal opnieuw ben begonnen te lezen
Vind dit echt leuk om te lezen van een man!quote:Op vrijdag 27 november 2009 17:20 schreef Bloodhound het volgende:
Bijna dromen komt in de buurt ja, ik ken onwijs veel al uit me hoofd, maar toch elke keer als ik het lees kan ik gewoon weer helemaal in het verhaal "verdwijnen" even een uitgang van het normale leven en op een geheel andere plek zijn.
Ik ben zelf meer fan van dit soort boeken dan van al die misdaadboeken etc, hierin zit een fantastisch verhaal wat je echt raakt op 1 of andere manier!
P.S.
Mijn vrienden snappen ook niet wat ik erin zien en begrijpen al helemaal niet hoe ik het voor elkaar krijg de boeken zo vaak te lezen, ik heb de film denk ik nu ook al 6-7x gekeken, maar die blijf ik minder vinden dan de boeken, ben op de premiere van new moon geweest en kan niet wachten tot ik die film ook thuis heb!
P.S.2.
GLITCH, ik heb me fobo maar eens geupdate met een fototje, dan kan jij je nieuwsgierigheid temperen![]()
![]()
Om eerlijk toe te geven, vind ik Bella fantastisch, ze verwoord de dingen zo goed, en is echt een schat van een meidquote:Op vrijdag 27 november 2009 17:44 schreef Siral het volgende:
[..]
Vind dit echt leuk om te lezen van een man!
De meeste branden het totaal af, inclusief mijn vriend
Ben je stiekem een beetje verliefd op Bella zoals wij op Edward? Of dat toch niet?![]()
Kloptquote:Op vrijdag 27 november 2009 17:50 schreef Bloodhound het volgende:
[..]
Om eerlijk toe te geven, vind ik Bella fantastisch, ze verwoord de dingen zo goed, en is echt een schat van een meid, en Alice vind ik ook onwijze gaaf, kan nooit genoeg van haar krijgen, ze heeft zo een opgewekte persoonlijkheid, altijd een soort aura van blijdschap hangt er om haar heen!
En is het zo vreemd dat een man ook emoties heeft en meer een romantisch type is tegenwoordig?
P.S.
Dat afbranden doen er heel veel omdat ze niet willen toegeven dat ze het verhaal goed vinden, ken genoeg andere mannen om me heen die het ook een erg goed verhaal vinden, maar het an publiek afkraken, omdat ze anders worden gezien als "mietjes". Mensen durven tegenwoordig hun mening niet meer eerlijk te geven.
Ik vond de film ook maar magertjes, acteerwerk van bella, jacob en die vampier (weet zijn naam al niet eens meer) weinig boeiend. Voelde me niet meegesleept in de drama tussen de 3. Ben er heen geweest omdat mijn vriendin helemaal in de ban is van Twilightquote:Op donderdag 26 november 2009 16:52 schreef GLITCH. het volgende:
[..]
Waarschijnlijk allemaal gerate door mensen die de film niet eens gezien hebben
Tijd om andere vrienden te zoekenquote:Op zaterdag 28 november 2009 18:37 schreef .ZilveR. het volgende:
Ik wil hem zien, maar ik krijg niemand vrijwillig mee, iedereen vind het afschuwelijk ofzo...
Anders moet je kijken of er mensen in dit topic zijn die er nog(maals) heen willen, en dan ga je met iemand van fok samen?quote:Op zaterdag 28 november 2009 18:37 schreef .ZilveR. het volgende:
Ik wil hem zien, maar ik krijg niemand vrijwillig mee, iedereen vind het afschuwelijk ofzo...
quote:
Ik het maar een mening (en ik heb de New Moon film nog niet gezien).... maar om nou te zeggen dat deel 1 'het boek' en 'de film' even goed op elkaar aansluiten vind ik raar.quote:Op zondag 29 november 2009 09:09 schreef zoeperzazke het volgende:
Desondanks vond ik de karakters wel mooi neergezet hoewel Jacob iets minder spontaan, opgewekt en lief was dan in het boek, en heeft de film me zeker geboeid omdat het een prachtig verhaal is, maar ik vond het boek echt beter dan de film terwijl ik het bij deel 1 beiden even goed op elkaar vond aansluietn.
Haha wat moet ik me bij zoiets voorstellen? Wat is dat voor spel?quote:Op maandag 30 november 2009 09:46 schreef MikeyMo het volgende:
[ afbeelding ]
ik ben een kei in Scene It en speel iedereen weg, maar ik vermoed dat ik met deze uitgave van de gemiddelde 14 jarige oestrogeenbom zal verliezen
quiz op de Xbox... soort van trivial pursuit e.d.quote:Op maandag 30 november 2009 11:29 schreef GLITCH. het volgende:
[..]
Haha wat moet ik me bij zoiets voorstellen? Wat is dat voor spel?
Oeh, ben benieuwd naar dit filmpje. Kan helaas geen youtube kijken op werkquote:
quote:Op maandag 30 november 2009 13:42 schreef GLITCH. het volgende:
[..]
Oeh, ben benieuwd naar dit filmpje. Kan helaas geen youtube kijken op werk![]()
Goed weekend gehad trouwens?
quote:The Twilight Saga: New Moon collapsed in its second weekend, as expected after the fan frenzy of its first weekend, but still narrowly led Thanksgiving weekend with an estimated $42.5 million for a whopping $230.7 million total in ten days. Due to the relatively modest new releases, the Top Three remained the same with the ascendant The Blind Side in second and descendant 2012 in third. All told, it was the highest-grossing Thanksgiving on record at around $185 million, although it wasn't nearly as special in terms of estimated attendance, ranking ninth.
Running on the sheer momentum of its massive opening, New Moon soared past the $200 million mark on its eighth day of release and, in the process, eclipsed predecessor Twilight, which had a final haul of $192.8 million. That, of course, also made it the biggest vampire movie on record, but it did fall 70 percent, the steepest second weekend Thanksgiving drop ever surpassing Twilight's 62 percent, »
Dat is de niet officiële wolf. Dat is die van de teaser trailer. De uiteindelijke wolven zijn aangepast.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |