ohjaa... ik was daar bij hea... echt domme tijd... ze gingen ook kaarten proberen te verkopen..quote:Op maandag 16 november 2009 19:15 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
in de kfc kwamen ze mn eten afpakken ja
maar wij zien er ook heel rijk uitquote:Op maandag 16 november 2009 19:17 schreef Ikbengroot het volgende:
[..]
ohjaa... ik was daar bij hea... echt domme tijd... ze gingen ook kaarten proberen te verkopen..![]()
Oh zo. Tja, weetje, ik kom in Turkije uit een stad die uit verschillende groepen mensen bestaat, van Turken en Koerden tot aan Marokkaanse Berbers en Afro-Turken. Zij allen beschouwen zigeuners als uitschot. En ik kan het ze niet kwalijk nemen, ze doen echt niks anders dan stelen en bedelen.quote:Op maandag 16 november 2009 19:16 schreef Bilmiyorem het volgende:
wikwakka2 en bortecinem hij heeft het volgens mij over dat niemand zigeuners mag
Ik vind ze eng.. maar komt waarschijnlijk doordat ik nog niet een goede ben tegengekomenquote:Op maandag 16 november 2009 19:19 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Oh zo. Tja, weetje, ik kom in Turkije uit een stad dat bestaat uit verschillende groepen mensen, van Turken en Koerden tot aan Marokkaanse Berbers en Afro-Turken. Zij allen beschouwen zigeuners als uitschot. En ik kan het ze niet kwalijk nemen, ze doen echt niks anders dan stelen en bedelen.
HEEEEEEL GOED GEZEGD.quote:Op maandag 16 november 2009 19:19 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Oh zo. Tja, weetje, ik kom in Turkije uit een stad die uit verschillende groepen mensen bestaat, van Turken en Koerden tot aan Marokkaanse Berbers en Afro-Turken. Zij allen beschouwen zigeuners als uitschot. En ik kan het ze niet kwalijk nemen, ze doen echt niks anders dan stelen en bedelen.
ja, maar lijkt me niet raar dat je toch wel iets moois wilquote:
zielig doenquote:Op maandag 16 november 2009 19:22 schreef Bortecinem het volgende:
Die vrouwen hebben ook altijd een kind aan de borst, valt dat jullie ook op?
Ah, de vraag ging eigenlijk over jou?quote:Op maandag 16 november 2009 19:21 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
jij vindt toch mijn sexy en mooiheid beide even belangrijk?
jouw innerlijk is het belangrijkste voor mijquote:Op maandag 16 november 2009 19:21 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
jij vindt toch mijn sexy en mooiheid beide even belangrijk?
ja, ik meot toch weten waarom ze voor mij kiestquote:Op maandag 16 november 2009 19:24 schreef wikwakka2 het volgende:
[..]
Ah, de vraag ging eigenlijk over jou?
HAHAHAHA.quote:Op maandag 16 november 2009 19:24 schreef Bilmiyorem het volgende:
ik moet iets kwijt..
ik ben een keer voor een zigeunerin aangezien
In Turkije word ik voor niks anders aangezien.quote:Op maandag 16 november 2009 19:24 schreef Bilmiyorem het volgende:
ik moet iets kwijt..
ik ben een keer voor een zigeunerin aangezien
Waarom wie voor jou kiest, ik begrijp het niet helemaalquote:Op maandag 16 november 2009 19:25 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
ja, ik meot toch weten waarom ze voor mij kiest
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |