quote:Op zondag 22 november 2009 21:55 schreef Shadeauw het volgende:
Vanmiddag in een random match met een paar vrienden en wat random Amerikanen. Beetje trashtalken etc. en een zo'n gast stuurt een picture message naar iemand uit me friendslist.
Hij met een capture card die foto capturen, en nou ja. Kijk maar:![]()
Goed voor elkaar manquote:
Agayla!!!!!quote:Op zondag 22 november 2009 21:55 schreef Shadeauw het volgende:
Vanmiddag in een random match met een paar vrienden en wat random Amerikanen. Beetje trashtalken etc. en een zo'n gast stuurt een picture message naar iemand uit me friendslist.
Hij met een capture card die foto capturen, en nou ja. Kijk maar:![]()
edit dubbelquote:
Ken het gevoel, heel erg balen iddquote:Op zondag 22 november 2009 23:40 schreef Droopie het volgende:
Ik heb nog een oude tv waar ik PS3 op speel en gisteren langs een maatje die een 108 cm LCD heeft. Jezus man..daar zie je je tegenstander een stuk beter op.
Het fijnst speelt nog steeds een computer scherm.quote:Op zondag 22 november 2009 23:40 schreef Droopie het volgende:
Ik heb nog een oude tv waar ik PS3 op speel en gisteren langs een maatje die een 108 cm LCD heeft. Jezus man..daar zie je je tegenstander een stuk beter op.
Dat is echt een nadeel, wel minder helaas
Het overschakelen van muis schieten naar controller schieten is overigens naar mijn gevoel wel onder controle, ging sneller dan ik had verwacht.
FAMAS heb ik bijna alles (behalve shotgun en extended mags) vind het een beetje sneu die grenade launcher..maar ga hem toch nog uitspelen.
Ben nu bezig met de TAR..lekker wapen zeg..ben nu level 23
M16 + stopping power dus 1 keer raak is meteen dood.quote:Op zondag 22 november 2009 22:43 schreef Sharpdressedman het volgende:
[..]
Goed voor elkaar man![]()
Wat had je gekozen?
Muis voor de PS3?quote:Op maandag 23 november 2009 01:16 schreef versteegrob het volgende:
Tip: http://static-cache.ipodtouchfans.com/imgcache/26883.png
Heb deze besteld, hij komt deze week binnen, ben benieuwd of het een beetje lekker werkt. Twijfel een beetje, zit nu altijd te chillen op de bank. Heb verder bijna alles van de SCAR gehaald alleen nog de extra magazijnen. Moet nog 15 kills met de FMJDan heb ik gelukkig niet meer de perk nodig met voor extra munitie.
http://www.wehkamp.nl/gam(...)/C13_J09_J46_179480/quote:Op maandag 23 november 2009 01:33 schreef Biefstuk het volgende:
[..]
Muis voor de PS3?
Link van de webshop?
heb idd ook een hele tijd cod4 op me pc schermpje gedaan, alleen dan ga ik er veels te dicht opzittenquote:Op zondag 22 november 2009 23:43 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
Het fijnst speelt nog steeds een computer scherm.
Ik weet niet of dat met refresh rate te maken heeft ofzo, maar de meeste die ik ken spelen liever op hun tft dan hun plasma of lcd.
Dat is geen echte review, dat is gewoon reclame (zie de naam van degene die het heeft gepost).quote:Op maandag 23 november 2009 01:40 schreef Biefstuk het volgende:
[..]
http://www.wehkamp.nl/gam(...)/C13_J09_J46_179480/
Draadloos en hier een review:
Met dat zou je iedereen echt pwnen
Ik speel het ook op een pc monitor, maar dat is deels ook door ruimtegebrekquote:Op zondag 22 november 2009 23:43 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
Het fijnst speelt nog steeds een computer scherm.
Ik weet niet of dat met refresh rate te maken heeft ofzo, maar de meeste die ik ken spelen liever op hun tft dan hun plasma of lcd.
Priceless!quote:Op zondag 22 november 2009 21:55 schreef Shadeauw het volgende:
Vanmiddag in een random match met een paar vrienden en wat random Amerikanen. Beetje trashtalken etc. en een zo'n gast stuurt een picture message naar iemand uit me friendslist.
Hij met een capture card die foto capturen, en nou ja. Kijk maar:![]()
Lekker zijn jullie, ik postte een maand geleden exact hetzelfde ding te koop aan maar dan de bedraadde, en niemand die het zag, en nu is ineens iedereen geïnteresseerd, ik heb mijne ook nog te koop trouwensquote:Op maandag 23 november 2009 07:36 schreef Griebus het volgende:
[..]
Dat is geen echte review, dat is gewoon reclame (zie de naam van degene die het heeft gepost).
Wat me opviel na wat gegoogle was dat de bedrade versie een stuk beter schijnt te werken dan de draadloze.
Hij is erg steady en doet daarnaast geweldige damage! Ik kan er overigens zelf niks meequote:Op maandag 23 november 2009 08:27 schreef Parvus het volgende:
Ik gebruik nu de M16 met de ACOG Scope en Stopping Power
Wel ff wennen dat je steeds je trigger knop moet blijven indrukken om achter elkaar te vuren maar vind em echt heerljik
Ja precies, in het begin vooral gekozen omdat ie steady is ja.quote:Op maandag 23 november 2009 08:31 schreef jackson het volgende:
[..]
Hij is erg steady en doet daarnaast geweldige damage! Ik kan er overigens zelf niks mee
(ik kan er sowieso niks van maar dat drukt de pret nauwelijks)
De ACOG is zo kut in CoD6, in de oude was die prima maar nu, bleh !quote:Op maandag 23 november 2009 08:27 schreef Parvus het volgende:
Ik gebruik nu de M16 met de ACOG Scope en Stopping Power
Wel ff wennen dat je steeds je trigger knop moet blijven indrukken om achter elkaar te vuren maar vind em echt heerlijk
Waarom te koop? Die van mij is al ruim 10 dagen onderweg uit de VS en ligt nu al 6 dagen bij de Douane, pffffquote:Op maandag 23 november 2009 08:27 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Lekker zijn jullie, ik postte een maand geleden exact hetzelfde ding te koop aan maar dan de bedraadde, en niemand die het zag, en nu is ineens iedereen geïnteresseerd, ik heb mijne ook nog te koop trouwens
Ja ik gebruik eigenlijk ook liever de Holographic, maar had die ACOG nodig om FMJ te unlocken ofzo. Heb het idee dat het 'mikken' met die scope langzamer gaat ofzoquote:Op maandag 23 november 2009 10:17 schreef versteegrob het volgende:
[..]
De ACOG is zo kut in CoD6, in de oude was die prima maar nu, bleh !
zit er verschil in die holo en red dot?quote:Op maandag 23 november 2009 10:20 schreef Parvus het volgende:
[..]
Ja ik gebruik eigenlijk ook liever de Holographic, maar had die ACOG nodig om FMJ te unlocken ofzo. Heb het idee dat het 'mikken' met die scope langzamer gaat ofzo
Weet het verschil niet echt, volgens mij zoom je iets meer in bij Holographic.quote:Op maandag 23 november 2009 10:26 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
zit er verschil in die holo en red dot?
Wtf m16 gewoon trigger inhouden?
Jij maakt mijn dag weer goed....quote:Op maandag 23 november 2009 09:57 schreef PBateman1978 het volgende:
Zo dan, inmiddels lvl 15 online, met een k/d ratio van 0.36 ofzo.
Holographic sights and red dot sights are highly similar, however, holographic sights such as the 512.A65/1 use holograms, hence the name. Holographic sights use a laser, which is reflected off multiple adjustable mirrors, and through to the user's eye. One downside of such technology is batteries. Because holographic sights rely on lasers to function, and not LEDs, it takes more battery power to operate, however modern updates to these devices provide for very long battery life cycles.quote:Op maandag 23 november 2009 10:26 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
zit er verschil in die holo en red dot?
Die is fijn, joh. Iets kleiner dan die red dot en holographic scopes, maar je kunt er verschrikkelijk nauwkeurig mee schieten.quote:Op maandag 23 november 2009 10:17 schreef versteegrob het volgende:
[..]
De ACOG is zo kut in CoD6, in de oude was die prima maar nu, bleh !
behalve de mensen die coold blooded aan hebbenquote:Op maandag 23 november 2009 11:25 schreef Rikketik het volgende:
[..]
Die is fijn, joh. Iets kleiner dan die red dot en holographic scopes, maar je kunt er verschrikkelijk nauwkeurig mee schieten.
Ik heb trouwens gisteren thermal vrijgespeeld voor m'n sniper. Puur genieten.Bling perk erbij voor de FMJ en niemand is veilig meer voor je.
Dus eigenlijk speelde je tegen noobs met een lage rank?quote:Op maandag 23 november 2009 12:30 schreef biertank het volgende:
Van het weekend weer een lekker rondje gehad.
27 1 0, nee geen camp!
2 nadelen, 1 zoals je aan de kills kan zien geen nuke.
en 2 ik was niet thuis, was een vriend aan het helpen beetje hogere rank te krijgen zodat hij ook wat wapens heeft.
kutzooi, the show heb ik nog niet, en deze killstreak is hoger dan die van mezelf
Ja, want hoge ranks zijn sowieso 1337 ?quote:Op maandag 23 november 2009 12:51 schreef intraxz het volgende:
[..]
Dus eigenlijk speelde je tegen noobs met een lage rank?
Nee. Lage ranks zijn meestal wel prut.quote:Op maandag 23 november 2009 12:52 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Ja, want hoge ranks zijn sowieso 1337 ?
Dat is me met een stinger ook nog niet geluktquote:Op maandag 23 november 2009 13:28 schreef versteegrob het volgende:
Welke kiezen jullie de Stinger of de Javelin ?
Het viel mij op dat je met de Javelin geen AC-130 uit de lucht kan knallen.
Is met een Stinger ook moeilijk, omdat je steeds die flares tegenkomt. Een Javelin heeft wel als voordeel dat het ook op de grond kan locken, waardoor je ook infantry kan bestoken met raketten. Dat lukt met de Stinger niet.quote:Op maandag 23 november 2009 13:28 schreef versteegrob het volgende:
Welke kiezen jullie de Stinger of de Javelin ?
Het viel mij op dat je met de Javelin geen AC-130 uit de lucht kan knallen.
Lol dat valt wel mee hij is maar 10 ranks lager als mij.quote:Op maandag 23 november 2009 12:51 schreef intraxz het volgende:
[..]
Dus eigenlijk speelde je tegen noobs met een lage rank?
Gelukkig ben niet de enigequote:Op maandag 23 november 2009 14:07 schreef Shoombak het volgende:
Ik vergeet wel eens dat ik in een van mn custom classes een stinger als secondary heb, 1vs1, low ammo, switch ik naar secondary, boem dood
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |