quote:
Op dinsdag 17 november 2009 21:32 schreef 08gnoT. het volgende:motorbloempje, zit jij in de zorg? Heeft dat een bepaalde reden als iemand lastig te prikken is, of zegt dat niks?
kan verschillende redenen hebben

diep liggend, 'veerkrachtig' ofzo.. dat ze wegschieten als je wilt prikken.. het ligt eerder aan het lichaam van de patient dat iemand lastig te prikken is dan aan het personeel. Natuurlijk zal je in een Opleidingsziekenhuis vaker n00bs hebben, maargoed, die moeten het ook leren... en als je 'normaal' bent, ben je na maximaal 2 keer weg

als je wat moeilijker bent kan het idd helaas wel even duren..
Natuurlijk is het niet fijn als je arm stijf is en blauw na een sessie bloedprikken

maargoed.. of je doneert bloed en doet het sowieso al voor een goed doel, of je doet het om te kijken of er iets mis met je is.. het is altijd met een goed doel dus meh..
En neen, ik zit niet in de zorg, maar ben erg dankbaar dat er zoveel medisch personeel is om mij op te vangen mocht het mis gaan