Mandarijntjes met dikke pittenquote:Op woensdag 11 november 2009 14:54 schreef neen het volgende:
Gewoon fruit of wortels ofzo geven, dan komen ze volgend jaar niet terug
quote:Op woensdag 11 november 2009 15:25 schreef Viking84 het volgende:
Nou, Calimero, je hebt wel iets heel raars gedaan. Geen afzonderlijke slides, maar allemaal subslides? Ik snap er niks van, Mark ook niet![]()
. Kan iemand anders Calimero even helpen? Ik ga boodschappen doen.
Ik heb een oplossing denk ikquote:Op woensdag 11 november 2009 15:29 schreef MariaEtcetera het volgende:
Ik wil het ook wel proberen, ik ben alleen ook niet echt een ppt-handige Harrie!
Leuk!!quote:Op woensdag 11 november 2009 11:40 schreef Merel het volgende:
Ik wil Oud & Nieuw dit jaar overslaan, deprimerend gedoe.
Waar zit Co's werk ookalweer? Aangezien ik tegenwoordig toch ook heel regelmatig in Amsterdam ben..Binnenkort ook maar weer eens afspreken met PFje!
Vrijdag in de middag kan ik en vroeg in de avond,quote:Op woensdag 11 november 2009 12:00 schreef conleche het volgende:
We kunnen vrijdag wel een minimeet in A'dam doen? Ergens wat drinken of een hapje eten? Je kan ook altijd langs komen in de galerie, maar ja de kans is dan dat ik aan het werk ben. Soms moet dat!Galerie is trouwens op de Spiegelgracht, zo'n beetje naast de bellenblazende beer.
quote:Op woensdag 11 november 2009 12:41 schreef neen het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En oooeh, een dateleuk hoor! veel plezier vrijdag!
Aaaaah! Lieve foto! Wil je soms ook een date met iemand uit het topic?!
Wie wat waarquote:Op woensdag 11 november 2009 15:50 schreef DevilsAndDust het volgende:
Als er nog iemand mee wil doen met Secret Santa, m'n pm-box staat open!
Huh?!quote:Op woensdag 11 november 2009 15:50 schreef DevilsAndDust het volgende:
Als er nog iemand mee wil doen met Secret Santa, m'n pm-box staat open!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |