Gewoon doorsturenquote:Op vrijdag 27 november 2009 18:56 schreef Joppah het volgende:
*Moeten brieven van de gemeente doorgestuurd worden naar curator of gewoon bezorgd bij gefailleerde/schuldenaar?
Eerst de blauwe bakken en daarna de post achter de rode kaart. Pas daarna begin je met de rest van de straten.quote:*Bij instraten post begin je dan met SMO en SMG??? of eerst attentiekaarten en herstelpost?
afhaalbericht is dat witte formuliertje dat achter het gele zit.quote:* Gerechterlijke brief met aanduiding NP bestaat uit: brief en akte, maar ook afhaalbericht?
volgens mij ookquote:En hoe zit dat bij R?
Haha ik wist alleen het antwoord op de eerste. Van de rest ken ik de afkortingen niet.quote:Op vrijdag 27 november 2009 18:56 schreef Joppah het volgende:
*Moeten brieven van de gemeente doorgestuurd worden naar curator of gewoon bezorgd bij gefailleerde/schuldenaar?
*Bij instraten post begin je dan met SMO en SMG??? of eerst attentiekaarten en herstelpost?
* Gerechterlijke brief met aanduiding NP bestaat uit: brief en akte, maar ook afhaalbericht?
En hoe zit dat bij R?
dat is bij mij ook nog altijd een hele bak (zo'n lage grote). Twee eigenlijk, want ik heb 2 wijken..quote:Op vrijdag 27 november 2009 19:45 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Gewoon doorsturen
[..]
Eerst de blauwe bakken en daarna de post achter de rode kaart. Pas daarna begin je met de rest van de straten.
Vergeet niet de losse post die mogelijk in een andere kast voor je wijk ligt te wachten.
[..]
afhaalbericht is dat witte formuliertje dat achter het gele zit.
[..]
volgens mij ook
Ik kan altijd goed op mezelf schelden als ik vergeten ben de herstelpost te pakkenquote:Op vrijdag 27 november 2009 23:25 schreef sbientje het volgende:
[..]
dat is bij mij ook nog altijd een hele bak (zo'n lage grote). Twee eigenlijk, want ik heb 2 wijken..
Edit - die kaarten en herstelpost doe ik altijd als laatste, maar wat onzinnig dat dat uitmaakt![]()
wij hebben zon vrouw rondlopen die komt altijd verhaal halen als je per ongeluk in t verkeerde vakkie hebt gegooid (ik vergeet altijd op de geprinte straat te kijken als het 'echte' adres niet in mijn wijk valt bijv). dus dan denk je er wel weer aan haha.quote:Op vrijdag 27 november 2009 23:36 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Ik kan altijd goed op mezelf schelden als ik vergeten ben de herstelpost te pakken
Hier met Toekomst vbg ook helemaal niet veel herstelpost hoor. Was ervoor juist heel veel.quote:Op vrijdag 27 november 2009 23:43 schreef Peterselieman het volgende:
bij ons is er nooit zoveel herstelpost, omdat het tijdens het sorteren al heen en weer gegooid wordt. Kost niet erg veel tijd. Maar goed, dit is nog voor toekomst vbg.
quote:Op zaterdag 28 november 2009 09:21 schreef Kramerica-Industries het volgende:
Wat een hondeweer vandaag, gelukkig heb ik vrij, ben net m'n nest uit
Jij boftquote:Op zaterdag 28 november 2009 14:08 schreef MissSpooky het volgende:
Bahbahbah, goor weer zeg. Maarrrr best weinig post en alweder geen HAH
En kerstontbijt over 2 weken.
Whahahaquote:Op zaterdag 28 november 2009 14:56 schreef Dionysiou het volgende:
En zag ik de folders liggen en zei ik: Dat zijn de HAH's? Nou, toen was ik helemaal binnen!(Dankje FOK!ers
)
Wij kijken per straat die we hebben wat we nodig hebben (is zo'n mooie draaiboek van) bijv 6 stuks. Pakken we 6 HAH's en gooien we die achter al het post en daarna bundelen we het samen met elastiek. En als we bezorgen pakken we post en als zeg maar geen sticker hebben pak je de HAH die achterop zit.quote:Op zaterdag 28 november 2009 15:14 schreef Jojoortje het volgende:
Waar liggen jullie folders eigenlijk? Bij ons is dat afgemeten per wijk en zit in de blauwe bak, maar kan me nog herinneren dat we het 2 jaar terug in de vakjes moesten doen. Boven het vakje stond dan hoeveel HAH je er in moest gooien.
Dankjequote:
quote:Op zaterdag 28 november 2009 15:11 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
WhahahaIk spreek het in real life altijd wel voluit uit hoor
![]()
Leuk dat het zo goed ging!
De C1000-folders zitten altijd in de blauwe bakken ja, maar als het grote HAH is ligt er een klein stapeltje in de blauwe bakken met een briefje erbij van hoeveel extra HAH je moet pakken van de karren.quote:Op zaterdag 28 november 2009 15:14 schreef Jojoortje het volgende:
Waar liggen jullie folders eigenlijk? Bij ons is dat afgemeten per wijk en zit in de blauwe bak, maar kan me nog herinneren dat we het 2 jaar terug in de vakjes moesten doen. Boven het vakje stond dan hoeveel HAH je er in moest gooien.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |