quote:Op maandag 7 december 2009 18:46 schreef Macka66 het volgende:
Ik geloof dat die Beco een Limited Edition is die Pony Express heet. Er staan nu vast allerlei pony's te huilen in de wei omdat ze voor koeien uitgemaakt worden. (Of omdat ze de kans lopen in een ssc verwerkt te worden.)
Oeps! Dan vast zo'n stoere gevlekte shetlander.quote:Op maandag 7 december 2009 18:46 schreef Macka66 het volgende:
Ik geloof dat die Beco een Limited Edition is die Pony Express heet. Er staan nu vast allerlei pony's te huilen in de wei omdat ze voor koeien uitgemaakt worden. (Of omdat ze de kans lopen in een ssc verwerkt te worden.)
Een tzute uit Guatemalaquote:Op dinsdag 8 december 2009 18:09 schreef oeke het volgende:
Wat is een manta, Macka?
Oh, ik ga wel even googelen.
Zijn er nog dragers uit Indonesie of Guatamala die je zou willen?
Hey, lijkt op mijn moeders sjaalquote:
quote:Op dinsdag 8 december 2009 19:44 schreef tessie het volgende:
OhIk vind het net van die wegwerp kerst tafelkleden.
Mijn Zara Red lijkt het meest op Pfau. Dus die gaat niet weg zolang ik met draagdoeken bezig blijfquote:Op dinsdag 8 december 2009 23:34 schreef oeke het volgende:
Haha Stiemie, das waar, maar Oost is hier om de hoek dusss... Als je haar ziet moet je maar vragen of iemand haar naar haar drager vroeg op de groente/fruitafdeling van de Natuurwinkel.![]()
Jammer Bar, dat het niet wil met Roy. Het zou zo fijn voor hem en jou kunnen zijn.![]()
Weet iemand welke doek het meest lijkt op de Pfau?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |