quote:van de meest gênante tv-optredens aller tijden.
quote:Rechts inhalen, bumper kleven en levensgevaarlijke inhaalmanoeuvres. Presentator André van der Toorn confronteert wegmisbruikers met hun verkeersgedrag waarmee ze hun eigen én andere levens ingevaar brengen.
quote:De uitzending van zondag 8 november zal volledig in het teken staan van de moord op Anouschka Weezenbeek. De 15-jarige Anouschka uit het Brabantse Budel verdween op 22 januari 1990 nadat ze op de fiets een brief ging posten. Drie weken later werd haar lichaam door een schipper gevonden in de Zuid Willemsvaart, een paar honderd meter van de plek waar ze verdween.
quote:van eigen bodem. Het nieuws dichtbij.
quote:verzorgd door Nederlands populairste weerman Piet Paulusma, elke dag vanaf een andere locatie in Nederland.
quote:Vlak achter de stranden van Waikiki Beach bevindt zich downtown Honolulu. Daar kan men op ieder moment van de dag een prostituee oppikken. Het bijzondere aan deze dames is dat ze man zijn geweest.
SPOILER: Tussenstand2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Jos en Ger fanclub siteSPOILER2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:foto Op zondag 1 november 2009 23:14 schreef PiRANiA het volgende:
#1 - 1.02
#2 - 10.71
#3 - 21.43
#4 - 20.00
#5 - 27.27
#6 - 25.00
#7 - 42.86 (post door slot niet meegeteld) - 37.63 (post door slot wel meegeteld)
#8 - 37.50 (post door slot niet meegeteld) - 33.44 (post door slot wel meegeteld)
#9 - 30.00
#10 - 21.43
#11 - 27.36
#12 - 33.33 (post door slot niet meegeteld) - 27.36 (post door slot wel meegeteld)
#13 - 23.08 (post door slot niet meegeteld) - 21.50 (post door slot wel meegeteld)
#14 - 23.08 (post door slot niet meegeteld) - 21.50 (post door slot wel meegeteld)
#15 - 23.08 (post door slot niet meegeteld) - 21.50 (post door slot wel meegeteld)
#15 - 23.08 (post door slot niet meegeteld) - 21.50 (post door slot wel meegeteld)
Laatste 4 allemaal net zo snel
En een record van 42.86 posts per minuut voor de SBS reeks!
quote:foto Op zondag 8 november 2009 21:27 schreef Adelante het volgende:
Paar regeltjes vanaf volgende week zondag:topic open vanaf 18:30 uur kappen met spammen, niet opzettelijk records willen gaan breken postopkrikken doen we niet aan hou het gezellig
Ik zal 'm er regelmatig ingooien en zou het waarderen als Pirania de OP aanpast en deze op wil nemen
Bewijs?quote:
Ze heeft geeneens hyvesquote:Op zondag 8 november 2009 21:56 schreef DoorgestokenKaart het volgende:
Anuschka was gewoon een ordinaire breezerhoer.
Eigen schuld.
Case closed.
3 chanzusters?quote:Op zondag 8 november 2009 21:54 schreef LightLuke het volgende:
En wat vinden we op fokchanSPOILER2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het is een andere site waar ie een screencap van gemaakt heeftquote:Op zondag 8 november 2009 21:57 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Oh kut, hier snap ik natuurlijk geen zak van
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop