abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_74598964
quote:
Op dinsdag 10 november 2009 17:50 schreef Afvoerput het volgende:

[..]

Contradictie puur sang.
Fail pur sang!
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
  vrijdag 11 december 2009 @ 19:04:22 #52
126737 Electro-Worm
Say what 1 more time I dare u!
pi_75526749
ahah.
I have had it with these motherfucking snakes on this motherfucking plane!
pi_75526838
Michielos topic
pi_75526849
quote:
Op dinsdag 10 november 2009 17:56 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Ik moest in 3havo een verslag van 5 a4tjes schrijven over kruistocht in spijkerbroek
Ik moest in de 2e klas een verslag schrijven over dat boek op een spijkerbroek. Dat vond de docent wel grappig
Op woensdag 22 mei 2013 21:42 schreef Dr_Flash het volgende:
Ik moet er ook idd niet zo over zaniken. Sorry :P
pi_75526871
quote:
Op dinsdag 10 november 2009 18:14 schreef Afvoerput het volgende:
TS gebruik dit plaatje op je voorkant:
[ afbeelding ]
Tieten
Forumlurker D:
pi_75529736
1.5 a-4tje?!?!?!

Ik had die leraar over zijn bureau heen getrokken, hem bij zijn kraag gegrepen, en gezegd: "luister jij eens ff heel goed naar me vriend, dat flik je me niet." Daarna zou er een gevecht ontstaan 1 op 1, waarbij ik zijn hoofd verschillende malen tegen het schoolbord aan laat klappen." Daarna krijgt hij tijd om zich te revancheren. Hij grijpt het bordlineaal, en ik pak de bezem uit de hoek, er ontstaat een ninja-gevecht (heus waar). Je hoort de stokken tegen elkaar klikken: klik-klak-klik.

Het gevecht zet zich voort in de gang, nog steeds in een wild ninja-gevecht, komen we de aula in, en dan haal ik echt uit; hij is down. Ik sleur hem mee aan zijn haren, en ram zijn kop door de snoepautomaat. Overal ligt bloed. Hij smeekt om genade, maar dat ken ik niet meer! 1.5 kantje! Daarna sleur ik hem mee naar de wasstraat...Ik leg zijn nek tussen de klep van de vaatwasmachine en TJAK!
pi_75530059
quote:
Op vrijdag 11 december 2009 19:06 schreef Pieter-utd het volgende:
Michielos topic
We all wank, sonny wiggles his willy, daddy plays with the meat in an orderly and rational way, and granddad's choad also delivers on a regular basis.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')