Ok, gast! Dat is toch wat ik uit zijn verhaal opmaak. Maar ik koop t toch niet zolang er geen mod tools komen en didicated servers. Enige wat ik speelde online in cod4 was eerst pam4 en daarna promod en dat met die perks en al die zooi hoef ik niet.quote:Op woensdag 11 november 2009 10:50 schreef emokid het volgende:
[..]
Gast, die mensen blijf je ook gewoon zien hoor. Je speelt telkens met dezelfde groep, en er komen mensen bij en gaan weg. Het is niet dat je elke game opeens met 18 nieuwe mensen zit.![]()
Wat heeft dat met 1337-haxxors en fanatiek doen te maken? Ik speel een spel liever zonder al die poespas en lekker puur alleen skill.quote:Op woensdag 11 november 2009 11:00 schreef emokid het volgende:
Doe eens niet zo 1337-haxxors en zo en speel gewoon de game zoals die uitkomt.
PC Gamers die fanatiek doen.
Doem scenario is het niet, het matchmaking werkt aardig. Ik mis regelmatig "Lean", maar dat is overkomelijk. Ergens is het ook wel prettig dat die sniper niet zichzelf achter een boom kan verbergen en af en toe even leanen.quote:Op woensdag 11 november 2009 11:36 schreef _GdR_ het volgende:
PC huilers. Wat zijn jullie ervaringen tot nu toe online? Is het allemaal zo'n doem scenario als jullie dachten of is t stiekem toch nog fukking vet?
Jij kunt tenminste spelenquote:Op woensdag 11 november 2009 14:34 schreef DustPuppy het volgende:
Hebben sommigen van jullie ook de ervaring gehad gisteren dat Steam liep te mekkeren dat ie het te druk had en dat ik over een paar minuten nog maar eens moest proberen te installeren?
Beetje een faal, zoiets. Je weet dat het komt dus zorg dan op zijn minst voor wat (tijdelijke) extra performance.
Ik was om half 6 begonnen met de installatie en kon om 8 uur gaan spelen ofzo. Beetje jammer.
Jup, dat mis ik dan ook inderdaad.quote:Op woensdag 11 november 2009 14:43 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Om een hoek kijken, normaal Q en E.
me2quote:Op woensdag 11 november 2009 14:50 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Jup, dat mis ik dan ook inderdaad.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.zou dat erg handig zijn
The Rated-R Era ... A Decade of Decadence
Mr. Prolapse 2009
dan speel je hem toch nietquote:Op woensdag 11 november 2009 15:26 schreef JohnLocke het volgende:
Hij doet het na een reboot. eerste indruk is dat het echt goed is. Ben nu bij de missie Wolverines, leuke referentie naar Red Dawn
De bekende missie vond ik overigens inderdaad overdreven, onnodig en niet leuk. Maarja.
Overdreven als in niet realistisch jaquote:Op woensdag 11 november 2009 15:26 schreef JohnLocke het volgende:
De bekende missie vond ik overigens inderdaad overdreven, onnodig en niet leuk. Maarja.
Overdreven als in dat ik met geen undercover situatie kan voorstellen waar het voordelig is om te helpen honderden burgers en politieagenten te doden. Waarom kan ik die gast niet meteen omleggen?quote:Op woensdag 11 november 2009 15:32 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Overdreven als in niet realistisch ja
Vond het verder niet echt schockerend, het blijft een game
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |