Iedereen maakt wel eens zoiets mee. Of dat nou jongetje-jongetje, meisje-meisje of jongetje-meisje is.quote:Op vrijdag 6 november 2009 23:21 schreef Whoopy2009 het volgende:
Ik weet het, maarja.. wat moet ik dan? Ik voelde me gebruikt omdat ik alles voor die gene overhad, ik wou alles voor hem doen.. en uiteindelijk zie ik na alles wat ik voor hem heb kunnen doen dat ik ben gebruikt.. Het is voor mij zo moeilijk te bepalen.. is het een fase in me leven of zijn er ook andere mensen die precies het zelfde als ik hebben meegemaakt.
Inderdaad. Het hoort erbij.quote:Op vrijdag 6 november 2009 23:23 schreef Antaresje het volgende:
[..]
Iedereen maakt wel eens zoiets mee. Of dat nou jongetje-jongetje, meisje-meisje of jongetje-meisje is.
Maar als je eerlijk bent, hoe lang ken je hem nu? Ik krijg het gevoel dat je zelf zó graag een vriendje wil dat je dan helemaal verliefd bent geworden op een paar lieve opmerkingen. Een wijze les die je uiteindelijk toch zelf moet leren: mannen moet je beoordelen op wat ze doen en hoe ze zich gedragen, niet op hoe vaak ze vertellen hoe geweldig je bent.quote:Op vrijdag 6 november 2009 23:21 schreef Whoopy2009 het volgende:
Ik weet het, maarja.. wat moet ik dan? Ik voelde me gebruikt omdat ik alles voor die gene overhad, ik wou alles voor hem doen.. en uiteindelijk zie ik na alles wat ik voor hem heb kunnen doen dat ik ben gebruikt.. Het is voor mij zo moeilijk te bepalen.. is het een fase in me leven of zijn er ook andere mensen die precies het zelfde als ik hebben meegemaakt...?
In de praktijk gebeurt het bijna nooit dat het vanaf de eerste avond aan is, geen zorgen daarover. En wat betreft je ouders, vroeg of laat durf je het vast wel en zelfs al wil je de rest van je leven in de kast blijven, dan is dat óók OK. Maar die vereniging, het toffe is dus dat je dus van tevoren een gesprekje hebt met iemand die je voorstelt zodat je niet in je eentje die drempel over hoeft. Je bent écht niet de enige die het eng vindt.quote:Op vrijdag 6 november 2009 23:33 schreef Whoopy2009 het volgende:
Ik ben bang voor me ouders ja.. omdat hun en ikzelf gelovig zijn (niet streng hoor, maar gewoon).. en vrienden heb ik niet echt, dus kan me niet boeien... Ik heb net is gezocht naar zo'n vereniging maark an echt serieus niks vinden... en of ik het durf is 'n tweede.. Die jongen kende ik al 3 weken ofzo.. en als je verhalen van andere hoorde dan was het al aan op de avond dat ze elkaar kende.. ik heb geen bevestiging van relatie gehad, maar het voelde voor mij wel zo...
Hoe bang? Als in dat ze je op straat zetten en je onterven?quote:
Nee, ook homo's hebben gewoon vrienden. Wel vaak homo's maar ook hetero's.quote:Op vrijdag 6 november 2009 23:42 schreef Whoopy2009 het volgende:
Kijk.. weetje wat het probleem is.. ik ben zelf niet vrouwlijk, ik gedraag me niet vrouwlijk, en heb niet van die herkenbare rare handjes of loopjes weetje wel? Maar toch zien sommige mensen herkenning van homosexualiteit in mij.. dat vind ik zo raar.. en omdat ik misschien geen echte vrienden heb, heeft mijn homosexualiteit daar mee te maken?
Homosexualiteit heeft niks met het hebben van vrienden te maken hoor. Ik heb alleen het idee dat je erg onzeker bent, en doordat je bang bent voor de reactie van je ouders die onzekerheid alleen maar erger wordt.quote:Op vrijdag 6 november 2009 23:42 schreef Whoopy2009 het volgende:
Kijk.. weetje wat het probleem is.. ik ben zelf niet vrouwlijk, ik gedraag me niet vrouwlijk, en heb niet van die herkenbare rare handjes of loopjes weetje wel? Maar toch zien sommige mensen herkenning van homosexualiteit in mij.. dat vind ik zo raar.. en omdat ik misschien geen echte vrienden heb, heeft mijn homosexualiteit daar mee te maken?
Daar zit meer in dan in mijn hele post....quote:Je bent écht niet de enige die het eng vindt.
Dat is de grootste drempel en iedereen bepaalt wanneer het daar tijd voor is. Ik doe zelf trouwens nu die welkomstgesprekken voor de vereniging waar ik bij zit als vrijwilliger. Het eerste wat je leert op cursussen daarover is dat het voor de meeste kastpeople te confronterend is en dat er zeker niet op aangedrongen moet worden omdat je dan teveel je eigen gevoel projecteert. TS voelt zich er duidelijk nog niet veilig genoeg bij. En ik steek de hand nu even in mijn eigen boezem want ik dring ook aan op zo'n vereniging, maar het is wel de veiligste manier om binnen te rollen in het wereldjequote:Op vrijdag 6 november 2009 23:45 schreef Antaresje het volgende:
[..]
Hoe bang? Als in dat ze je op straat zetten en je onterven?
Ik ben hartstikke hetero dus ik kan niet uit ervaring spreken, maar als je echt homo bent dan gaat dat niet veranderen, en zul je je ouders het toch een keer moeten vertellen. Lijkt me dat als je het ze kunt vertellen dat dat behoorlijk op zal luchten, en dan heb je in elk geval een plek waar je gewoon kan zijn wie je bent.
Klopt. Ik ken ook genoeg homo's/lesbo's die daar niet zo scherp in zijn. Niks mis mee. Ik generaliseerde even met 'daar word je vanzelf meester in' en 'alle lesbo's zagen het aankomen'.quote:Op vrijdag 6 november 2009 23:50 schreef Tha_Erik het volgende:
Overigens is het geen schande als je gaydar niet werkt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |