misschien wel, misschien nietquote:Op zondag 15 november 2009 23:43 schreef AnotherAlterEgo het volgende:
[..]
Komt dat omdat hier een zeker persoon niet meer post?
Jep, zware communisten zelfs. Ik heb ook vaak meningsverschillen met die vriendin. Maar vaak hebben die niet zoveel te maken met politiek, haha.quote:Op zondag 15 november 2009 23:40 schreef IHVK het volgende:
zijn haar ouders echt 'gomunis'![]()
Ik ken een jongen met ex-communistische ouders, hij is wel tof, maar ik ben het vaak met hem oneens.
Ik ben 19 idd.quote:Op zondag 15 november 2009 23:44 schreef siddha het volgende:
Trouwens ik zag net een geboorte jaar van 1990. Ik hoop het niet, maar jullie zijn toch niet allen tieners?![]()
anders moeten jullie allemaal naar bedje toe
Hey een slimmerikquote:Op zondag 15 november 2009 23:46 schreef Min-e het volgende:
Heb het weleens eerder gezegd.![]()
De menselijke geloofsovertuiging zich onttrekt aan iedere rationele bewijsvoering. Indien je al het onverklaarbare zou kunnen verklaren zou immers geen geloof nodig zijn.
Nee, absoluut niet. Ik vind haar puur, niet omdat ze niet gelooft, maar gewoon omdat ze dat is.quote:Op zondag 15 november 2009 23:46 schreef IHVK het volgende:
maar goed jij ziet 'puur' zijn. Terwijl je niet gelooft , als iets wat eigenlijk beter is?
Voor het huwelijk enzo?
Bortecinem
Ik ben niet gelovig opgevoed, maar verder wel heel streng (zoals dat meisje, maar zij doet het uit zichzelf), wij ook trouwens, maar wel met veel controle. M'n zusje heeft een vriendin, zij is wel gelovig opgevoed.. nja, ik zie het meer als hoofddoek om en verder geen uitleg, meer als gewoonte van die familie en dat zie ik juist als een verkeerde opvoeding, want ik weet meer over de islam dan zij weten.quote:Op zondag 15 november 2009 23:44 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Jep, zware communisten zelfs. Ik heb ook vaak meningsverschillen met die vriendin. Maar vaak hebben die niet zoveel te maken met politiek, haha.
@Bilmiyorem
Tja, dat zie ik ook heel vaak, van die schijnheilige typjes. Het mooie aan dit meisje is dat ze zo puur is. Ze mag dan wel geen moslim zijn, maar menig moslim meisjes kunnen een voorbeeld aan haar nemen.
trigger heeft te snel te veel informatie tot zich genomen, gaat niet altijd even goed, no offense triggerquote:Op zondag 15 november 2009 23:43 schreef IHVK het volgende:
Trigger in dit topic zou het wat boeiender maken overigens.
Dubble your agequote:
Klopt.quote:Op zondag 15 november 2009 23:46 schreef Min-e het volgende:
Heb het weleens eerder gezegd.![]()
De menselijke geloofsovertuiging zich onttrekt aan iedere rationele bewijsvoering. Indien je al het onverklaarbare zou kunnen verklaren zou immers geen geloof nodig zijn.
Nee ik bedoel jij ziet seksuele onthouding als iets positiefs dus?quote:Op zondag 15 november 2009 23:48 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Nee, absoluut niet. Ik vind haar puur, niet omdat ze niet gelooft, maar gewoon omdat ze dat is.
Dat is het hele punt wat ik met mijn Qwijibo-verhaal duidelijk wilde maken. In je uppie stel je niets voor met je Qwijibo-geloof, maar het groepsgevoel maakt je sterker. Er zijn legio mensen die met de religiewind meewaaien om niet buiten de boot te vallen, maar eigenlijk willen ze dat niet. En dus doen ze de 'verboden' dingen in het geniep, lekker hypocriet. Het mooist is als ze betrapt wordenquote:Op zondag 15 november 2009 23:23 schreef siddha het volgende:
Zijn wij eigenlijk niet te bang voor uitsluiting als wij zeggen dat we geen molims zijn?
Nee, totaal niet. Binnen de Islam is het ook zo dat je eigen intenties gelden, een hoofddoek opdoen omdat je ouders jou die regels opleggen heeft weinig betekenis.quote:Op zondag 15 november 2009 23:48 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Ik ben niet gelovig opgevoed, maar verder wel heel streng (zoals dat meisje, maar zij doet het uit zichzelf), wij ook trouwens, maar wel met veel controle. M'n zusje heeft een vriendin, zij is wel gelovig opgevoed.. nja, ik zie het meer als hoofddoek om en verder geen uitleg, meer als gewoonte van die familie en dat zie ik juist als een verkeerde opvoeding, want ik weet meer over de islam dan zij weten.
In ieder geval, dat meisje zei tegen mn zusje: dat is de goede kant en dit is de slechte kant, m'n zusje vroeg: wat bedoel je? Zegt zij: dat is de kant met de hoofddoeken, dit is de kant zonder hoofddoeken.
Dat meisje gebruikt verder woorden die ik zelfs nooit heb gebruikt en die m'n zusje niet kent, ze zei ook een keer: kom laten we over jongens praten, m'n zusje is toen weggelopen.
Heeft dat hoofddoek omdoen van haar ouders dan meer betekenis?
Jij bent toch niet een broertje van mij hequote:Op zondag 15 november 2009 23:50 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Dat is het hele punt wat ik met mijn Qwijibo-verhaal duidelijk wilde maken. In je uppie stel je niets voor met je Qwijibo-geloof, maar het groepsgevoel maakt je sterker. Er zijn legio mensen die met de religiewind meewaaien om niet buiten de boot te vallen, maar eigenlijk willen ze dat niet. En dus doen ze de 'verboden' dingen in het geniep, lekker hypocriet. Het mooist is als ze betrapt wordenHet niet openlijk uit durven te komen voor je atheïsme binnen een moslimcultuur beschouw ik als een gebrek aan zelfvertrouwen. Nu heb ik het iets makkelijker dat het in mijn omgeving, zeker mijn generatie, niet ongewoon is om atheïst te zijn. Maar ook bij fanatieke moslims schuw ik niet om voor mijn mening uit te komen als erom gevraagd wordt. Als ze me een ketter vinden, prima, doei! En dat zouden meer mensen moeten doen, gewoon eerlijk voor je mening uitkomen en niet een mening op na houden conform een gemeenschapskader.
quote:Op zondag 15 november 2009 23:51 schreef Da.Rock het volgende:
[..]
Wat net zo goed kan beteken dat god wel bestaat.
Oh, nee, niet perse. Ik vind meisjes die seksueel actief zijn voor hun huwelijk helemaal niet slecht of what so ever. Wanneer iemand zich als een slet gaat gedragen is het natuurlijk een ander verhaal. Maar ik zie echt niet in wat er nou zo slecht is aan een meisje dat seks heeft met haar vriend? En hoe sommige Turken zich zo kunnen bemoeien met zoiets persoonlijks, niet normaal gewoon.quote:Op zondag 15 november 2009 23:49 schreef IHVK het volgende:
[..]
Nee ik bedoel jij ziet seksuele onthouding als iets positiefs dus?
Heb verder niets tegen een hoofddoek, maar vraag me bij veel ouders af of ze wel weten waar hun dochter mee bezig is.quote:Op zondag 15 november 2009 23:51 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Nee, totaal niet. Binnen de Islam is het ook zo dat je eigen intenties gelden, een hoofddoek opdoen omdat je ouders jou die regels opleggen heeft weinig betekenis.
Maar haar stelling is wel juist en ik heb nooit gezegd dat God niet bestaat maar dat ik niet in die boeken gelooof. God is een leeg concept dat door elke individu zelf ingevuld moet wordenquote:Op zondag 15 november 2009 23:51 schreef Da.Rock het volgende:
[..]
Wat net zo goed kan beteken dat god wel bestaat.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |