Ik gebruikte laatst daar de Glock 18 voor en dat is toch best een fijne "snel-om-het-hoekje" wapenquote:Op dinsdag 17 november 2009 19:21 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Beter wapen hebben voor dichterbij als je door huizen rent (shotgun..) Op het hoofd schieten..
Waar staat dat profilequote:Op dinsdag 17 november 2009 17:12 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Profile > Privacy Settings > Voice & Chat > Friends Only
En weg zijn alle schreeuwerds van 12.
al is het ontbreken van partychat heel erg triest ja
Ja, en die "grenade launcher" slaat ook nog eens nergens op. Raak je een tegenstander op zijn lichaam dan is die persoon meteen dood zonder een explosie, schiet je een granaat op een tegenstander zijn positie dan ontploft die en heb je hem gekilled, maar schiet je hem gewoon ergens neer, dan ontploft die niet. Echt een dudley dauernkampf -wapen.quote:Op dinsdag 17 november 2009 16:39 schreef Funksoldier het volgende:
Nu een week gespeeld, maar het valt mij op dat er ernstig veel rondlopen met het mietjeswapen zoals mijn zoon het noemt. (grenade launcher).
Erg irritant......
inderdaad, de grenade launcher is zeer irritant, en alleen voor mensen die te noob zijn om normaal te kunnen spelenquote:Op dinsdag 17 november 2009 20:41 schreef MacorgaZ het volgende:
[..]
Ja, en die "grenade launcher" slaat ook nog eens nergens op. Raak je een tegenstander op zijn lichaam dan is die persoon meteen dood zonder een explosie, schiet je een granaat op een tegenstander zijn positie dan ontploft die en heb je hem gekilled, maar schiet je hem gewoon ergens neer, dan ontploft die niet. Echt een dudley dauernkampf -wapen.
Ja echt wat een kneus Mijn clantag is roetjequote:Op maandag 16 november 2009 17:45 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Triest... hopelijk wordt je gebanned op xbox live...
Mijn clantag is [HENK]
Triest.quote:Op dinsdag 17 november 2009 21:07 schreef centenbakkie het volgende:
[ afbeelding ]
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa beste score tot nu toe![]()
Ik heb het na day 5 wel gezien in de single playerquote:Op dinsdag 17 november 2009 20:32 schreef Palmboom313 het volgende:
Bijna alles op veteran uitgespeeld![]()
![]()
quote:Op dinsdag 17 november 2009 21:09 schreef skippy22 het volgende:
[..]
Ja echt wat een kneus Mijn clantag is roetje
Die kan je tegen de muur aangooien zodat ze terugkaatse of tegen het portier van de deur zodat hij om de hoek valt, als daar iemand zit...quote:Op dinsdag 17 november 2009 21:17 schreef KrentebolHooft het volgende:
Net gekocht, wat een ziiiiiiiieeeeklijk spelHalverwege met de campaign zo ongeveer en level 6 met multiplayer. Wat zijn die standaard classes weer kut zeg, maar sinds ik me eigen classes kan maken gingen mijn Kill/death spreads van 3:15+ naar 15+:10
Ook in mijn 2e match, beetje aan het schieten en ik denk zo van ik gooi daar een granaat op. Nou ik gooi me semtex en ga zelf dood
maar dan BOEM: Afterlife (heet dat zo? dat je kill maakt na je death) + Buzzkill + Payback + Double kill. Dat waren lekker veel punten!
Wat is trouwens het verschil tussen frags en semtex? Semtex kan sticken, dus waarom zou je frags gebruiken?
serieus? Ik niet ik zuig dan ook in multiplayerquote:Op dinsdag 17 november 2009 21:11 schreef skippy22 het volgende:
[..]
Ik heb het na day 5 wel gezien in de single player
Met frags kun je verder gooienquote:Op dinsdag 17 november 2009 21:17 schreef KrentebolHooft het volgende:
Net gekocht, wat een ziiiiiiiieeeeklijk spelHalverwege met de campaign zo ongeveer en level 6 met multiplayer. Wat zijn die standaard classes weer kut zeg, maar sinds ik me eigen classes kan maken gingen mijn Kill/death spreads van 3:15+ naar 15+:10
Ook in mijn 2e match, beetje aan het schieten en ik denk zo van ik gooi daar een granaat op. Nou ik gooi me semtex en ga zelf dood
maar dan BOEM: Afterlife (heet dat zo? dat je kill maakt na je death) + Buzzkill + Payback + Double kill. Dat waren lekker veel punten!
Wat is trouwens het verschil tussen frags en semtex? Semtex kan sticken, dus waarom zou je frags gebruiken?
Ja het ziet er wel mooi uit allemaal Alleen is het net als de rest van de cod spellen een chaotische bedoelingquote:Op dinsdag 17 november 2009 21:27 schreef Palmboom313 het volgende:
[..]
serieus? Ik niet ik zuig dan ook in multiplayer
Ik vind dat het mooiste aan COD, niks tactisch doenquote:Op dinsdag 17 november 2009 21:35 schreef skippy22 het volgende:
[..]
Ja het ziet er wel mooi uit allemaal Alleen is het net als de rest van de cod spellen een chaotische bedoeling
Je moet gewoon die perk hebben dat ze je niet kunnen zien op de radar en heartbeat sensor..quote:Op dinsdag 17 november 2009 21:56 schreef Droopie het volgende:
OMG!!!!
Eindelijk Spec-Ops kunnen spelen..
Wat een gaaf spel zeg
Bij MP heb ik de heartbeat sensor eindelijk met Famas.
Wat mij opviel (en denk) dat vijanden sneller op hun hoede zijn omdat ze weten dat er iemand
in de buurt is.
Dus twijfel of dit een blijvertje is.
Nee, soms ook een UAV. Beetje geluk mee hebbenquote:Op dinsdag 17 november 2009 21:56 schreef KrentebolHooft het volgende:
En die care packages, zit daar altijd een stealh bomber in? Had er 3 of 4 gekregen, maar werd telkens dood geschotenAlleen de laatste wist ik op te pakken en toen had ik mezelf gebombardeerd
Mijn Kill/Deathratio is een stuk lager bij MW2.quote:Op dinsdag 17 november 2009 22:12 schreef MacorgaZ het volgende:
Ik heb het juist andersom. Ze hebben dus wel iets veranderd![]()
Ik ken het, erg irritant.quote:Op woensdag 18 november 2009 00:48 schreef Rikketik het volgende:
Vage shit vanavond. Speelde met een sniper, alleen dan met een ACOG scope erop. Dus eigenlijk gewoon een rifle zoals je ze misschien nog kent uit CoD2 bijvoorbeeld. Alleen, ik raakte er niks mee.![]()
Voorbeeldje! Ik spot iemand op een paar meter afstand, hij ziet mij niet. Ik lig al proned, dus parkinson is tot het minimum gereduceerd. Ik aim vervolgens door de scope en los vijf kogels, allemaal perfect op borsthoogte, zo ongeveer waar je hart moet zitten. Om maar even aan te geven hoe precies ik richtte. Maar wat dacht je? Al-le-maal mis. Zelfs niet gedeeltelijk raak of zo. Echt, wtf?
Die kutjosti schoot mij natuurlijk wel meteen door m'n kop met de eerste kogel zijn rifle verliet.
Ik ben achter de botsauto's gaan zitten, en van daaruit zitten wachten tot die vijanden op me af kwamen. Was wel een van de moeilijkste stukken, maar als je vaak genoeg probeerd, dan lukt het je op een gegeven moment wel.quote:Op woensdag 18 november 2009 08:32 schreef Thrilled het volgende:
Argh...!
Ik weet dat het niet thuis hoort hier, maar wil cod4 uitspelen voordat ik mw2 koopWas dus opnieuw begonnen aan de story mode en zit nu weer met mn invalide sniperbuddy bij dat reuzenrad... zoooo'n grafmissie.. maar ik moet hem uitspelen
Ik zie het meer als een goeie warmup voor mw2
iemand nog een gouden tip?![]()
Ik hou het redelijk lang vol, maar wanneer die helikopters komen heb ik altijd de drang om ze al in de lucht van hun touwtje af te schietenquote:Op woensdag 18 november 2009 08:46 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Ik ben achter de botsauto's gaan zitten, en van daaruit zitten wachten tot die vijanden op me af kwamen. Was wel een van de moeilijkste stukken, maar als je vaak genoeg probeerd, dan lukt het je op een gegeven moment wel.
Mij is het gelukt op veteran, op een of andere manier moet ik altijd alle CoD's op veteran halen van mezelf; nu halverwege MW2....
Ik denk dat het level waar jij nu vast zit wat dat betreft het moeilijkst was; het is me in ieder geval het best bijgebleven...
Vlgs mij was er een trucje voor.. Eerst overal C4 leggen en dan weglopen en achter een gebouw gaan zitten.. niks meer doen totdat die heli aankomt en dan de C4 laten knallen.. uiteindelijk hoef je niet veel te schieten om dat level te halen... zoek maar eens op youtube.quote:Op woensdag 18 november 2009 08:32 schreef Thrilled het volgende:
Argh...!
Ik weet dat het niet thuis hoort hier, maar wil cod4 uitspelen voordat ik mw2 koopWas dus opnieuw begonnen aan de story mode en zit nu weer met mn invalide sniperbuddy bij dat reuzenrad... zoooo'n grafmissie.. maar ik moet hem uitspelen
Ik zie het meer als een goeie warmup voor mw2
iemand nog een gouden tip?![]()
Dan heeft diegene de BLING perk dacht ik...quote:Op woensdag 18 november 2009 08:46 schreef Parvus het volgende:
Vind het wel grappig (snap het niet helemaal maar ok) dat er, als je iemand doodschiet, bankbiljetten rondfladderen hehe
Nee bij iedereen gebeurt het volgens mij...quote:Op woensdag 18 november 2009 09:26 schreef Funksoldier het volgende:
[..]
Dan heeft diegene de BLING perk dacht ik...
Dat is een payback kill.quote:Op woensdag 18 november 2009 08:46 schreef Parvus het volgende:
Vind het wel grappig (snap het niet helemaal maar ok) dat er, als je iemand doodschiet, bankbiljetten rondfladderen hehe
Serieus? Dat is wel erg triest?quote:Op woensdag 18 november 2009 09:26 schreef Funksoldier het volgende:
[..]
Dan heeft diegene de BLING perk dacht ik...
Op de 360 ga je in het hoofdmenu naar je gamertag (waar je avatar voor staat), daar staat ie.quote:
kan toch maar 4 cijfers/lettersquote:Op dinsdag 17 november 2009 21:09 schreef skippy22 het volgende:
[..]
Ja echt wat een kneus Mijn clantag is roetje
Viel mij ook al op. ga dan is kijken naar de Ninjaquote:Op woensdag 18 november 2009 02:05 schreef intraxz het volgende:
Die anti radar perk verraadt je positie alleen maar. Als ik mijn radar vaag zie worden wacht ik rustig tot de betreffende persoon langskomt en als hij weer wat duidelijker wordt dan ga ik op zoek.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |