abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_74934128
DF ja dat kan best, je weet het maar nooit. Boehoe, geen schoentje te vinden. (laatst van alles weggedaan)
Morgen moeten wij voor de prik. Om 17.00 Gelukkig gaat mn vader mee. Ik verwacht geen problemen maar met zoveel kindjes tegelijk. En als er een paar overstuur zijn, dan weet je het wel.
pi_74935806
Hee wat knap, fietsende Chris! En een voor zindelijk wordende kindjes!

Voor diegenen die zich zorgen maken, even een positief prik-verhaal Wij hebben net de mex prikken gehaald, en het viel alles mee! We hadden van te voren met Sepp het geheel een beetje nagespeeld (compleet met nepspuitje enzo), en op de weg erheen riep hij al huppelend 'ik krijg een prik!' Hmm, iets te enthousiast misschien....en eenmaal binnen ging een kindje naast ons heel hard huilen, maar daar was hij ook niet echt van onder de indruk. Toen op schoot voor de prik, en hij bleef er gewoon naar kijken en gaf geen kik! (vriendlief ging wel bijna van zijn stokje ) En op de weg terug riep hij 'de prik is heel leuk!'
Ik vond het ook allemaal goed geregeld, geen wachttijden en geen hal vol huilende kinderen. Sterkte voor de kindjes die nog moeten!
  maandag 23 november 2009 @ 12:31:41 #153
267274 kapiteinpannekoek
dolle duo kleutermamma
pi_74936021
quote:
Op maandag 23 november 2009 12:22 schreef Jula het volgende:
Hee wat knap, fietsende Chris! En een voor zindelijk wordende kindjes!

Voor diegenen die zich zorgen maken, even een positief prik-verhaal Wij hebben net de mex prikken gehaald, en het viel alles mee! We hadden van te voren met Sepp het geheel een beetje nagespeeld (compleet met nepspuitje enzo), en op de weg erheen riep hij al huppelend 'ik krijg een prik!' Hmm, iets te enthousiast misschien....en eenmaal binnen ging een kindje naast ons heel hard huilen, maar daar was hij ook niet echt van onder de indruk. Toen op schoot voor de prik, en hij bleef er gewoon naar kijken en gaf geen kik! (vriendlief ging wel bijna van zijn stokje ) En op de weg terug riep hij 'de prik is heel leuk!'
Ik vond het ook allemaal goed geregeld, geen wachttijden en geen hal vol huilende kinderen. Sterkte voor de kindjes die nog moeten!
Dat geeft de burger moed!
pi_74936958
Klinkt goed Jula.

Nou de juf zei net dat Kim graag dr eigen zin doordrijft en niet veel geduld heeft. Bingo, in de roos!
Maar ook dat het vast goedkomt. En ze hebben op verschillende niveau's leerzaam speelgoed, dus let ze er goed op. Het ging verder goed!
  maandag 23 november 2009 @ 13:52:13 #155
12348 _Flash_
Heeft altijd blackjack
pi_74937569
Slim om te oefenen!!!
Misschien nu wat kort dag, maar vanavond ook maar eens doen :-)
Devil, just come on back if you ever wanna try again, because I told you once you son of a bitch, I'm the best there's ever been!
  maandag 23 november 2009 @ 13:56:22 #156
144006 chacama
Ondernemend!
pi_74937693
Slim van het oefenen. Omdat Fleur de symptomen heeft, heb ik in overleg met de GGD de prik voor Maud naar voren gehaald. Ze krigjt hem nu vanmiddag ipv vrijdag. We zullen zien hoe het gaat.

Ingrid, wat goed dat de juf d'r snel doorhad! Had Kim het leuk gehad?
  maandag 23 november 2009 @ 16:15:59 #157
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_74940114
Chris kan fietsen, wat leuk! Ineens hebben ze het dan door. Glundert hij er ook zo trots bij?

Ingrid, wat spannend voor jullie, zo'n nieuwe periode. Succes!

En hoera voor Anna
En voor Lis

Wij hebben vanmiddag ook de prik gehad en net als bij Jula viel het erg mee!
De RAI was zowaar best gezellig met veel gekleurde ballonen en hoewel er best wel wat huilende kinderen rondliepen was het niet de grote luidruchtige chaos waar ik een beetje bang voor was.
We hadden van te voren verteld dat we een prik zouden krijgen: papa, mama en Devin. Een prik in je arm, prrrrrrik!
Eerst ging M., toen ik zodat hij kon zien dat het niet eng was en toen kreeg Devin hem. En hij gaf geen kik, mijn kleine bikkel
Na afloop kregen we nog een appel en een vlaggetje, ze weten wel hoe ze peuters moeten paaien
.... met gevoel voor drama....
pi_74940399
Fijn deze prikverhalen!
Goed hoor van Devin het kindje van Jula!
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
  maandag 23 november 2009 @ 16:32:00 #159
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_74940678
Haha, ik heb lekker 2 appels gekregen!

Eli moest vooral hard brullen dat hij bij iemand anders op schoot moest. die hele prik heeft hij gemist!
en daarna was hij het er niet helemaal mee eens dat we weggingen, want het was alemaal te spannend en te mooi om te zien wat er allemaal gebeurde

en we hebben een nieuwe kies! werd-ie vannacht ook nog wakker van, echt zielig. huilen dat hij zo'n pijn had (omdat hij nu zo hard en met open mond aan het brullen was dat hij niet op schoot wilde, kon ik even goed kijken :$ )
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
pi_74940778
Moeten ze bij een onbekende op schoot dan? Dat gaat hem hier ook niet worden denk ik
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
pi_74941102
Fijn die verhalen!

Ingrid, wat fijn dat de juf haar goed in de gaten heeft. Hopelijk kan ze haar goed bijsturen binnen de klas..

Kersjes, hij gulndert inderdaad heerlijk. Maar eigenlijk vind hij het veel makkelijker als we gewoon duwen. Dus hij is nog niet echt aan het rondcrossen.
En hij lijkt opeens bang voor geluiden: de heggeschaar van de overburen, een ambulance verderop in de stad. Genoeg reden om weer terug naar huis te gaan. Alleen de trein dan weer niet (horen we als we in de tuin staan, soms). En dat is echt even hard. Beetje maf..
Er staat in ieder geval 1 kies op het randje van doorkomen. Misschien is hij daardoor wat gevoeliger voor dingen die hij niet echt goed kent qua geluid.. Hij is sowieso iets humeuriger
  maandag 23 november 2009 @ 19:12:14 #162
11682 Moonah
Jolie femme
pi_74944950
Hé Lis, goed hoor, poepen op de WC!

Ik poets de plee nu dagelijks ipv wekelijks zoals voorheen. Vind het anders maar vies.
En wat ik ook vies vind is mijn kind op een openbare WC. Hoe doen jullie dat? Eerst bril poetsen of wat? Blegh, ik ril al bij het idee, die maagdelijke yammieyammiehapbilletjes op zo'n vreemde (en imo smerige) bril...
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dè ôk wir.
pi_74946308
billendoekjes mee Moonah, kan ik altijd even de boel schoonvegen. Misschien niet meteen bacterievrij enzo maar wel wat frisser. En handjes wassen natuurlijk

En hier ook nog even: Lis heeft ook geen kik gegeven toen ze geprikt werd. En was ook blij met vlaggetje en appel
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
  maandag 23 november 2009 @ 20:18:29 #164
144006 chacama
Ondernemend!
pi_74947562
Hier wel tranen, maar die waren snel voorbij. Geen vlaggetjes of appels sunige zeeuwen.
pi_74947697
Ik heb Anna vorige week nog zo op de wc in de snackbar gezet. . Kom op, beetje weerstand kweken he!
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
  maandag 23 november 2009 @ 20:24:08 #166
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_74947820
voor fietsense chris

voor Lis zonder luiers

voor prik krijgende kinders

En Jarno als het ranzig is dan til ik der gewoon over het toilet dus raakt ze de bril niet aan, maar als er niets te zien is, idd wat Jarno zegt beetje weerstand kweken niets mis mee.
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_74967781
Gelukkig nog geen ervaringen met openbaar toiletbezoek voor mijn peuter. Wel ervaring met de mexicaanse griepprik. Binnen 10 minuten stonden we alweer buiten. Alledrie een prik rijker. Linde moest eigenlijk alleen een beetje huilen omdat die vreemde meneer haar arm beetpakte om erin te prikken, maar de pleister met koekiemonster erop zorgde ervoor dat de tranen meteen weer weg waren. Op de terugweg in de auto zat ze op haar gekregen appeltje te knabbelen en toen kreeg ik de vraag: mama? maar prikje in 1 arm. Andere arm dan niet ziek straks? Heb maar uitgelegd dat 1 prikje genoeg was voor een hele Linde.

En 's avonds zingt Linde bij haar schoentje voor Sinterklaas

pi_74969288
Hier zijn de prikken binnen. Kim gaf geen kik. Tyler wel, maar was snel getroost. Hopelijk is ze niet weer om 5.00 wakker, zoals afgelopen nachten.

[ Bericht 12% gewijzigd door _Ingrid_ op 24-11-2009 18:33:46 ]
pi_74972594
Hier ook geen drama's bij het prikken! Ik vond haar zo stoer! Jongentje voor haar was vreselijk drama aan het maken, ze keek hem echt zo aan van stel je niet aan en ga zitten! Hier mochten ze een kaartje uitkiezen. Ze gaf werkelijk geen kik, was zo trots, had er zelf meer moeite mee geloof ik!
  dinsdag 24 november 2009 @ 21:53:33 #170
144006 chacama
Ondernemend!
pi_74973719
Stiemie. kan het filmpje niet zien, maar het plaatje is lief.

Hier een guppie met verhoging. Leg ze vannacht tussen ons in. Weet nu niet of het reactie op de prik is of dat ze toch het virus van d'r gevangen heeft. We wachten het af.
pi_74975392
Wat een lief filmpje van Linde, echt schattig!

Lis helemaal zonder luier, goed hoor!
pi_74976978
Way to go Lis!
Ik kan het filmpje van Linde ook niet zien, het is een privevideo zegt ie.

Wij gaan morgen voor de prikken....Meike houdt tot nu toe vol dat ze niet gaat huilen. Ben benieuwd.
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
pi_74983624
Mirte vertelde vanmorgen dat mama zou gaan huilen... . Mirte niet huilen, prik auw auw over .
toen ik op het journaal die kindjes geprikt zag worden en zag huilen liep ik ook al over... volgens mij nog niet helemaal hormonaal in balans... dus ze zou nog wel eens gelijk kunnen krijgen ook.
Fake it till you make it...
pi_74984276
Stom, ik had het filmpje weer op prive gezet Maar nu staat ie weer goed!

En Nijna heb je het drooggehouden of moet je nog?

En heeft Meike haar woord gehouden?

Linde is vannacht 2x wakker geworden en dat gebeurt anders echt nooit. Ze had pijn in haar arm en daarom moest ze een beetje huilen. Zelf heb ik ook behoorlijke last van mijn arm. Nu maar hopen dat dat snel wegtrekt.
pi_74986637
Wij moeten straks kwart voor 4... en Meike ook pas vanmiddag, vanaf half 2 is het hier geloof ik.
Fake it till you make it...
  woensdag 25 november 2009 @ 13:32:46 #176
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_74986967
Maandag intake gesprek op school
Engaging Infinite Improbability Drive..
  woensdag 25 november 2009 @ 13:43:29 #177
267274 kapiteinpannekoek
dolle duo kleutermamma
pi_74987370
quote:
Op woensdag 25 november 2009 13:32 schreef _evenstar_ het volgende:
Maandag intake gesprek op school
, welke school ?
  woensdag 25 november 2009 @ 13:57:16 #178
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_74987871
Vrije school bij juf Mira
Engaging Infinite Improbability Drive..
  woensdag 25 november 2009 @ 14:15:17 #179
267274 kapiteinpannekoek
dolle duo kleutermamma
pi_74988156
Dat klinkt goed !
  woensdag 25 november 2009 @ 14:41:53 #180
267540 Books
Vorige Mibosmama's
pi_74989006
Wij zijn net terug van de prikken. K heeft niet gemopperd maar vond het stom en wilde geen pleister en geen sticker op haar hand. De kleurplaat bij de uitgang was dan wel weer goed genoeg. Nu hoor ik haar er helemaal niet meer over dus even afwachten hoe het verder gaat maar vooralsnog geen last.
  woensdag 25 november 2009 @ 15:23:04 #181
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_74990380
Ik moet morgen. B is nog steeds wat buikgrieperig dus ik had de HA gebeld. De assistente zei dat zolang hij geen koorts heeft die prik gewoon gehaald mag worden. Dat scheelt gelukkig weer.
I'm so glamourous I piss glitter!
pi_74993518
Wij zijn weer terug. Mirte heeft haar woord gehouden, ze gaf geen kik. Ik hield het ook droog hoor . Het viel me erg mee met wachten, we liepen de zaal in en konden eigenlijk gelijk terecht.
Ze hadden de tafeltjes netjes verspreid door de zaal staan, je hoorde wel kindjes huilen, maar niet heel hard, ik denk dat het Mirte niet eens is opgevallen. Ze kreeg nog een lolly bij de uitgang, maar ik denk dat ze dacht dat het een potlood was, want ze probeerde de gekregen kleurplaat ermee in te kleuren .
Ik heb het ding achterover gedrukt, die is voor mama, omdat ze zo flink is geweest
Fake it till you make it...
  woensdag 25 november 2009 @ 17:37:53 #183
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_74994660
goed zo, mama Nijna! je hebt idd een lolly verdiend!

(ik stond wel te janken daar in die hal. gelukkig was PR mee,en heeft eli me niet gezien, maar die naald zoin mn kind. brrrr.... )

Eli heeft pijn Maandag kwam kies nummer 5 door, linksonder, en nu mogen we niet aan zijn rechterwang zitten, huilt hij met een hand in zn mond heel hard en heel zielig. heeft echt pijn

mss een leuke voor de gewenste updates "het doorbreken van het melkgebit is voortaan pijnloos"

*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
pi_74995709
Linde! Wat lief!!!
"Nog keer?"
pi_74996770
Ahw Davinia maar dat mag he... hormonen. En een zeer bekkie voor Eli
Fake it till you make it...
  woensdag 25 november 2009 @ 19:39:05 #186
144006 chacama
Ondernemend!
pi_74997984
Je mag hem wat geven tegen de pijn. Dentinox verdoofd en paracetamol is pijnstillend ook voor bij doorkomende tandjes... voor Eli.

Maud d'r verhoging loopt richting koorts ze redt de 39 nog net niet, maar met 38,9 zit ze er dus niet ver vanaf. Ik blijf duimen dat het bijwerkingen van de prik zijn en dat ze niet het virus heeft gevangen.
  woensdag 25 november 2009 @ 19:45:17 #187
108648 cattie
lieve moeder
pi_74998220
Stoere Mirte!
Beterschap voor Maud.

Davinia, wat naar voor Eli. Ik las ergens dat Barnsteen (Amber) helpt tegen de pijn van doorkomende tandjes. Je moet dan een stukje barnsteen in zijn romper spelden ofzo of een ketting daarvan bij hem om doen. (Maar ik vind kettinkjes eng bij kinderen.) Ik heb verder ook geen idee of het werkt, het is wel behoorlijk alternatief, maar ik wilde je dit niet onthouden.
pi_74998999
Ah alle prikjes zijn dus goed gegaan, op wat huilende mama's na dan

MevrouwVanDalen dat 'Nog keer?' horen we hier zo'n 100 keer op een dag. Lang leve de Teletubbies. Overigens haalt ze al die sinten van de laatste tijd een beetje door elkaar (Sint Maarten en Sinterklaas) want in plaats van 'Dank u Sinterklaasje' zingt ze 'Daar komt Sinterklaasje aan!'

Och arme Maud. Hopelijk bijwerkingen inderdaad en niet die vervelende griep.
pi_74999178
quote:
Op woensdag 25 november 2009 19:39 schreef chacama het volgende:
Je mag hem wat geven tegen de pijn. Dentinox verdoofd en paracetamol is pijnstillend ook voor bij doorkomende tandjes... voor Eli.
quote:
Op maandag 23 november 2009 19:55 schreef poemojn het volgende:
Volgens de nieuwste onderzoeken vermindert paracetamol de effectiviteit van de prik.
http://journalclubnl.word(...)hamen-na-vaccinatie/
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
pi_75001893
quote:
Op woensdag 25 november 2009 20:16 schreef Stiemie het volgende:

Overigens haalt ze al die sinten van de laatste tijd een beetje door elkaar (Sint Maarten en Sinterklaas) want in plaats van 'Dank u Sinterklaasje' zingt ze 'Daar komt Sinterklaasje aan!'
Hier werd vandaag ook weer "sint manen, sint manen" (sint maarten dus) gezongen...
Fake it till you make it...
  woensdag 25 november 2009 @ 21:57:11 #191
144006 chacama
Ondernemend!
pi_75002999
thanks snoopy.... dat was ik even vergeten. Prik/paracetamol is niet handig inderdaad.

al die sinten...
pi_75006332
quote:
Op woensdag 25 november 2009 09:25 schreef Stiemie het volgende:

En heeft Meike haar woord gehouden?


Geen kik!!!!
Mijn stoere superkind. Haar vriendinnetje ging eerst en die moest wel even heel hard huilen, maar Meike hield zich heel flink!
En ze vond de lolly helemaal niet lekker. jij wel Nijna?
We hebben vanmiddag prinsessencakjes gebakken als beloning haha

We gaan zaterdag naar K3. Haar vriendinnetje er haar mama gaan ook mee, vanmiddag zaten ze al mooi dansend en met de armen zwaaiend achterin de auto. Dus dat zal vast een groot feest worden zaterdag!
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
  donderdag 26 november 2009 @ 07:47:01 #193
267274 kapiteinpannekoek
dolle duo kleutermamma
pi_75010309
Leuk, K3 ! Ben benieuwd hoe het was! Hoe lang duurt zo'n optreden eigenlijk ?
pi_75010512
Leuk Karin, naar K3. Ik ben ook wel benieuwd hoe lang zo'n optreden duurt, misschien als Mirte nog een jaartje ouder is dat ik ook wel een keer met haar wil.
Ik heb de lolly nog niet geproefd eigenlijk... maar echt lekker zag 'ie er niet uit , zal straks proeven
Fake it till you make it...
  donderdag 26 november 2009 @ 09:31:42 #195
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_75011578
Oh, mag ik even zeggen hoe leuk ik mijn kind vind? Hij vraagt tegenwoordig de hele dag " Mama, wat betekent "Onzin/Bijdehand/vulwillekeurigeterm in" . Zo grappig, en dan als ik het uitleg kijkt ie er heel serieus bij en zegt " Oh ja. Dank je mama" . En loopt weg. . Waar ik zo'n beleefd broedsel aan verdient heb .
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
pi_75012122
Wat fijn dat de prik bij de meeste kindjes zo makkelijk is gegaan.
Bij Damian ook zonder problemen, alleen kon hij gisteravond niet meer lopen door de pijn in zijn been maar dat was vanmorgen weer over.

Herkenbaar Vivi! Damian doet dat ook elke keer, zo lief!
Damian: Mama hoe laat is het?
Ik: Het is 5 uur.
Damian: Wow is het al half 9????
Ik: Nee, het is 5 uur!
Damian: Ah 5 uur. Bedankt hoor, mevrouw.
pi_75013863
Hahaha Vivi, wat heerlijk!

Damian, lekker ding!

Ik vind het wel gezellig hoor dat steeds meer en steeds duidelijker praten
Fake it till you make it...
pi_75014533
whaha Damian en Dean. Wat een beleefde mannetjes zijn jullie.

Wij hadden vannacht rommelpiet in huis gehad, hele woonkamer op zijn kop. Tafel op de kop, stoelen op de kop, speelgoed overal.....
Maar denk je dat het Meike boeit? Nee dus.

Die hele Klaas, ze wil het er ook niet over hebben. Alles wat haar niet boeit negeert ze gewoon. Tutje!
Of ze vindt het stiekem toch spannend en weet zich geen houding te geven....kan ook nog.

K3, ik heb geen idee hoe lang het duurt, anderhalf uur ofzo? Zaterdag zullen we het weten.
We zijn al druk aan het luisteren naar de nieuwe cd. Moeten wel kunnen meezingen natuurlijk.

Meike wordt niet meer geplaagd op school! Maar nu heb ik die pestkop ook al een paar weken niet gezien. Volgens Meike is ze ziek. Ik hoorde van een andere moeder dat de moeder van het pestkind laatst apart werd genomen door de juf voor een gesprekje....dus wie weet is het kind er wel af ofzo. Dat zou mooi zijn, want het was ook echt niet grappig meer.
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
pi_75014812
Dean en Damian, wat lief en grappig
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
pi_75017026
Leuk zeg, dat die jongens zo aan het kletsen zijn. Dat vind ik ook zo gezellig.

Blijkbaar goed aangepakt van de juf, als Meike nu niet meer gepest wordt.

Hier hebben we een blaasontsteking, dus nu aan de medicijnen. Assistente was verbaasd dat ze zich niet ziek gedroeg en geen koorts had. Arm ding, ze ligt er nu zelfs van te zingen in bed en dan heeft ze vanmiddag ook nog een feestje van d'r beste vriendin.
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')