Maar in hoeverre is het een eigen keuze. Iets moet ze toch verteld hebben dat het binnen het bereik van het normale lag, als in een normale reactie op jaloezie en competitie. Hoe komt het dat ze het realiteitsbesef misten om te weten dat dit niet kan.quote:Op maandag 23 november 2009 11:46 schreef Gupje het volgende:
[..]
Maar los gaan als meisje is totaal want anders dan los gaan met een knuppel en iemand doden...
Iemand vermoorden is ziek en heeft niks met opvoeding of geloof te maken, dat is je eigen keuze!
Je moet wel ontzettend dom zijn als je niet weet dat dit niet kan. Iedereen weet dat je een mens niet zomaar mag doden, of je nu wel of niet in Urk bent opgegroeid. Als je dat mist, dan zit er een steekje bij je los, maar dat heeft niks met opvoeding of geloof te maken. Het heeft ook geen zin om de verantwoordelijkheid hiervoor deels bij de ouders en de kerk te leggen, dat slaat nergens op.quote:Op maandag 23 november 2009 11:48 schreef Disana het volgende:
[..]
Maar in hoeverre is het een eigen keuze. Iets moet ze toch verteld hebben dat het binnen het bereik van het normale lag, als in een normale reactie op jaloezie en competitie. Hoe komt het dat ze het realiteitsbesef misten om te weten dat dit niet kan.
Ja maar het is in Urk gebeurt en de oplossing die ze er daar voor hebben is biddenquote:Op maandag 23 november 2009 11:41 schreef inZanity het volgende:
wat een geouwehoer hier over geloof en Urk etc.
dit had overal in Nederland kunnen gebeuren.
Ik ben bang dat je wat dat betreft jezelf een beetje voor de gek houdt.quote:Op maandag 23 november 2009 10:17 schreef RM-rf het volgende:
Dankzij die stille tochten wordt er een duidelijke teken gezet dat dit nooit, nooit, nooit meer mag gebeuren..
zelf heb ik bv al sinds 1984 in alle georganiseerde stille tochten meegelopen en je voelt toch langzaam een verandering in nederland komen qua acceptatie van het idee dat zinloos geweld dus helemaal geen zin heeft.
Het zou niet de eerste keer zijn dat mensen die buitenproportionele daden plegen uit gesloten gemeenschappen kwamen. Denk ook aan Timothy McVey die in een militia zat.quote:Op maandag 23 november 2009 11:50 schreef Hetiszover het volgende:
[..]
Je moet wel ontzettend dom zijn als je niet weet dat dit niet kan. Iedereen weet dat je een mens niet zomaar mag doden, of je nu wel of niet in Urk bent opgegroeid. Als je dat mist, dan zit er een steekje bij je los, maar dat heeft niks met opvoeding of geloof te maken.
Ik zei al: het is bidden dat die marokkaanse knul schuldig is...quote:Op maandag 23 november 2009 11:39 schreef Hetiszover het volgende:
[..]
Bidden ontslaat mensen inderdaad niet van hun verantwoordelijkheid. Ora et labora moet het credo zijn, bid en werk. Verder is het nog niet bewezen dat die jochies Dirk daadwerkelijk hebben vermoord natuurlijk. Ook komen zulke dingen niet alleen in Urk voor, ik noem een Maja Braderic. En wat is je voorstel voor het schoonmaken van deze gemeenschappen?
Irony sweet ironyquote:Op maandag 23 november 2009 11:51 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Ik ben bang dat je wat dat betreft jezelf een beetje voor de gek houdt.
Maar goed, het streven is prijzenswaardig, zij het vreselijk naief.
Ik heb wel eens gehoord dat er ook wandaden zijn gepleegd door mensen die helemaal geen geloof aanhingen. Echt waar.quote:Op maandag 23 november 2009 11:52 schreef Disana het volgende:
[..]
Het zou niet de eerste keer zijn dat mensen die buitenproportionele daden plegen uit gesloten gemeenschappen kwamen. Denk ook aan Timothy McVey die in een militia zat.
so what, al gaan ze daar met z'n allen op hun kop staan..quote:Op maandag 23 november 2009 11:51 schreef MikeyMo het volgende:
[..]
Ja maar het is in Urk gebeurt en de oplossing die ze er daar voor hebben is bidden
Que?quote:
De post van RM-rf is dat dusquote:
Oh no!quote:Op maandag 23 november 2009 11:59 schreef ShaoliN het volgende:
[..]
Ik heb wel eens gehoord dat er ook wandaden zijn gepleegd door mensen die helemaal geen geloof aanhingen. Echt waar.
Nou ja, ach. Streven naar een betere wereld is natuurlijk niet verkeerd.quote:
Maakt niet uit hoe een vrouw eruit ziet , ik zou voor geeneen een moord doen.quote:Op maandag 23 november 2009 00:57 schreef kitao het volgende:
-edit- Omdat de link geloof ik niet klopt
Stille tochten zijn dan ook meer bedoeld als rouwverwerking dan als moordpreventie, ook al zeggen de initiatiefnemers van niet.quote:Op maandag 23 november 2009 12:02 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Nou ja, ach. Streven naar een betere wereld is natuurlijk niet verkeerd.
Je hebt alleen wel een enorm bord voor je kop als je denkt dat stille tochten daar ook maar iets aan bijdragen.
Dat sowieso niet, maar na de foto van de dame in kwestie gezien te hebben, moet ik toch concluderen dat de Urkse definitie van 'knap' toch echt afwijkt van de standaard.quote:Op maandag 23 november 2009 12:08 schreef kitao het volgende:
Maakt niet uit hoe een vrouw eruit ziet , ik zou voor geeneen een moord doen.
Ik denk dat die gasten teveel naar films hebben gekeken met soortgelijke gebeurtenissen van moorddadige tieners.
gezien de blinde bruutheid van de moord zou ik de mogelijke rol van coke in dit geval nog niet uitsluiten.quote:Op maandag 23 november 2009 11:22 schreef Hetiszover het volgende:
[..]Wat heeft de maatschappelijke functie van een kerk met coke te maken?
Scheiding?quote:Op maandag 23 november 2009 12:24 schreef Hetiszover het volgende:
[ afbeelding ]
Waarom staat er Koster op de kaart terwij hij Post heet?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |