Die zag ik al in youtube voorbijkomen, supervetquote:Op dinsdag 10 november 2009 23:38 schreef Saekerhett het volgende:
Je kunt zeggen van de multiplayer wat je wil, maar de singleplayer is echt geniaal! Dat bergbeklimmen in missie 2, als je geen last van hoogtevrees hebt, krijg je het nu wel
Heb zelfde processor, 4 GB en een 9800 GTX+ en hij trekt het hier in Full HD met alles maximaal ook met gemakquote:Op dinsdag 10 november 2009 23:40 schreef editoor het volgende:
Ik speel dit spel op 1680 - 1050 alles op high(4x AA) en mijn computer trekt het met gemak. Had dat toch niet verwacht.
specs:
core 2 duo e8400 @ 3,6Ghz
6GB ram
Ati 4870 512MB
missie 2 is inderdaad wel vet, ook met de sneeuwscooter, maar dat is dus tot nu toe het vetstquote:Op dinsdag 10 november 2009 23:38 schreef Saekerhett het volgende:
Je kunt zeggen van de multiplayer wat je wil, maar de singleplayer is echt geniaal! Dat bergbeklimmen in missie 2, als je geen last van hoogtevrees hebt, krijg je het nu wel
quote:Op dinsdag 10 november 2009 22:43 schreef Drinky het volgende:
wat een boutspel zeg, bijna alles gelijk aan COD4 qua gameplay en interface, alleen kun je niet leunen(wtf? ) en zit er een andere verhaallijn in, ben ik even blij dat ik 'm niet heb gekocht
via steam zelf ik zat ook al te zoeken, tamelijk bout dat je idd niet kan leanen nu is het meer zo'n halo3 idee iedereen rent op elkaar af en ondertussen wordt je de hele tijd in je rug geschoten, of er liggen er juist ergens een paar te campen als een dollequote:Op dinsdag 10 november 2009 22:38 schreef Rave_NL het volgende:
En hij doet het, net 1e missie SP gedaan en zit er meteen weer in, en nu met de MP aan het stoeien!
Maarreh, hoe verander je je nick
Windows 7 Ultimate x64.quote:Op woensdag 11 november 2009 00:26 schreef Dibble het volgende:
Welke OS hebben jullie?
Sync to frame is gewoon v-sync. Dat betekent dat als je een bepaald aantal fps haalt (bv 60) wat hetzelfde is als de refresh rate van je monitor (60 Hz waarschijnlijk), het spel dit lockt op 60 fps. Het gevolg is dat je geen tearing meer hebt (horizontale strepen bij snelle bewegingen), maar een nadeel kan zijn dat je nu een grotere mate van inputlag hebt (de muis reageert minder snel dan met v-sync uit).quote:Op woensdag 11 november 2009 00:07 schreef Mirel het volgende:
Ik merk met mijn kaart geen verschil als ik AA aan of uit heb. De grote boosdoener is of ik schaduwen aan of uit heb. Ik heb gewoon een simpele Packard Bell laptop, 2.1 Ghz Dual Core, Nvidia GT240M (CUDA) 1GB, en 4 GB gewoon geheugen. Draait heel soepel met 40-50, ook in de drukke gedeeltes
Alles staat op max, resolutie op 1600x900, heb alleen sync to frame en shadows uit staan. Weet nooit echt wat die eerste inhoudt.
[ afbeelding ]
De 2 andere soldaten die bij de shooting range gingen staan hadden ook dezelfde kop
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik vind het alleen kut dat je altijd random maps krijgt. Geen ruimte voor eigen smaak. Estate bijv vind ik een kutmap maar Highrise en Afghan zijn weer toppie. Als er dedicated servers zouden zijn zou ik deze twee maps met diverse modes in HC opstarten in een server.quote:[b]Op woensdag 11 november 2009 01:15
Ik heb destijds COD4 op de console én PC gespeeld en er was eigenlijk niets mis met de Console versie. Zolang je met iemand samen gamet in een party is dat 'gesloten' gevoel wel weg.
Het is toch juist de uitdaging om die gast die op de vorige map eerste is geworden op de volgende map af te maken? En daarbij wil ik graag met echte vrienden samen spelen (in matches & pubs) en dat gaat op deze manier dus niet lukken schijnbaar. Zonde!quote:Op woensdag 11 november 2009 02:12 schreef emokid het volgende:
Dat ben ik juist gewend, ik speel met een paar mensen en ben niet zo iemand die vriendjes maakt in servers en daar elke avond samen mee speelt.
Ze hebben het ook niet uitgesloten:quote:Op maandag 9 november 2009 15:05 schreef invine het volgende:
[..]
Uitdaagt hoe? ze hebben nog niks bevestigd dat je uberhaupt wat kan veranderen ( je kan niet eens je config tweaken). Dan gaat geen 1 fatsoenlijke clan dit spel spelen.
Lees dit maar even:
http://www.tek-9.org/news(...)ews-2115.html?page=4
Is een interview met IW over de pc versie van MW2.
Gast, die mensen blijf je ook gewoon zien hoor. Je speelt telkens met dezelfde groep, en er komen mensen bij en gaan weg. Het is niet dat je elke game opeens met 18 nieuwe mensen zit.quote:Op woensdag 11 november 2009 09:13 schreef invine het volgende:
[..]
Het is toch juist de uitdaging om die gast die op de vorige map eerste is geworden op de volgende map af te maken? En daarbij wil ik graag met echte vrienden samen spelen (in matches & pubs) en dat gaat op deze manier dus niet lukken schijnbaar. Zonde!
No boy for me, en ben altijd heel trouw geweest aan de cod reeks
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |