jaaaa, zo varen de scheepjes voorbij!quote:Op zondag 29 november 2009 19:23 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
Ow, dat Annicka niets nadoet is niet helemaal waar trouwens, want als ik mijn ogen dichtknijpt doet zij dat ook en als ik met mijn hoofd heen en weer zwaai (een soort van 'dansen') doet zij dat ook.
Bij het kdv huilt ons zoontje ook zowel als papa als ook mama weggaan. Maar dat is waarschijnlijk vrij snel voorbij. Ik denk dat het ook anders is bij mensen, die hij drie dagen de week ziet, dan bijvoorbeeld zoals nu bij mijn ouders omdat hij ze nu een aantal maanden helemaal niet heeft gezien.quote:Op maandag 30 november 2009 21:41 schreef Estrys het volgende:
Seb kan ongeveer net zo snel kruipen als een ander kindje kan rennenDie is zo snel. En hij is zooo eenkennig op het moment. Het is mama voor mama na. Morgen weer kdv, ik zie er nu al tegenop om hem achter te laten
![]()
Ja die zijn er. Je hebt tussikind van vsm, dat is homeopathisch en er is ook Bisolvon. Dat zou goed helpen als er ook slijm vastzit. Bij ons hebben zij allebei helaas niet geholpen, dus wij gaan weer wat anders proberen. Nog maar even kijken of er iets is dat nu beter helpt.quote:Op maandag 30 november 2009 21:56 schreef Estrys het volgende:
Seb moet 's nachts zo verschrikkelijk hoesten, net ook weer. En huilen daarnaen niet meer willen slapen en dat al de derde nacht op rij
Zijn er hoestdrankjes of iets voor baby's?
idem hier, ook maar wat hoestspul kopen straksquote:Op dinsdag 1 december 2009 10:33 schreef Estrys het volgende:Het was weer bal vannacht
In mijn pauze meteen even bisolvon halen.
Ik kwam om half acht mijn bed uit (voor de 4de keer) en heb Seb om 8 uur wakker moeten maken, die had om 6 uur zijn ontbijt gehad. Snel aankleden, op de fiets naar het kdv. Heb hem geknuffeld, hij ging meteen spelen en ik ben snel weggeglipt.
Ik vind het ook wel jammer maar het is gewoon niet leuk meer om te doen zo. Maar in een ander zwembad hier in de buurt is het op donderdagochtend inloop voor moeders en kinderen. Denk dat ik daar af en toe wel heen ga met iemand van ze zwangerschapsgym.quote:Op woensdag 2 december 2009 08:41 schreef Diaan73 het volgende:
Bodpa, van harte gefeliciteerd met M en een hele leuke dag toegewenst![]()
Jore, hier ook hoor. Lennon krijgt ook wel eens wat onverantwoords binnen en ach ik maak daar ook niet zo'n halszaak van zolang het niet altijd zo is en het netjes wordt gevraagd.
Estrys, jammer dat jullie stoppen met babyzwemmen, maar ik kan me er wel iets bij voorstellen. Dat wat jij als reden geeft om te stoppen, is voor mij een reden om niet te beginnen... ik zie dat echt niet zitten in mn eentje. Hoe gaat het met het hoesten van Seb?
Nou, Lennon heeft duidelijk geen zin meer in de papfles 's morgens, gisteren wilde hij wel van een bordje maar vanmorgen uit de flesho maar. Ik had geen tijd meer om het van een bordje te doen, dus maar fles mee naar kdv en daar gevraagd of ze het nog willen proberen of anders een boterham willen geven.
Morgen ga ik pasfoto's maken met Lennon voor het paspoort... ik moet een nieuw en laat hem dan meteen bijschrijven. De vlekjes van de waterpokken zijn zo goed als weg
Lennon heeft de laatste dagen zijn "melktekort" aangevuld. Hij werd een paar keer 's avonds wakker en had dan "honger" en dronk zo 100 cc melk weg...![]()
ach aan de andere kant ook wel weer leuk toch? Gaan ze lopen en zoquote:Op woensdag 2 december 2009 11:47 schreef Kleurdoos het volgende:
shhhhht
Ikwilletnietwetenikwilletniet
1 jaar, lijkt nog zoooo ver weg
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |