Maar om daar nu zo mee te koop te lopen? Als celeb kan hij het zich natuurlijk wel veroorloven, want toch altijd wel een groupie die al klaarkomen bij de gedachte aan seks met een celeb.quote:
Dus het was eigenlijk gewoon een grote clitquote:Op vrijdag 6 november 2009 12:48 schreef Dipkip het volgende:
Ik heb het geprobeerd toen ik er een tegenkwam bij een one night stand, uit een soort morbide fascinatie. Hij zal rond de 3 cm geweest zijn. Dat is dus gewoon niet functioneel. Het wordt zeg maar tussen je schaamlippen geparkeerd, verder komt het niet echt, je voelt het (sorry ik kan dit niet anders benoemen dan onzijdig) net tegen de drempel aanduwen zeg maar maar het komt niet echt in je. En dan moet ie nog heen en weer gaan bewegen - dus het verdwijnt, duwt weer tegen je lippen, verdwijnt weer. Het is meer schurken dan iets anders. Droogneuken zonder kleren aan. Vervolgens krijgt hij door dat jij zoiets hebt vanen stort de boel in. Toen werd het gewoon echt plat. Ik wilde niet staren maar ik zweer dat het ding zowat terugkroop de buikholte in. Nog een centimeter verder en ik was een lesbische ervaring rijker
Als je op het internet over je de penis van een bekende hebt, heb je het niet over een e-penis.quote:Op vrijdag 6 november 2009 12:49 schreef Sandoval het volgende:
Met verbazing gelezen over wat sommige mensen denken dat gemiddelde lengte is... 19 cm? Ik kan me nog goed herinneren dat er in porno altijd over een '8 inch dick' werd gesproken, end dat was dan uitzonderlijk groot. Mensen denken hier blijkbaar dat dat een gemiddelde is. Lol. Om mijn eigen e-penis niet ter sprake te brengen: ik ben er vrij zeker van dat ik een kennis van me niet aan die 'gemiddelde' lengte komt, en toch vinden mijn zijn bedpartners hem altijd groot relatief aan hun eerdere ervaringen. Wat klopt er hier niet?
Jouw aanname dat wij zeggen dat 19 cm gemiddeld is ...quote:
Hij kan die makkelijk nemen, jan modaal in de kroeg die als openingszin: "Mijn lul is 9 cm" kan dat echter niet. Daarnaast is hij wel binnen qua vrouw.quote:Op vrijdag 6 november 2009 12:42 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dat is wel een groot (...) risico dat ie dan neemt.
Ik verdenk ineens veel meer mannelijke celebs van beperkt stootmateriaal. Het is natuurlijk allemaal aandachttrekkerij, die beroemdheid, ter compensatie van wat ze tekortkomen, en zoals je zegt: desondanks komen de groupies toch wel, phallically challenged or no.quote:Op vrijdag 6 november 2009 12:47 schreef Copycat het volgende:
Maar om daar nu zo mee te koop te lopen? Als celeb kan hij het zich natuurlijk wel veroorloven, want toch altijd wel een groupie die al klaarkomen bij de gedachte aan seks met een celeb.
Okè, lichtelijk overdreven misschien, maar toch zijn er nogal wat onrealistische uitspraken in dit topic. Ik durf te wedden dat het echte gemiddelde sowieso nog wel een stukje onder de 15 centimeter ligt. Iemand hier die 13cm al bijna onacceptabel vond zal nog wel wat tegenvallers krijgen in haar leven vermoed ik zo.quote:Op vrijdag 6 november 2009 12:51 schreef Copycat het volgende:
[..]
Jouw aanname dat wij zeggen dat 19 cm gemiddeld is ...
Het is niet dat ik er persoonlijk voortdurend op let natuurlijkquote:Op vrijdag 6 november 2009 12:48 schreef Dipkip het volgende:
Ik heb het geprobeerd toen ik er een tegenkwam bij een one night stand, uit een soort morbide fascinatie. Hij zal rond de 3 cm geweest zijn. Dat is dus gewoon niet functioneel. Het wordt zeg maar tussen je schaamlippen geparkeerd, verder komt het niet echt, je voelt het (sorry ik kan dit niet anders benoemen dan onzijdig) net tegen de drempel aanduwen zeg maar maar het komt niet echt in je. En dan moet ie nog heen en weer gaan bewegen - dus het verdwijnt, duwt weer tegen je lippen, verdwijnt weer. Het is meer schurken dan iets anders. Droogneuken zonder kleren aan. Vervolgens krijgt hij door dat jij zoiets hebt vanen stort de boel in. Toen werd het gewoon echt plat. Ik wilde niet staren maar ik zweer dat het ding zowat terugkroop de buikholte in. Nog een centimeter verder en ik was een lesbische ervaring rijker
Nogmaals: bloedlullen bestaan ookquote:Op vrijdag 6 november 2009 12:57 schreef Gripper het volgende:
[..]
Het is niet dat ik er persoonlijk voortdurend op let natuurlijk, maar als we in de sauna zijn heeft mijn vriendin ook altijd een opmerkzaam oog voor dat soort man-klitjes. En als ze mij er dan op attendeert, dat "die man daar" wel een erg kleintje heeft, kan ik altijd alleen maar denken: wat zielig voor hem, en voor zn vrouw.
Het zijn trouwens bijna altijd wat dikkere kerels die bijna niks overhouden, dus als je een kleintje hebt: elke centimeter die niet in je vette pens verdwijnt is er weer een meer om indruk mee te maken!
Nee hoor.quote:Op vrijdag 6 november 2009 12:57 schreef Sandoval het volgende:
Iemand hier die 13cm al bijna onacceptabel vond zal nog wel wat tegenvallers krijgen in haar leven vermoed ik zo.
Zou je iemand afwijzen om 13cm?quote:Op vrijdag 6 november 2009 12:59 schreef Copycat het volgende:
[..]
Nee hoor.
En ja, dertien centimeter in erecte toestand vind ik klein.
Dat zegt niet zoveel, mn vriend nu heeft slap ook misschien 5 cm. en als ie uit zo'n koud dompelbad komt eerder 3. Stijf is ie rond de 15, dus gewoon gemiddeld en prima enzo. Dik heeft weinig met bloedlullen te maken - en die jongen met die minipik was een mager plankje.quote:Op vrijdag 6 november 2009 12:57 schreef Gripper het volgende:
Het is niet dat ik er persoonlijk voortdurend op let natuurlijk, maar als we in de sauna zijn heeft mijn vriendin ook altijd een opmerkzaam oog voor dat soort man-klitjes. En als ze mij er dan op attendeert, dat "die man daar" wel een erg kleintje heeft, kan ik altijd alleen maar denken: wat zielig voor hem, en voor zn vrouw.
Het zijn trouwens bijna altijd wat dikkere kerels die bijna niks overhouden, dus als je een kleintje hebt: elke centimeter die niet in je vette pens verdwijnt is er weer een meer om indruk mee te maken!
Seks doe je omdat het lekker is, als 13cm niet iets is wat je lekker vind, kan ik me dat heel goed voorstellen.quote:
Zou ik geen eenduidig antwoord op durven geven. Als al snel blijkt dat ik de seks daardoor minder boeiend vind, zou ik er iig niet in investeren. Zeker als ie niet alleen klein, maar ook smal geschapen is.quote:
Slap is die van mij in lengte en dikte echt belabberd. Stijf nemen zowel lengte en breedte aanzienlijk toe. Volgens mij is dat toch echt een bloedlul.quote:Op vrijdag 6 november 2009 13:03 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Dat zegt niet zoveel, mn vriend nu heeft slap ook misschien 5 cm. en als ie uit zo'n koud dompelbad komt eerder 3. Stijf is ie rond de 15, dus gewoon gemiddeld en prima enzo. Dik heeft weinig met bloedlullen te maken - en die jongen met die minipik was een mager plankje.
Jezus muts, lazer toch op. Dipkip zegt dat de breedte niks met een bloedlul te maken heeft. Ik spreek uit eigen ervaring dat tegen.quote:Op vrijdag 6 november 2009 13:16 schreef JaniesBrownie het volgende:
St Baby.
Niemand wil weten dat je lul 5 keer zo groo wordt als ie stijf is.
Echt niet.
dude... you know nothingquote:Op vrijdag 6 november 2009 13:18 schreef Loveless85 het volgende:
stbabylon. Mijn lunch ligt in het toilet door al je ranzige praat over dat mini-worstje van je in ieder topic waar het ook maar enigszins zou kunnen.
Zoek es een echte vriendin, neuk haar, en vraag wat ze vind als je zo graag andere mensen hun mening over je pielemuisje wil horen
Iedereen zijn voorkeurenquote:Op vrijdag 6 november 2009 13:04 schreef Copycat het volgende:
[..]
Zou ik geen eenduidig antwoord op durven geven. Als al snel blijkt dat ik de seks daardoor minder boeiend vind, zou ik er iig niet in investeren. Zeker als ie niet alleen klein, maar ook smal geschapen is.
Dik als in een bierpens, sukkel. Leer eens lezen. Ik reageer op iemand die zegt dat vooral dikke mannen kleine pikkies hebben.quote:Op vrijdag 6 november 2009 13:05 schreef stbabylon het volgende:
Slap is die van mij in lengte en dikte echt belabberd. Stijf nemen zowel lengte en breedte aanzienlijk toe. Volgens mij is dat toch echt een bloedlul.
Oh, oepsquote:Op vrijdag 6 november 2009 13:20 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Dik als in een bierpens, sukkel. Leer eens lezen. Ik reageer op iemand die zegt dat vooral dikke mannen kleine pikkies hebben.
Het topic gaat NIET over hoe groot je lul isquote:Op vrijdag 6 november 2009 13:18 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Jezus muts, lazer toch op. Dikkip zegt dat de breedte niks met een bloedlul te maken heeft. Ik spreek uit eigen ervaring dat tegen.
Mag ik hier niet eens meer on topic lullen.
Flikker toch op zeg.
Het topic gaat over kleine penissen en wat dat voor gevolgen heeft. Ik lul dus gewoon ontopic over dat onderwerp en de onderwerpen die dichtbij mee te maken hebben. Ik praat vanuit mijn zelf en niet met allerlei hypotetische voorbeelden. NET zoals jij dat doet. Ik zit niet op te scheppen.quote:Op vrijdag 6 november 2009 13:22 schreef JaniesBrownie het volgende:
Het topic gaat NIET over hoe groot je lul is
en ik vind je een beetje triest
Maar goed.
Te groot doet altijd een beetje pijn en daar heb ik niets tegen,maar ik heb wel gemerkt dat ik het toch prettiger vind als het geen pijn doet. Dan raakt ie de goede plek ook beter ipv tegen mn baarmoedermond aan te rammen
Ja, het valt idd op dat je je er niets van aantrekt wat ik vindquote:Op vrijdag 6 november 2009 13:25 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Het topic gaat over kleine penissen en wat dat voor gevolgen heeft. Ik lul dus gewoon ontopic over dat onderwerp en de onderwerpen die dichtbij mee te maken hebben. Ik praat vanuit mijn zelf en niet met allerlei hypotetische voorbeelden. NET zoals jij dat doet. Ik zit niet op te scheppen.
Fine, vind me maar triest. Ik weet waar ik het over heb, wat ik bedoel en hoe ik het bedoel. Wat jij daar verder van vindt, zou me eerlijk gezegd aan mijn anus oxideren.
Dat iemand een lange lul heeft wil niet zeggen dat ie er tot aan de wortel aan toe ingeramd moet worden. Ik heb ook een vriendje gehad met echt een enorme, die gebruikte maar de helft, zoals hij zei de voorste helft is toch de interessantstequote:Op vrijdag 6 november 2009 13:22 schreef JaniesBrownie het volgende:
Te groot doet altijd een beetje pijn en daar heb ik niets tegen,maar ik heb wel gemerkt dat ik het toch prettiger vind als het geen pijn doet. Dan raakt ie de goede plek ook beter ipv tegen mn baarmoedermond aan te rammen
Dat klopt,alleen denkt niet elke man er zo over dusquote:Op vrijdag 6 november 2009 13:27 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Dat iemand een lange lul heeft wil niet zeggen dat ie er tot aan de wortel aan toe ingeramd moet worden. Ik heb ook een vriendje gehad met echt een enorme, die gebruikte maar de helft, zoals hij zei de voorste helft is toch de interessantstedr is geen reden om tegen baarmoeders aan te stampen al had je dr een van een halve meter.
En als het dan toch gebeurt zijn er ook nog andere standjes om uit te proberen waar het dan ws. niet gebeurt.quote:Op vrijdag 6 november 2009 13:27 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Dat iemand een lange lul heeft wil niet zeggen dat ie er tot aan de wortel aan toe ingeramd moet worden. Ik heb ook een vriendje gehad met echt een enorme, die gebruikte maar de helft, zoals hij zei de voorste helft is toch de interessantstedr is geen reden om tegen baarmoeders aan te stampen al had je dr een van een halve meter.
Maar ook dat heeft dus niks met zijn lul te maken. Ik kan mn baarmoedermond ook voelen met mn middelvinger. Heeft dan iedere man met een lul zo lang als mijn middelvinger een te grote lul? Dat is wat, 10 cm. ofzoquote:Op vrijdag 6 november 2009 13:30 schreef JaniesBrownie het volgende:
Dat klopt,alleen denkt niet elke man er zo over dus
Ik kan dat inderdaad ook zo voelen, heeft er weinig mee van doen.quote:Op vrijdag 6 november 2009 13:36 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Maar ook dat heeft dus niks met zijn lul te maken. Ik kan mn baarmoedermond ook voelen met mn middelvinger. Heeft dan iedere man met een lul zo lang als mijn middelvinger een te grote lul? Dat is wat, 10 cm. ofzo
Wikipedia is denk ik wel meer betrouwbaar dan jouw persoonlijke ervaringen.quote:
Ik wist niet dat jij gay was.quote:Op vrijdag 6 november 2009 13:42 schreef servus_universitas het volgende:
Ik zou 'm een kans geven en niet direct het bed uittrappen.
Voelen en ertegenaan rammen is wel een verschil.quote:Op vrijdag 6 november 2009 13:36 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Maar ook dat heeft dus niks met zijn lul te maken. Ik kan mn baarmoedermond ook voelen met mn middelvinger. Heeft dan iedere man met een lul zo lang als mijn middelvinger een te grote lul? Dat is wat, 10 cm. ofzo
Laat die jongen toch lekker over zijn penis praten, dat doen toch alle jongens het liefst...quote:Op vrijdag 6 november 2009 13:18 schreef Loveless85 het volgende:
stbabylon. Mijn lunch ligt in het toilet door al je ranzige praat over dat mini-worstje van je in ieder topic waar het ook maar enigszins zou kunnen.
Zoek es een echte vriendin, neuk haar, en vraag wat ze vind als je zo graag andere mensen hun mening over je pielemuisje wil horen
Ja goed maar mijn vinger zal ook geen 10 cm. zijn. Ik denk dat als je een object van 10 cm. zonder enige techniek of consideratie van de vrouwelijke anatomie naar binnen ploegt je bij vrij veel vrouwen op een pijnlijke manier de baarmoeder raakt.quote:Op vrijdag 6 november 2009 13:43 schreef JaniesBrownie het volgende:
Voelen en ertegenaan rammen is wel een verschil.
Ik moet wel zeggen dat het bij mij wat gevoeliger is.
Das verder niets voor in dit topic, maar heeft wel te maken met wat ik zeg.
Ik niet. Ik vind het maar een lul.quote:Op vrijdag 6 november 2009 13:46 schreef Sandoval het volgende:
Laat die jongen toch lekker over zijn penis praten, dat doen toch alle jongens het liefst...
Een grote, of een kleine? Dat kan relevant zijn voor deze topic.quote:Op vrijdag 6 november 2009 13:50 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Ik niet. Ik vind het maar een lul.
Dat klopt, een beetje weten wat ie doet is wel een préquote:Op vrijdag 6 november 2009 13:49 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Ja goed maar mijn vinger zal ook geen 10 cm. zijn. Ik denk dat als je een object van 10 cm. zonder enige techniek of consideratie van de vrouwelijke anatomie naar binnen ploegt je bij vrij veel vrouwen op een pijnlijke manier de baarmoeder raakt.
Mijn punt is dus, mannen moeten zachtjes / niet te diep doen of weten wat ze doen (waar te mikken), ook met een gemiddelde penis. Want een gemiddelde penis kan ook echt flink pijn doen als ze maar wat lopen te heien van binnen. En dan is het bij mij nog niet eens zo gevoelig als bij jou.
Ik speel er liever mee dan ik er over praat eigenlijkquote:Op vrijdag 6 november 2009 13:46 schreef Sandoval het volgende:
[..]
Laat die jongen toch lekker over zijn penis praten, dat doen toch alle jongens het liefst...
Dit topic.quote:Op vrijdag 6 november 2009 13:52 schreef servus_universitas het volgende:
Een grote, of een kleine? Dat kan relevant zijn voor deze topic.
Ik was ook echt verbaasd. En die jongen was zwaar beledigd. Ging ie mij zitten uitleggen dat voor vrouwen de meeste stimulatie toch komt van dat de man met zn onderbuik tegen haar clit komt, en dat penetratie maar bijzaak is dus dat iedereen er niet zo'n groot punt van moest maken en dat penetratie gewoon enorm overrated was.quote:Op vrijdag 6 november 2009 13:53 schreef JaniesBrownie het volgende:
En echt klein, tja, die komt gewoon nergens
Die jongen waar ik het over had was 1.97m en slank en die had echt iets dat qua grootte en dikte rond mn pink hing zeg maar. Daar schrok ik gewoon vanIk wist niet dat dat kon eigenlijk
(okee, ik had toen minder mannen gehad/gezien dan nu ook )
Hij probeerde de nederlaag te verzachten. Je hebt gelijk, jij weet dat als vrouw beter dan hij als man, maar zijn reactie valt psychologisch wel te begrijpen.quote:Op vrijdag 6 november 2009 13:57 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Ik was ook echt verbaasd. En die jongen was zwaar beledigd. Ging ie mij zitten uitleggen dat voor vrouwen de meeste stimulatie toch komt van dat de man met zn onderbuik tegen haar clit komt, en dat penetratie maar bijzaak is dus dat iedereen er niet zo'n groot punt van moest maken en dat penetratie gewoon enorm overrated was.
Ik heb me ingehouden en niet gezegd 'hoe kun jij dat weten?'. Mijn god wat een loser was dat.
Ik vind dat altijd zo lief om te zien, meisjes die hun knuistje eromheen doen om te voorkomen dat ie te diep stootquote:Op vrijdag 6 november 2009 13:30 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
Dat klopt,alleen denkt niet elke man er zo over dus
In dat licht bezien is jouw onderschrift wel weer grappig.quote:Op vrijdag 6 november 2009 14:00 schreef Gripper het volgende:
Ik vind dat altijd zo lief om te zien, meisjes die hun knuistje eromheen doen om te voorkomen dat ie te diep stoot
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |