1 2 3 4 5 6 7 8 | [img=15,15]http://tinyurl.com/very-grumpy[/img] [img=15,15]http://tinyurl.com/eyebrows-flirt[/img] [img=27,23]http://tinyurl.com/emo-gay-handtasje[/img] [img=19,18]http://tinyurl.com/pink-bandana[/img] [img=35,15]http://tinyurl.com/slap-that-bitch[/img] [img=34,28]http://tinyurl.com/sorry-roos[/img] [img=55,24]http://tinyurl.com/schiet-smiley[/img] |
En de FIPO aan mezelf.quote:Op vrijdag 20 november 2009 00:38 schreef ALTER-EGO het volgende:
[..]
Zwabbermans.
Ik wist dat ik die LAPO aan jou kon overlaten.
Of je keek niet goed.quote:Op vrijdag 20 november 2009 00:41 schreef DeZwabber het volgende:
ik had hem gepost, en er stond niks
toen een keer gerefresht, en er stond nog steeds geen topic
toen een nieuwe aangemaakt, ik dacht dat ik een foutje had gemaakt
en toen stond ie er ineens wel
Of voorzien worden van een slotje, heb jij die mooi op jouw naam staan.quote:Op vrijdag 20 november 2009 00:48 schreef DeZwabber het volgende:
het zal wel, hij zal wel snel een hongerdood sterven
Nou weetikveul, ik roep maar wat.quote:
Ik ben heel goed in de voorLAPO, telt dat ook?quote:Op vrijdag 20 november 2009 01:00 schreef DeZwabber het volgende:
veel LAPO's maken, we gaan voor cold turkey hier
Ik vond anders mijn flirt net in het vorige topic aardig gewaagd.quote:Op vrijdag 20 november 2009 01:04 schreef DeZwabber het volgende:
LAPO = LAPO
voorLAPO =/= LAPO![]()
geen smoesjes, je bent in ontkenning
En een TT verzinnen ook nog he... dan krijg ik spontaan een writersblock.quote:Op vrijdag 20 november 2009 01:13 schreef DeZwabber het volgende:
die paar klikjes en toetsaanslagen extra moeite, oh the horror
Dat hoopte en verwachte ik stiekem al een beetje.quote:Op vrijdag 20 november 2009 01:22 schreef DeZwabber het volgende:
ik moet zeggen,die muziek bevalt me wel
quote:Op vrijdag 20 november 2009 01:25 schreef DeZwabber het volgende:
overigens is het aantal views niet in verhoudeing tot het aantal berichten![]()
hoi lurkers, gezellie?
Ik vind die "eenzaamheid" in mijn muzieksmaak niet zo erg, al heb ik dan natuurlijk wel mijn huisgenoten om het mee te delen.quote:Op vrijdag 20 november 2009 01:32 schreef DeZwabber het volgende:, diezelfde ervaringen heb ik met mijn muziek, ik woon in een redelijk klein bekrompen stadje
soms denk ik echt dat ik in urk ben![]()
maar gelukkig is er internet
Wat dat betreft is het inderdaad een mooi medium.quote:Op vrijdag 20 november 2009 01:40 schreef DeZwabber het volgende:
ik baal soms als een stekker vsn mijn sociale isolement
ik ben zegmaar ooit getest op hoogbegaafdheid, wat ik dus ook ben,
en ik kan soms vrij autistisch reageren op mensen. maar ook omdat mijn interesses en manier van converseren anders zijn dan die van mijn omgeving
op internet kan ik dat gelukkig nog een beetje maskeren, omdat de conversatie niet direct is, en kan ik beter met mensen omgaan
dus ik ben er wel blij mee
Zonder slaap lukt me niet meer, dat deed ik in mijn jongere jaren wel. Nu heb ik toch wel enkele uren slaap nodig, liefst minimaal zes.quote:Op vrijdag 20 november 2009 01:49 schreef DeZwabber het volgende:
ach, ik moet morgen om een uurtje of twaalf op het station staan hier,
en slaap kan ik zonder, het lijkt altijd wel alsof ik mijn beste en creatieve momenten heb als ik al veels te lang zonder slaap zit
Soms kan dat ook heel fijn zijn om daar even geen last van te hebben.quote:Op vrijdag 20 november 2009 02:10 schreef DeZwabber het volgende:
ik ben blij dat dat er voor mij nog even niet inzit
Hoe komt t dan jij niet slaapt?quote:Op vrijdag 20 november 2009 08:50 schreef ElisaB het volgende:
Hoi, vandaag niet vrij
En wederom bijna niet geslapen vannacht. Ik kijk uit naar vanavond
De zon schijnt
Ik heb ook het idee dat ik er gisteren weinig tot niet was......quote:Op vrijdag 20 november 2009 08:54 schreef oh-oh het volgende:
Top 100 van donderdag 19 november 2009
04. 193 tombolafan
08. 168 MrSubtle
15. 146 oh-oh
38. 090 nieslief
49. 078 Bamba
53. 077 Cat22
69. 067 DeZwabber
82. 063 ALTER-EGO
82. 063 Enfermera
95. 060 Greys
En ik ben gisteravond echt amper online geweest
Ze weten dus niet welke bacterie het is en dus ook niet welke anti biotica zou moeten helpen. Lastig.quote:Op vrijdag 20 november 2009 09:12 schreef bigbird het volgende:
Nou, over schoonmoeder: Ze stoppen de behandelingen nog niet, maar ze zeggen wel dat ze zien dat ze te weinig reageert op wat ze doen. Ze gaan opnieuw kijken na het weekend. De kans dat ze hier nog uit komt is erg klein, maar zo lang ze de bron niet gevonden hebben van de bacterien, kunnen ze ook niet duidelijk zeggen of er nog wel of niet meer iets aan te doen is.. (Alhoewel ik denk dat als je de bron niet kan vinden je ook redelijk weinig nog kan doen mgoed..) Ik heb uiteindelijk een deel van het gesprek gemist, omdat ons neefje van 8 maanden erg onrustig werd, dus ben even met hem gaan rondlopen..
Och jeetje wat enorm moeilijk zo! Sterktequote:Op vrijdag 20 november 2009 09:12 schreef bigbird het volgende:
Nou, over schoonmoeder: Ze stoppen de behandelingen nog niet, maar ze zeggen wel dat ze zien dat ze te weinig reageert op wat ze doen. Ze gaan opnieuw kijken na het weekend. De kans dat ze hier nog uit komt is erg klein, maar zo lang ze de bron niet gevonden hebben van de bacterien, kunnen ze ook niet duidelijk zeggen of er nog wel of niet meer iets aan te doen is.. (Alhoewel ik denk dat als je de bron niet kan vinden je ook redelijk weinig nog kan doen mgoed..) Ik heb uiteindelijk een deel van het gesprek gemist, omdat ons neefje van 8 maanden erg onrustig werd, dus ben even met hem gaan rondlopen..
Ze heeft meerdere bacterien, 1 ervan is een ziekenhuisbacterie die niet makkelijk reageert op antibiotica. Ze weten wel welke het zijn geloof ik, maar de bron van de bacterien zit ergens waar de antibiotica niet komt en zo lang ze niet weten waar het zit, is er dus ook geen optie om de bron aan te pakken en blijven er nieuwe bacterien bij komen.quote:Op vrijdag 20 november 2009 09:14 schreef nieslief het volgende:
[..]
Ze weten dus niet welke bacterie het is en dus ook niet welke anti biotica zou moeten helpen. Lastig.
MRSA?quote:Op vrijdag 20 november 2009 09:18 schreef bigbird het volgende:
[..]
Ze heeft meerdere bacterien, 1 ervan is een ziekenhuisbacterie die niet makkelijk reageert op antibiotica. Ze weten wel welke het zijn geloof ik, maar de bron van de bacterien zit ergens waar de antibiotica niet komt en zo lang ze niet weten waar het zit, is er dus ook geen optie om de bron aan te pakken en blijven er nieuwe bacterien bij komen.
Ziekenhuisbacterieen da's niet zo fijn die zijn het moeilijkst uit te roeien. In ieder geval heel veel sterkte de komende dagen (voor jullie allemaal) dat zul je nodig hebben.quote:Op vrijdag 20 november 2009 09:24 schreef bigbird het volgende:
Pseudomonas oid, heb me er nog niet verder in verdiept.
quote:Op vrijdag 20 november 2009 09:45 schreef bigbird het volgende:
Dank je wel
We gaan maar gewoon weer door zoals we deden, en we wachten maar weer af. Ze reageerde gisteren wel heel even op mijn man, en dat was meer dan dat we afgelopen 2 weken hebben meegemaakt...
Ja, en dan krijg je van die artsen die je aankijken alsof je gek bent. Want... ze is wel ver weg, ze deed dat eerder ook niet, en we willen het te graag zien... Maar het was ook echt zo, want hij heeft de vraag 2x gesteld aan haar.quote:
Bigbird vervelend dat er nog zoveel onzeker is, maar wel fijn dat ze reageerde op je man! Sterkte,quote:Op vrijdag 20 november 2009 08:54 schreef oh-oh het volgende:
Top 100 van donderdag 19 november 2009
04. 193 tombolafan
08. 168 MrSubtle
15. 146 oh-oh
38. 090 nieslief
49. 078 Bamba
53. 077 Cat22
69. 067 DeZwabber
82. 063 ALTER-EGO
82. 063 Enfermera
95. 060 Greys
En ik ben gisteravond echt amper online geweest
Dat denk ik nou ook de hele tijdquote:Op vrijdag 20 november 2009 10:15 schreef tombolafan het volgende:
Oh god, ik jaag iedereen weer weg...
dat ik iedereen wegjaag?quote:Op vrijdag 20 november 2009 10:15 schreef nieslief het volgende:
[..]
Dat denk ik nou ook de hele tijd
Neeheeee dat als ik iets post het ineens heel lang stil is waardoor ik weer moet dreigen om het hele topic in mijn eentje vol te beppen zodat Greys in ieder geval daardoor aangelokt wordt.quote:
oh...quote:Op vrijdag 20 november 2009 10:20 schreef nieslief het volgende:
[..]
Neeheeee dat als ik iets post het ineens heel lang stil is waardoor ik weer moet dreigen om het hele topic in mijn eentje vol te beppen zodat Greys in ieder geval daardoor aangelokt wordt.
Wedden dat ze zo komt?
Ja deal....En we gaan van tevoren per pm afspreken welke dubelzinnigheid we gaan uithalen.quote:Op vrijdag 20 november 2009 10:25 schreef tombolafan het volgende:
[..]
oh...![]()
Ik ga gewoon met jou het hele topic volpraten en als er niemand komt dan geven we het volgende topic een hele ranzige vunzige naam, goed?
Jij begint....quote:Op vrijdag 20 november 2009 10:26 schreef tombolafan het volgende:
We kunnen natuurlijk ook onze eigen bouquet-reeks-ff-verhaal verzinnen, om de beurt een stukje
Zie je nou wel ze stalkt me....quote:Op vrijdag 20 november 2009 10:26 schreef Greys het volgende:
Nies, dit is dus echt weer toeval!
Maar ik stond nog steeds in de top100 zag ik, hoe kán dat nou?
Stond wel op plaats 95, maar ik was overdag weg met mijn moeder en 's avonds uit eten. Daarna pas hier nog een beetje gepost. Post de rest van de FOK! users dan echt zó weinig?
Ik stond er niet eens in, en was er wél s'avonds én overdagquote:Op vrijdag 20 november 2009 10:26 schreef Greys het volgende:
Nies, dit is dus echt weer toeval!
Maar ik stond nog steeds in de top100 zag ik, hoe kán dat nou?
Stond wel op plaats 95, maar ik was overdag weg met mijn moeder en 's avonds uit eten. Daarna pas hier nog een beetje gepost. Post de rest van de FOK! users dan echt zó weinig?
Eens in de zoveel maanden is mijn bloedsuiker spiegel dermate in de war dat ik dagen achter elkaar doorlopend honger heb. Door het gekloot met het opslaan van suikers en weer terug omzetten naar bruikbare sta ik stijf van de adrenaline. Slapen is dan gewoon geen optie. En stilliggen eigenlijk ook niet. Dus ga ik eruit en ga ik eten, eten en eten...quote:Op vrijdag 20 november 2009 08:52 schreef oh-oh het volgende:
Hoe komt t dan jij niet slaapt?
okee, dat komt er ook in!quote:
okee dan:quote:
Dit verhaal is niet gebaseerd op feiten. Enige overeenkomst met de werkelijkheid berust puur op toeval...quote:knip
Ik ben zo eenzaam in mijn muzieksmaak dat ik het alleen nog draai als ik eens alleen ben. En dan zing ik ook heeeeel hard mee. Gelukkig zeggen mijn buren er niks van, want die hebben ook zo hun eigen momenten.quote:Op vrijdag 20 november 2009 01:35 schreef ALTER-EGO het volgende:
[..]
Ik vind die "eenzaamheid" in mijn muzieksmaak niet zo erg, al heb ik dan natuurlijk wel mijn huisgenoten om het mee te delen.
Jij stond ook op 8, samen met je pink homie Subtle, maar je bent hier niet gekopieerd zag ik.quote:Op vrijdag 20 november 2009 10:28 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ik stond er niet eens in, en was er wél s'avonds én overdag
ja, duh, jij post onder andermans usernames...quote:Op vrijdag 20 november 2009 10:28 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ik stond er niet eens in, en was er wél s'avonds én overdag
quote:Op vrijdag 20 november 2009 10:32 schreef nieslief het volgende:
Kijk nou tombolofan ze komen ineens allemaal terug.
Ehm, doe daar lekker andere namen voor gebruiken?quote:Op vrijdag 20 november 2009 10:32 schreef tombolafan het volgende:
[..]
okee, dat komt er ook in!
[..]
okee dan:
[..]
Nu jij!
Ze mot me nietquote:Op vrijdag 20 november 2009 10:32 schreef Greys het volgende:
[..]
Jij stond ook op 8, samen met je pink homie Subtle, maar je bent hier niet gekopieerd zag ik.
WHYYYYYYYYYYYYYYY?
You know you want itquote:Op vrijdag 20 november 2009 10:33 schreef Greys het volgende:
[..]
Ehm, doe daar lekker andere namen voor gebruiken?![]()
eh, hoezo? pure fantasie... o wacht, ik zal even wat toevoegen...quote:Op vrijdag 20 november 2009 10:33 schreef Greys het volgende:
[..]
Ehm, doe daar lekker andere namen voor gebruiken?![]()
Ik post toch regelmatig en sta er vrijwel nooit in. Duzzzzz.........quote:Op vrijdag 20 november 2009 10:26 schreef Greys het volgende:
Nies, dit is dus echt weer toeval!
Maar ik stond nog steeds in de top100 zag ik, hoe kán dat nou?
Stond wel op plaats 95, maar ik was overdag weg met mijn moeder en 's avonds uit eten. Daarna pas hier nog een beetje gepost. Post de rest van de FOK! users dan echt zó weinig?
zo dan...quote:Op vrijdag 20 november 2009 10:34 schreef tombolafan het volgende:
[..]
eh, hoezo? pure fantasie... o wacht, ik zal even wat toevoegen...
Ik snap het soms echt niet hoor, ik was er echt de hele dag amper/niet.quote:Op vrijdag 20 november 2009 10:34 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Ik post toch regelmatig en sta er vrijwel nooit in. Duzzzzz.........
nee hehe, dan is het downtime... weet jij hoe lang??quote:Op vrijdag 20 november 2009 10:35 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik snap het soms echt niet hoor, ik was er echt de hele dag amper/niet.
Nou, dit weekend sta ik zéker niet in de top 100
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |