Ja dat heb ik ook gedaan, just in casequote:Op maandag 23 november 2009 15:53 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Maar je moest wel eerst een vakje selecteren met een verzendmethode, toch? Die kon ik tenminste niet 'uitzetten'. Daarbij heb ik voor de zekerheid maar voor de goedkoopste gekozen en ook als comment 'please apply flat rate small' opgeschreven.
Ik heb alleen daarna niets meer gekregen in m'n mail. Maar ik wacht nog even af, het zal vast goed komen..
Bij de status staat wel In Process! Als ik morgenochtend nog niets heb gehoord mail ik nog wel even. Tenslotte is in Amerika de werkdag ook nog lang niet voorbij.quote:Op maandag 23 november 2009 15:58 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Ja dat heb ik ook gedaan, just in case
Anders even achteraan mailen
Nope! Heb wel een eenmanszaak maar niet in het nageltjes genre, zouden ze daar moeilijk over doen?quote:
quote:Op maandag 23 november 2009 15:39 schreef Syrena het volgende:
OMG kun je zelf mengen?![]()
![]()
![]()
Ik ben echt een enorme n00b
die wil ik ooooook!quote:Op maandag 23 november 2009 16:22 schreef Daph_ het volgende:
*aai* voor Debsterr
Hmpf, sinds rond de lunch enorme last van mijn rug en mijn nek zat al niet lekker, erg prettig dusGelukkig kan ik morgen thuis werken.
Swatches van Iris dust (nog met shrinkage en niet-bijgewerkte randjes, daar had ik geen zin meer in)
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
De kleuren zijn het meest accuraat op de tweede fotoIk vind het echt geweldig hoe de lak in verschillende belichting ook verschillende kleuren heeft
Eigenlijk issie in het echt nog gaver dan op de foto's, maar het is zulk donker weer dat ik het niet goed kan vastleggen met daglicht! Af en toe zie ik alle kleuren tegelijk, bruin/brons/paarsachtigquote:
quote:Op maandag 23 november 2009 16:31 schreef Daph_ het volgende:
[..]
Eigenlijk issie in het echt nog gaver dan op de foto's, maar het is zulk donker weer dat ik het niet goed kan vastleggen met daglicht! Af en toe zie ik alle kleuren tegelijk, bruin/brons/paarsachtig
Ja hier in de nagelstudio doen ze dat wel,het scheelt niet echt veel maar wel iets.Ze hebben ook drogers met een ventilator erin,die zijn echt goed.Maar mischien heb je voor thuis meer iets aan een sneldrogende topcoat (seche vite ofzoiets).quote:Op maandag 23 november 2009 11:37 schreef bernies het volgende:
Even een vraag over de lamp die je gebruikt voor de gelnagels.
Kan je hiermee ook gewone nagellak sneller laten drogen? Of heeft dat totaal geen zin?
sparkling*nails van eBay (waar MiMu haar Nubar-lakken ook vandaan haalt)quote:Op maandag 23 november 2009 16:32 schreef snkr-xxx het volgende:
[..]
![]()
Waar had jij die nubars ook alweer vandaan? Enchantra ofzo he?
Sparkling nails op ebay.quote:Op maandag 23 november 2009 16:32 schreef snkr-xxx het volgende:
[..]
![]()
Waar had jij die nubars ook alweer vandaan? Enchantra ofzo he?
Doe je wel een beetje voorzichtig met jezelf?!quote:Op maandag 23 november 2009 16:22 schreef Daph_ het volgende:
*aai* voor Debsterr
Hmpf, sinds rond de lunch enorme last van mijn rug en mijn nek zat al niet lekker, erg prettig dusGelukkig kan ik morgen thuis werken.
Ja tuurlijk, rustig aan hoor! Snap ook niet zo goed waardoor ik zoveel last heb, hoop maar dat ik verkeerd gezeten/gelegen heb..quote:Op maandag 23 november 2009 16:57 schreef mmascha het volgende:
[..]
Doe je wel een beetje voorzichtig met jezelf?!
MiMu: Wat een gave kleuren! Die mintgroene is geweldig! Maar doe je dat met verschillende lakjes of ook met pigment(dat is poeder toch?)?
Snkr: Groot gelijk heb je hoor! Iemand moet het toch testen?!
quote:Op maandag 23 november 2009 16:13 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
En dat is leuk!
Het gaat inderdaad niet altijd goed maar als het goed gaat heb je wel een uniek lakje.
Hier staan wel voorbeelden en tips: http://drfrankenpolish.wordpress.com/
Kan allebei. Je kan ook nagellak maken door blanke nagellak te mengen met oogschaduwpoeder en waarschijnlijk kan je met oogschaduwpoeder ook een minder mooie lak wel opleuken.quote:Op maandag 23 november 2009 16:57 schreef mmascha het volgende:
[..]
Doe je wel een beetje voorzichtig met jezelf?!
MiMu: Wat een gave kleuren! Die mintgroene is geweldig! Maar doe je dat met verschillende lakjes of ook met pigment(dat is poeder toch?)?
Snkr: Groot gelijk heb je hoor! Iemand moet het toch testen?!
Maar dan is de vraag: hoe kom je aan lege potjes??quote:Op maandag 23 november 2009 17:31 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Kan allebei. Je kan ook nagellak maken door blanke nagellak te mengen met oogschaduwpoeder en waarschijnlijk kan je met oogschaduwpoeder ook een minder mooie lak wel opleuken.
Je moet bij los poeder wel mengballetjes gebruiken. Dat is bij gekleurde lakken mengen ook wel handig maar bij los poeder echt nodig.
Ik heb daarvoor bij de fietsenmaker wat kogellagerkogeltjes (scrabble!) gehaald. Dat werkt prima al kan het wel gebeuren dat de beschermlaag er vanaf gaat en dat ze dan gaan roesten.
@syrena: whehehe ben benieuwd wat je er van gaat maken.
Veel lakkenquote:Op maandag 23 november 2009 17:57 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Maar dan is de vraag: hoe kom je aan lege potjes??
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |