Die ene was Robin ja, de rest hebben ze niet bekend gemaaktquote:Op vrijdag 6 november 2009 10:49 schreef Greys het volgende:Lummel.
Was het er eentje die er nog in zit?
En het was Robin Zijlstra zeker? Die ene?
En de ander Norman?
Ik heb ooit eens, na veeeel te veel uren achter elkaar en veels te laat op de avond, nog mails voor mijn werk zitten beantwoorden die ik vervolgens ondertekende met: Met vroendelijke grietquote:Op vrijdag 6 november 2009 10:23 schreef oh-oh het volgende:
Jurisprudentie
![]()
Godskolere, te veel dingen tegelijk doen gaat dus ergens mis, gelukkig is dat hier
Nou ik zal nog es een keer luisteren voor julliequote:Op vrijdag 6 november 2009 10:51 schreef oh-oh het volgende:
Ow nou dat was de makkelijkste van allemaal geloof ik
Zondag pas.quote:Op vrijdag 6 november 2009 10:52 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Nou ik zal nog es een keer luisteren voor jullie
*KRAS KRAS KRAS*
En vanavond Californication hé, maar ik heb 'm al gezien, ben bij aflevering 5 of 6 ofzo van dit seizoen
Zo praten wij hier ook regelmatig tegen elkaarquote:
Ik weet 'm nog.quote:Op vrijdag 6 november 2009 10:53 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Heb je gister mijn parkeertip voor Blijdorp nog meegekregen? Ik heb niet meer teruggelezen.
Oh, nou ja goed, ik kijk toch altijd de USA afleveringen, ben te ongeduldigquote:
Nieuwe afleveringen vanaf zondag toch?quote:Op vrijdag 6 november 2009 10:52 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Nou ik zal nog es een keer luisteren voor jullie
*KRAS KRAS KRAS*
En vanavond Californication hé, maar ik heb 'm al gezien, ben bij aflevering 5 of 6 ofzo van dit seizoen
Cat!quote:Op vrijdag 6 november 2009 10:58 schreef Cat22 het volgende:
Mogguh!![]()
Wat een naaistreek van de baas van MB.Ik las dat oh-oh on the case was, maar anders zou ik ook nog een bevriende advocaat uit de hoge hoed kunnen trekken. En laat die pet maar langskomen.
Mijn keuze van vandaag is: wat ga ik in bad gooien (behalve mezelf?) Moeilijk.. moeilijk....
JJH: sterkte met je waterprobleem! Je kunt altijd bij mij komen douchen.
Ja, je moet oudere mensen altijd met u aanspreken.quote:Op vrijdag 6 november 2009 10:57 schreef Loveless85 het volgende:
Moet ik nou eigenlijk 'u' tegen je zeggen Greys?
Och ik stuurde gewoon overdag een mail dat men moest betalen voor 31 februari.quote:Op vrijdag 6 november 2009 10:52 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Ik heb ooit eens, na veeeel te veel uren achter elkaar en veels te laat op de avond, nog mails voor mijn werk zitten beantwoorden die ik vervolgens ondertekende met: Met vroendelijke griet
Zoiets hadden we 1,5 jaar geleden ofzo met het AH DC hier in Zwolle, groot ammoniaklek. Je wilt niet weten wat er dan allemaal aan rampenplannen uit de kast getrokken worden. Half Zwolle was onbereikbaar.quote:Op vrijdag 6 november 2009 11:01 schreef Loveless85 het volgende:
http://www.nu.nl/binnenla(...)ese-kaasfabriek.html
Feest in Friesland
Ik ben blij dat ik onbewust gelukkig schijnbaar weet waar ik de fouten wel kan maken en waar nietquote:Op vrijdag 6 november 2009 10:52 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Ik heb ooit eens, na veeeel te veel uren achter elkaar en veels te laat op de avond, nog mails voor mijn werk zitten beantwoorden die ik vervolgens ondertekende met: Met vroendelijke griet
quote:Op vrijdag 6 november 2009 11:02 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
[..]
Och ik stuurde gewoon overdag een mail dat men moest betalen voor 31 februari.
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |