Omdat het je wat kan schelen waarschijnlijk.quote:Op woensdag 18 november 2009 09:39 schreef Qebbel het volgende:
'k Weet ook niet waarom ik telkens weer in de verleiding kom om toch te reageren.
Ja, ik reageer maar niet. Met die TS valt toch niet te discussiëren.quote:Op woensdag 18 november 2009 09:39 schreef Qebbel het volgende:
Wel goed van je seven.! Ik zit hier ook gapend boven mn toetsenbord, 't was ook weer nachtwerk. Maar vroeg opstaan is altijd wel goed!
Oh en er is weer een reltopic. Zoveelste deze maand![]()
ChristenUnie weigert lesbienne voor gemeenteraad
'k Weet ook niet waarom ik telkens weer in de verleiding kom om toch te reageren.
Ja klopt ook. Ergens heb ik de stille hoop de 'krankzinnige' mens tot bezinning te kunnen roepenquote:Op woensdag 18 november 2009 10:00 schreef lezzer het volgende:
[..]
Omdat het je wat kan schelen waarschijnlijk.
Ik kijk even of ik ook mee kan doen
en je afspraak vanavond dan??quote:Op woensdag 18 november 2009 10:13 schreef Seven. het volgende:
Hmm, moet ik toch werken maar hoef pas tegen 17.15 te beginnen.
Is pas tegen 22 uur of zo.quote:Op woensdag 18 november 2009 10:23 schreef Knuffelzacht het volgende:
[..]
en je afspraak vanavond dan??
en je werkt tot??quote:
ik heb nu sinds een paar wk een boxspring en serieus ben niet meer uit bed te krijgen tegenwoordigquote:Op dinsdag 17 november 2009 20:24 schreef lezzer het volgende:
[..]
Nou ja, ik heb CVS, dus dat heb ik ook altijd. Wat bij mij wel heel veel scheelde was een goed matras.
Ik had een ikea-matras en ik kwam altijd brak uit bed. Nu heb ik een draagschuimmatras (10x zo duur, dat wel), en dat is stukken beter.
Idem, lig momenteel dan ook heerlijk in mijn bedje met mijn laptop een kopje thee en een chupachup lolliequote:Op woensdag 18 november 2009 12:43 schreef Seven. het volgende:
Goeiemorgen Logi.
Ik woon ook zo'n beetje in mijn bed trouwens. Buiten slapen, eet ik in bed, rook ik in bed, kijk TV in bed, studeer in bed, internet in bed, huiswerk in bed. Alleen koken en douchen doe ik niet in bed.
ondanks dat ik een huis voro mezelf heb heb ik daar ook wel eens last van. Maar probeer het lamballen nu toch maar meer te verplaatsen naar de huiskamer (aangezien me bank net een bed is haha)quote:Op woensdag 18 november 2009 12:43 schreef Seven. het volgende:
Goeiemorgen Logi.
Ik woon ook zo'n beetje in mijn bed trouwens. Buiten slapen, eet ik in bed, rook ik in bed, kijk TV in bed, studeer in bed, internet in bed, huiswerk in bed. Alleen koken en douchen doe ik niet in bed.
logiquote:Op woensdag 18 november 2009 12:52 schreef Logician het volgende:
[..]
Idem, lig momenteel dan ook heerlijk in mijn bedje met mijn laptop een kopje thee en een chupachup lollie![]()
Hey schatquote:
stomme bouwfuckers...quote:Op woensdag 18 november 2009 12:56 schreef Logician het volgende:
[..]
Hey schat![]()
Kan het vanaaf proberen, want mijn verbinding knalt er overdag (nu dus) letterlijk nog steeds om de 3 minuten uitheb echt de neiging om de bouwvarkens hier voor de deur te vermoorden omdat ik telkens uit bed moet om de modem te resetten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |