Gewoon stug doorgaan ! *hips* Ghat allsjemaal goeszd szjo!quote:Op maandag 9 november 2009 22:16 schreef T-Force het volgende:
[..]
Yugh...drank... heb ik ff geen zin meer in na gisteren
quote:Op dinsdag 10 november 2009 09:06 schreef ReMcOrE het volgende:
muziek is gewoon tof!![]()
kan niet een paar nummers kiezen
Dinsdag Gostosa bash dag dan maarquote:Op dinsdag 10 november 2009 09:58 schreef LeonH het volgende:
Snap niet dat mensen dat gedrocht van een Sutra kunnen noemen als favo HS plaatje op dit moment... Bah wat een kutplaat...
En goeiemorgen trouwens
quote:Op dinsdag 10 november 2009 10:17 schreef MrDice het volgende:
So you know you can never make me love you more!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.It starts with a shiver, an itch, a slow boil
quote:Op dinsdag 10 november 2009 10:21 schreef Koepert het volgende:Sky And SandSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
quote:
Nee het was echt niet leuk. Fiets gejat, helemaal ondergetekend met een watervaste stift, voicemail van mijn vriendin niet al te charmant ingesproken. Volgende dag voelde ik me wel OK en ik hoopte dat ik die nacht ervoor gewoon zo zat was dat ik mijn fiets niet herkende maar helaas, hij stond er niet meer.quote:Op dinsdag 10 november 2009 08:46 schreef Koepert het volgende:
Gewoon stug doorgaan ! *hips* Ghat allsjemaal goeszd szjo!
Deadmau5quote:Op dinsdag 10 november 2009 08:53
schreef Koepert het volgende:
Deadmau5 - Ghosts & Stuff, Not Exactly, Faxing Berlin (fuck, eigenlijk ook alles)
quote:Op dinsdag 10 november 2009 11:36 schreef T-Force het volgende:
[..]
Nee het was echt niet leuk. Fiets gejat, helemaal ondergetekend met een watervaste stift, voicemail van mijn vriendin niet al te charmant ingesproken. Volgende dag voelde ik me wel OK en ik hoopte dat ik die nacht ervoor gewoon zo zat was dat ik mijn fiets niet herkende maar helaas, hij stond er niet meer.
Toen maar naar mijn vriendin gefietst (15 km. niet grappig als je je niet helemaal OK meer voelt). Ik haalde net de wc en heb daar vanaf 10 uur 's ochtends tot 5 uur lopen kotsen. Heb nu nog spierpijn in mijn borst-en buikspieren van het kotsen.
![]()
Maar verder heb ik ondertussen wel weer zin in een biertje
Kan het ook nog niet echt plaatsen, heb liever die oude klappers van meneerquote:Op dinsdag 10 november 2009 11:28 schreef Tha_Bartman het volgende:
De nieuwe Technoboy, Lento Violento stijl.. de stijl is al beter geintegreerd dan bij RC remix maar ik weet nog steeds niet of ik het echt vet vind
Bron was iemand die naar The Prophet gemaild heeft. Dus datum is nog onbekend, maar hij word dus wel sowieso uitgegeven, nadat "hij ze helemaal gefine-tuned heeft".quote:The Prophet - My Religion / Don't Touch Me
Label: Scantraxx
Vinyl release: onbekend dd/mm/jjjj
WEB release: onbekend dd/mm/jjjj
A1. My Religion
B1. Don't Touch Me (ft. Shayla)
Samples:
My Religion:
Don't Touch Me:
Och, dat valt toch wel meequote:Op dinsdag 10 november 2009 11:59 schreef ElDani het volgende:
5. Black & White - Dirty Games (Tatanka Remix)![]()
![]()
![]()
Verder even een huilmomentje.. Hij gaat TOCH komen
The Prophet - My religion/Don't touch me
quote:Op dinsdag 10 november 2009 11:36 schreef T-Force het volgende:
Deadmau5![]()
Wat een relaxte chillende muziek! Je zou Strobe eens moeten luisteren
![]()
Kan iemand mij vertellen waarom Anthems (bijna) altijd minder gaaf zijn als normale songs? Een tijdje geleden dacht ik omdat ik van Anthems meer verwacht, maar tegenwoordig verwacht ik helemaal niks meer ervan en nog valt het tegen. Bah!quote:
anthems moeten een zo breed mogelijk publiek aanspreken en door iedereen tof gevonden worden, dus zit er in een track vaak niks nieuws of verrassends...quote:Op dinsdag 10 november 2009 12:11 schreef T-Force het volgende:
[..]
Kan iemand mij vertellen waarom Anthems (bijna) altijd minder gaaf zijn als normale songs? Een tijdje geleden dacht ik omdat ik van Anthems meer verwacht, maar tegenwoordig verwacht ik helemaal niks meer ervan en nog valt het tegen. Bah!
Ik vind het allemaal nog wel meevallen, denk dat het publiek de lat gewoon veel te hoog legt bij producers!quote:Op dinsdag 10 november 2009 12:11 schreef T-Force het volgende:
[..]
Kan iemand mij vertellen waarom Anthems (bijna) altijd minder gaaf zijn als normale songs? Een tijdje geleden dacht ik omdat ik van Anthems meer verwacht, maar tegenwoordig verwacht ik helemaal niks meer ervan en nog valt het tegen. Bah!
Beide DefQon.1 Anthems vond ik ook wel geslaagd dit jaar, maar Biological Insanity vond ik echt heel slecht. Net als de afgelopen paar Qlimax Anthems. De nieuwe Qlimax Anthem vind ik ook echt niet gaaf en de Hardbass Anthem ook niet. Die van vorig jaar had nog wel iets dramatisch. Die was wel ok!quote:Op dinsdag 10 november 2009 12:26 schreef poiuytr het volgende:
Ik vind het allemaal nog wel meevallen, denk dat het publiek de lat gewoon veel te hoog legt bij producers!
Een anthem moet zoveel ingrediënten bevatten dat iedereen hem mooi vind wat natuurlijk zeer moeilijk te maken is. De 2 anthems van Defqon (Maximum Force & Scrap Attack) vind ik beide wel zeer vette anthems en kreeg ook wel kippenvel op Defqon toen Headhunterz die plaat erop legde.
Maar die Qlimax & Hardbass anthem loop ik nou niet bepaald warm van.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |