zeg dan gewoon wat je wél bedoelt? ipv van omslachtige raadspelletjesquote:Op woensdag 11 november 2009 01:05 schreef bouillabaisse het volgende:
[..]
Neehoor. Hoe kom je daar nou weer bij?
Dat wil ik best doen. Maar jullie waren toch geen PVV-stemmers en dus niet dom?quote:Op woensdag 11 november 2009 01:06 schreef _dirkjan_ het volgende:
[..]
zeg dan gewoon wat je wél bedoelt? ipv van omslachtige raadspelletjes![]()
Doe je ook aan posts langer dan een zin? Of is dat een overspanning van je vocabulair? Volgens mij ben jij gewoon Sachtertorte.quote:Op woensdag 11 november 2009 01:05 schreef bouillabaisse het volgende:
[..]
Neehoor. Hoe kom je daar nou weer bij?
Jazeker. Maar hoe is dat te vergelijken met "etnische zuivering, naar goed Duitsch, Turks en Joegoslavisch voorbeeld"?quote:Op woensdag 11 november 2009 01:08 schreef 18konijn het volgende:
Omdat je criminele Nederlanders van Marokkaanse afkomst het land uit wilt schoppen, toch?
quote:Op woensdag 11 november 2009 01:10 schreef bouillabaisse het volgende:
[..]
Jazeker. Maar hoe is dat te vergelijken met "etnische zuivering, naar goed Duitsch, Turks en Joegoslavisch voorbeeld"?
quote:"Er is sprake van etnische zuiveringen wanneer er acties ondernomen worden om een etnische groepering in een gebied in aantal te verminderen."
Het gaat mij vooral om dat "naar goed Duitsch, Turks en Joegoslavisch voorbeeld". Waarom moest je dat er nou per se bij zetten? Zonder die belachelijke vergelijking was er niks aan de hand geweest met je post. Nu lijkt het weer de zoveelste sneue poging van links om de PVV-stemmer zwart te maken.quote:Op woensdag 11 november 2009 01:12 schreef 18konijn het volgende:
Dat is simpel. Je wilt Nederlanders op grond van hun ras cq afkomst verwijderen.
Dat doen ze echt zelf al voldoendequote:Op woensdag 11 november 2009 01:18 schreef bouillabaisse het volgende:
[..]
Het gaat mij vooral om dat "naar goed Duitsch, Turks en Joegoslavisch voorbeeld". Waarom moest je dat er nou per se bij zetten? Zonder die belachelijke vergelijking was er niks aan de hand geweest met je post. Nu lijkt het weer de zoveelste sneue poging van links om de PVV-stemmer zwart te maken.
Maar dan blijft de vraag waarheen je die wil deporteren, vast niet naar Marokko, want in Marokko willen ze die gasten ook niet hebben.quote:Op woensdag 11 november 2009 01:10 schreef bouillabaisse het volgende:
[..]
Jazeker. Maar hoe is dat te vergelijken met "etnische zuivering, naar goed Duitsch, Turks en Joegoslavisch voorbeeld"?
Jawel hoor. Het is nou niet dat Marokko een keuze heeft ofzo.quote:Op woensdag 11 november 2009 01:20 schreef Hukkie het volgende:
[..]
Maar dan blijft de vraag waarheen je die wil deporteren, vast niet naar Marokko, want in Marokko willen ze die gasten ook niet hebben.
We knap dat je dat weet van alle moslims hier in dit landquote:Op woensdag 11 november 2009 01:20 schreef Hukkie het volgende:
[..]
Maar dan blijft de vraag waarheen je die wil deporteren, vast niet naar Marokko, want in Marokko willen ze die gasten ook niet hebben.
quote:Op woensdag 11 november 2009 01:18 schreef bouillabaisse het volgende:
[..]
Het gaat mij vooral om dat "naar goed Duitsch, Turks en Joegoslavisch voorbeeld". Waarom moest je dat er nou per se bij zetten? Zonder die belachelijke vergelijking was er niks aan de hand geweest met je post. Nu lijkt het weer de zoveelste sneue poging van links om de PVV-stemmer zwart te maken.
die een beleefde PVV-stemmer beledigd/beledigenquote:Op dinsdag 10 november 2009 23:06 schreef bouillabaisse het volgende:
vieze linkserd [..] die smerige, achterbakse lui
Nope zeker niet, marokko weigert dat tuig gewoon. Ze zijn immers ook Nederlander.quote:Op woensdag 11 november 2009 01:23 schreef bouillabaisse het volgende:
[..]
Jawel hoor. Het is nou niet dat Marokko een keuze heeft ofzo.
Lol, dat weet ik ook niet. Maar ik heb zo'n donkerbruin voorvermoeden dat het probleem in dit topic grotendeels bij k*tmarokkanen ligt.quote:Op woensdag 11 november 2009 01:23 schreef scanman1 het volgende:
[..]
We knap dat je dat weet van alle moslims hier in dit land
Neehoor. Er valt weinig te weigeren. Gewoon voor de kust droppen en dan zoeken ze het verder zelf maar uit. Dacht jij echt dat Marokko de eigen staatsburgers de toegang gaat ontzeggen?quote:Op woensdag 11 november 2009 01:26 schreef Hukkie het volgende:
[..]
Nope zeker niet, marokko weigert dat tuig gewoon.
Criminele Turken sturen we natuurlijk gewoon terug naar Turkije. Enzovoorts.quote:Op woensdag 11 november 2009 01:23 schreef scanman1 het volgende:
[..]
We knap dat je dat weet van alle moslims hier in dit land
k*tnederlanders kunnen er ook wat van hoorquote:Op woensdag 11 november 2009 01:28 schreef Hukkie het volgende:
[..]
Lol, dat weet ik ook niet. Maar ik heb zo'n donkerbruin voorvermoeden dat het probleem in dit topic grotendeels bij k*tmarokkanen ligt.
Jij zet er teninste nog 'criminele' voor. Hoe erg crimineel moeten ze eigenlijk zijn?quote:Op woensdag 11 november 2009 01:31 schreef bouillabaisse het volgende:
[..]
Criminele Turken sturen we natuurlijk gewoon terug naar Turkije. Enzovoorts.
Denk je echt dat dit soort oplossingen gaat werken? En dat de nederlandse overheid tot dit soort oplossingen overgaat. Dat gaat zelfs niet gebeuren als Wilders aan de macht is.quote:Op woensdag 11 november 2009 01:30 schreef bouillabaisse het volgende:
[..]
Neehoor. Er valt weinig te weigeren. Gewoon voor de kust droppen en dan zoeken ze het verder zelf maar uit. Dacht jij echt dat Marokko de eigen staatsburgers de toegang gaat ontzeggen?
In het begin stelde ik nog dat PVV stemmers niet dom zijn. Jij maakt mij serieus aan het twijfelen. Misschien moet je toch wel dom zijn om zo alles makkelijk op te kunnen lossen en er in te geloven dat het ook kan.quote:Op woensdag 11 november 2009 01:31 schreef bouillabaisse het volgende:
[..]
Criminele Turken sturen we natuurlijk gewoon terug naar Turkije. Enzovoorts.
Omdat hij het dan niet alleen voor het zeggen heeft. Had hij dat wel, dan gingen ze allemaal in een treintje naar een ver land. Gelukkig komt Wilders ook nooit aan de macht, dus erg huiverig hoeven we er niet voor te zijinquote:Op woensdag 11 november 2009 01:33 schreef Hukkie het volgende:
[..]
Denk je echt dat dit soort oplossingen gaat werken? En dat de nederlandse overheid tot dit soort oplossingen overgaat. Dat gaat zelfs niet gebeuren als Wilders aan de macht is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |