Ik denk dat die relatie weer een romantische boost kan gebruiken.quote:Op dinsdag 10 november 2009 12:37 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
Dat is een vraag die een vriend van mij stelde. Stel je voor: een uitgeblust stelletje dat al tijden niks meer tussen de lakens doet. Of een doorsnee gezin met kinderen waarbij vrouwlief 's avonds geen puf meer heeft en alleen nog voor de buis hangt.
Ik zou zeggen: probeer er samen aan te werken. Maar deze maat van me is heilig overtuigd dat hij dan alle reden heeft tot hoerenlopen of vreemdgaan om zijn zakkie te legen. Wat denken jullie?
De vraag is of hij dit met zijn vrouw of met iemand anders moet doenquote:Op dinsdag 10 november 2009 12:44 schreef Nixx- het volgende:
Laat hem een etentje bij een romantisch restaurant boeken (met kaarslicht). Laat iemand op de kinderen passen.
Hij moet zijn beste pak en zijn beste luchtje gebruiken. Wedden dat er aan het eind van de avond wat gebeurd.
Ik neuk zo'n wijf en zeg het achteraf tegen hem.quote:
in a nutshell, yesquote:Op dinsdag 10 november 2009 12:55 schreef Sander het volgende:
Dus omdat hij niet met zijn wijf in discussie durft gaat-ie nou maar op zoek naar rechtvaardiging om zijn swans in een heroïnehoertje te drukken?
Gordon zou zeggen ik neuk hem en zeg het achteraf tegen hem.quote:Op dinsdag 10 november 2009 12:58 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik neuk zo'n wijf en zeg het achteraf tegen hem.
ik ken ook nog wel iemand die voor een goedkoop prikkie leuke dingen met je doet. kost je alleen een foto op voorhand en over de financiën hebben we het tzt nog welquote:Op dinsdag 10 november 2009 12:55 schreef Sander het volgende:
Dus omdat hij niet met zijn wijf in discussie durft gaat-ie nou maar op zoek naar rechtvaardiging om zijn swans in een heroïnehoertje te drukken?
Als het meer is dan een avondje stappen regel ik het zelf welquote:Op dinsdag 10 november 2009 13:42 schreef Misan het volgende:
[..]
ik ken ook nog wel iemand die voor een goedkoop prikkie leuke dingen met je doet. kost je alleen een foto op voorhand en over de financiën hebben we het tzt nog wel
Nou ja, TS heeft het over het geval waarin zij het hem aandoet om helemaal geen sex meer te hebben.quote:Op dinsdag 10 november 2009 16:20 schreef Pieter-utd het volgende:
Je kan altijd naar de hoeren, relatie of niet. Het is alleen de vraag of je het je vriendin wil aandoen. Zo ja kan je je relatie beter beëindigen
Net gedaan. Vond ie zelf ook wel trouwens, het is iemand die zelfkritiek niet schuwt. Maar hij gaf me daarna alsnog een ram voor mijn hoofd. Bedankt hé!quote:Op dinsdag 10 november 2009 15:20 schreef Tijgertje. het volgende:
Zeg maar even tegen je vriend dat het een mongool is.
wat een rare vriend. en wat een ontzettend slap en egoistisch excuus. Als je van elkaar houdt kun je toch wachten op elkaar..of iig MOEITE doen om er weer wat van te maken in bed!quote:Op dinsdag 10 november 2009 12:37 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
Dat is een vraag die een vriend van mij stelde. Stel je voor: een uitgeblust stelletje dat al tijden niks meer tussen de lakens doet. Of een doorsnee gezin met kinderen waarbij vrouwlief 's avonds geen puf meer heeft en alleen nog voor de buis hangt.
Ik zou zeggen: probeer er samen aan te werken. Maar deze maat van me is heilig overtuigd dat hij dan alle reden heeft tot hoerenlopen of vreemdgaan om zijn zakkie te legen. Wat denken jullie?
Deze opmerking stond ongetwijfeld garant voor een overspannen mailbox.quote:Op dinsdag 10 november 2009 21:30 schreef Dipkip het volgende:
Oh in dat geval mag ik naar de hoeren. Whoop whoop.
Respect voor jou reactie!quote:Op woensdag 11 november 2009 13:31 schreef Motorist het volgende:
Vraag me altijd af waarom iemand wel de moeite en tijd (of in het geval van een hoertje , geld) wil steken in een andere vrouw, maar niet in de zijne?? Soms kosten dingen nu eenmaal wat moeite.
Kijk nou eens goed naar die stellen waar dat voor opgaat. Er valt toch ook vaak geen eer meer aan te behalen.quote:Op woensdag 11 november 2009 13:31 schreef Motorist het volgende:
Vraag me altijd af waarom iemand wel de moeite en tijd (of in het geval van een hoertje , geld) wil steken in een andere vrouw, maar niet in de zijne?? Soms kosten dingen nu eenmaal wat moeite.
Ik denk dat de nuance 'hoeren' te hoog gespannen verwachtingen impliceerde.quote:Op woensdag 11 november 2009 13:26 schreef Garisson72 het volgende:
Deze opmerking stond ongetwijfeld garant voor een overspannen mailbox.
Te hooggespannen bij mij? Ik doe niet aan verwachtingen.quote:Op woensdag 11 november 2009 15:36 schreef Dipkip het volgende:
Ik denk dat de nuance 'hoeren' te hoog gespannen verwachtingen impliceerde.
Ja, want papa's werken niet en passen niet op kinderen en hebben geen vaderrolquote:Op woensdag 11 november 2009 13:27 schreef Esmerallda17 het volgende:
mannen altijd met naar de hoeren willen![]()
Praat gewoon met je vriendin er over,
kan begrijpen dat ze na een lange dag werken / op de kinderen passen te moe is om nog iets te doen.
Je zou is moeten beseffen hoe zwaar het is met een moederrol.
Je verwachtte anders wel dat ik overstroomd werd met PMsquote:Op woensdag 11 november 2009 15:40 schreef Garisson72 het volgende:
Te hooggespannen bij mij? Ik doe niet aan verwachtingen.
Ervaring leert dat dit ook wel een hele klus kan zijn...quote:Op woensdag 11 november 2009 15:54 schreef Loodje het volgende:
Als je met vrouwen over gevoelens praat, dan zit je weer goed.:P
Normaal is dat ook zo, maar ik zat effe niet op te lettenquote:Op woensdag 11 november 2009 16:22 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Je verwachtte anders wel dat ik overstroomd werd met PMs
met PMS?quote:Op woensdag 11 november 2009 16:22 schreef Dipkip het volgende:
Je verwachtte anders wel dat ik overstroomd werd met PMs
Ja wel, maar de moederrol is wel wat groter dan die van de vader.quote:Op woensdag 11 november 2009 16:20 schreef _Led_ het volgende:
[..]
Ja, want papa's werken niet en passen niet op kinderen en hebben geen vaderrol
Daarom ga ik later ook mijn moeder helpen als ze oud en zwak is.quote:Op woensdag 11 november 2009 18:36 schreef Esmerallda17 het volgende:
[..]
Ja wel, maar de moederrol is wel wat groter dan die van de vader.
die laat de taken vaak over aan de moeder.
Dat is gewoon zo![]()
Zie je ooit een papa die de hele dag de luier van het kind verschoond, of de fles geeft of wat dan ook?
Het is altijd de mama, en dat is echt zwaar werk.
En de man die de hele dag werkt die wordt natuurlijk niet moe?? Dat overdreven 'vrouwen hebben het zo zwaar' pfffffff.quote:Op woensdag 11 november 2009 18:36 schreef Esmerallda17 het volgende:
[..]
Ja wel, maar de moederrol is wel wat groter dan die van de vader.
die laat de taken vaak over aan de moeder.
Dat is gewoon zo![]()
Zie je ooit een papa die de hele dag de luier van het kind verschoond, of de fles geeft of wat dan ook?
Het is altijd de mama, en dat is echt zwaar werk.
Ja wel tuurlijk zijn de mannen ook moe, maar de mannen doen daarbij ook vaak niet wat de vrouw nog doet. Weet je een man zou is een hele week continue op de baby's en kinderen moeten passen/ zorgen. dan praten ze wel anders.quote:Op donderdag 12 november 2009 16:58 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
En de man die de hele dag werkt die wordt natuurlijk niet moe?? Dat overdreven 'vrouwen hebben het zo zwaar' pfffffff.
Maar jij denkt echt dat alleen vrouwen dat doen? 1930 belde,..hij wil zijn opvatting over kinderen opvoeden terug.quote:Op donderdag 12 november 2009 17:01 schreef Esmerallda17 het volgende:
[..]
Ja wel tuurlijk zijn de mannen ook moe, maar de mannen doen daarbij ook vaak niet wat de vrouw nog doet. Weet je een man zou is een hele week continue op de baby's en kinderen moeten passen/ zorgen. dan praten ze wel anders.
Dat betekent dus ook tig keer per nacht je bed uit als de baby honger hebt, verschoond moet worden of niet kan slapen, paar keer per dag de fles, aandacht geven , de andere kids, het huishouden, je werk,
Eens.quote:Op vrijdag 13 november 2009 04:26 schreef io477 het volgende:
Als het zo slecht is dat je naar de hoeren moet klopt er iets niet, Als er 1 van de twee zich niet meer aangetrokken voelt tot de ander lijkt het me meer dan een dipje. Als je naar de hoeren gaat heb je ook niet echt veel respect voor de ander wat is er dan nog over???
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |