Meer dan 2 woorden! Ongelooflijk Tong. Al was de inhoud me wel duidelijk hoor, ik heb de OP gelezen. Volgens mij is het beleid op/de bedoeling van FOK toch echt dat er discussies worden gevoerd en niet dat het een vuilnisbak wordt voor 101 nieuwtjes van Tong. Dát maakt het bagger. Open je eigen linkedin of twitter als je zo graag oneliners plaatst en nieuwtjes wil plakken.quote:Op dinsdag 10 november 2009 10:16 schreef tong80 het volgende:
Ik las dit op teletekst pagina 101. Zag dat er een miljoen buggy's waren teruggeroepen in Amerika omdat er een tiental kinderen hun vingers verloren. Dacht dat zetten ze niet voor niets op die pagina.
Er stond verder bij dat de Amerikanen niks doen aan geëxporteerde buggy's.
Ik dacht niet iedere ouder kijkt op teletekst. En opende daarom dit topic.
Er zijn vast Nederlandse ouders en misschien wel Fokkers die zo'n dingen hebben of willen aanschaffen.
Wat ik al eerder postte is dat the breakfast show er een item van tien minuten over had.'
Met die Buggy in de uitzending en iemand die voordeed hoe het fout kan gaan.
De redactieleden van NOS 101 en van de BBC-1 zijn volgens jou ook mongolen ?
Wat is er inconsequent aan ? Ze zegt toch dat ze genoeg topics van me heeft gesloten ?quote:Op dinsdag 10 november 2009 10:21 schreef Kreator het volgende:
Ik maak me niet druk. Ik heb kritiek op de moderatie omdat deze natte scheet van de grootste kutuser op fok open blijft en sterker nog, door jou beschermd wordt door reacties te verwijderen en te dreigen met meer acties.
Dat slaat gewoon helemaal nergens op en het is zo inconsequent als de pest.
Kennelijk is de ene klikspaan beter dan de andere. Zal wel in je likgroepje zitten. Makkelijk hoor, zo'n classificatie terwijl je 3 minuten eerder nog blij was met een boterspaan.
En over iets beters te doen hebben kun je beter niet beginnen. Jij bent moderator van OUD. Slotjes zetten, posts deleten en topictitels aanpassen. Nou zeg, dat is pas een daginvulling waar je U tegen zegt..
Dat over alleen maar one liners is een vooroordeel.quote:Op dinsdag 10 november 2009 10:24 schreef Kreator het volgende:
[..]
Meer dan 2 woorden! Ongelooflijk Tong. Al was de inhoud me wel duidelijk hoor, ik heb de OP gelezen. Volgens mij is het beleid op/de bedoeling van FOK toch echt dat er discussies worden gevoerd en niet dat het een vuilnisbak wordt voor 101 nieuwtjes van Tong. Dát maakt het bagger. Open je eigen linkedin of twitter als je zo graag oneliners plaatst en nieuwtjes wil plakken.
quote:Op dinsdag 10 november 2009 10:25 schreef tong80 het volgende:
En dat jij me een kutuser vind vind ik geweldig als Fokker die drie jaar achtereen Fokker van het jaar is.
Nee.quote:Op dinsdag 10 november 2009 10:26 schreef tong80 het volgende:
Dat over alleen maar one liners is een vooroordeel.
Jou een mongool noemen is een telefoon een telefoon noemen. Het is wat het is. En ik noem niemand een hoer.quote:Maar dan nog liever one liners dan in een discussie iemand hoer of mongool noemen.
Het eerste bericht heb ik van de FP. Vond het bizar genoeg om het op het forum te posten.quote:Op dinsdag 10 november 2009 10:32 schreef Kreator het volgende:
Hier, mijn vooroordeel. Je laatste topics. Stuk voor stuk kwaliteit!
Canadeze jongen dag lang met 3 beren op ijsschots.
Genomineerden AKO-literatuurprijs bekend.
[TV-TIP] Editors en Dinosaur JR. Op WDR zondagnacht
Wie is de meest gehate BNer ?
Van mij mag ie doorgaan.quote:
nee, linke soep!quote:
tja sorry maar de awarddinges komt er weer aan dus ik dacht....quote:Op dinsdag 10 november 2009 10:51 schreef trui het volgende:
nee, linke soep!voor je 't weet word je beschuldigd van postaantallenopkrikkerij.
quote:Op dinsdag 10 november 2009 10:51 schreef trui het volgende:
[..]
nee, linke soep!voor je 't weet word je beschuldigd van postaantallenopkrikkerij.
en alleen maar copypasten is ook niet goed. maar gelukkig heb je een regeltje van jezelf toegevoegd.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |