De ka hier zei dat na 2 weken het lichaam gewend was aan het vaccin. Maar idd het idee alleen alquote:Op vrijdag 6 november 2009 13:08 schreef Vicky het volgende:
Ik heb net het cb maar ff gebeld.
Tess heeft eind sept. de prik gehad en volgens de dame was dat moet de verkeerde partij.
Waarschijnlijk is er niks aan de hand en is het slechts voor de zekerheid (protocol) dat men het vaccin niet meer gebruikt. Het is namelijk niet zeker of het overlijden een direct gevolg is van de vaccinatie. En die vrouw krijgt nu waarschijnlijk de hele dag hysterische moeders aan de telefoon.quote:Op vrijdag 6 november 2009 11:45 schreef MeNicole2 het volgende:
Oh en ik heb ook een klacht ingediend tegen de dame van rvp.
Toen ik gister belde zei ze: "Ja maar mevrouw ik heb nu de pc al uit en kan dat dus niet meer nakijken." Op mijn: Dan druk je hem maar even weer aan kwam een diepe zucht en: "Ja maar er gaan in een jaar zoveel kinderen dood een de vaccinaties!!"
Maf mens.
Ja dus... Daarom mag je iemand zo behandelen? Als ze daar niet tegen kan moet ze ander werk zoeken. Je zit daar aan de telefoon om mensen te woord te staan.quote:Op vrijdag 6 november 2009 13:14 schreef spoor4 het volgende:
[..]
En die vrouw krijgt nu waarschijnlijk de hele dag hysterische moeders aan de telefoon.
Dan nog ga je niet dat soort dingen zeggen.quote:Op vrijdag 6 november 2009 13:14 schreef spoor4 het volgende:
[..]
Waarschijnlijk is er niks aan de hand en is het slechts voor de zekerheid (protocol) dat men het vaccin niet meer gebruikt. Het is namelijk niet zeker of het overlijden een direct gevolg is van de vaccinatie. En die vrouw krijgt nu waarschijnlijk de hele dag hysterische moeders aan de telefoon.
sorry? hysterisch?quote:Op vrijdag 6 november 2009 13:14 schreef spoor4 het volgende:
[..]
Waarschijnlijk is er niks aan de hand en is het slechts voor de zekerheid (protocol) dat men het vaccin niet meer gebruikt. Het is namelijk niet zeker of het overlijden een direct gevolg is van de vaccinatie. En die vrouw krijgt nu waarschijnlijk de hele dag hysterische moeders aan de telefoon.
Dus dan zou Evi het ook gehad hebben. Ik kan pas vanaf 14.00 bellenquote:In de media is de afgelopen dagen veel aandacht geweest voor het overlijden van drie baby’s die waren ingeënt met een vaccin tegen onder meer hersenvlies- en middenooronsteking. Het pneumokokkenvaccin met de naam Prevenar, met partijnummer D66977, wordt door ZuidZorg vanaf woensdag 4 november niet meer gebruikt.
Daar heb je gelijk in. Ze behoort gewoon professioneel te blijven.quote:Op vrijdag 6 november 2009 13:16 schreef MeNicole2 het volgende:
[..]
Ja dus... Daarom mag je iemand zo behandelen? Als ze daar niet tegen kan moet ze ander werk zoeken. Je zit daar aan de telefoon om mensen te woord te staan.
Wanneer is Evi geent? Sterkte met wachten in elk geval!quote:Op vrijdag 6 november 2009 13:17 schreef DuchessX het volgende:
Op de site van ons CB staat hetvolgende:
[..]
Dus dan zou Evi het ook gehad hebben. Ik kan pas vanaf 14.00 bellen
Je kan ook gewoon naar rvp bellen. Die kunnen dat zo zien in de computer!!quote:Op vrijdag 6 november 2009 13:17 schreef DuchessX het volgende:
Op de site van ons CB staat hetvolgende:
[..]
Dus dan zou Evi het ook gehad hebben. Ik kan pas vanaf 14.00 bellen
quote:Contact met RIVM
Hartelijk dank voor uw belangstelling. Het RIVM doet onderzoek in opdracht van de overheid en rapporteert daarover onder andere via internet. Heeft u vragen, bijvoorbeeld als onderzoeker, journalist of als medewerker in dienst van een overheid, dan kunt u uw vraag via e-mail stellen. Voor klachten over het RIVM is er een klachtenregeling.
Hieronder vindt u tevens enkele links naar relevante instanties die zich bezighouden met dezelfde thema’s als het RIVM.
Adres RIVM
Het bezoekadres is:
RIVM
Antonie van Leeuwenhoeklaan 9
3721 MA Bilthoven
Het correspondentie adres is:
RIVM
Postbus 1
3720 BA Bilthoven
Telefoon: (030) 274 91 11
Fax: (030) 274 29 71
Email:info@rivm.nl
Ik denk dat het misschien per regio verschillend is. Ik heb een heel ander nummer.quote:
isset algemene nummer van de sitequote:Op vrijdag 6 november 2009 13:50 schreef MeNicole2 het volgende:
[..]
Ik denk dat het misschien per regio verschillend is. Ik heb een heel ander nummer.
Oh dat zou kunnen dat hun je doorverbinden ofzo. Ik kon in ieder geval bellen naar Deventer, daar worden de gegevens van hier verwerkt!quote:
Pure voorzorg, de kans dat er iets mis is met het vaccin zelf mis is is uiterst klein aangezien er al duizenden shots mee gegeven zijn en er niks opmerkelijks is voorgevallen. Vooralsnog houdt ik het op tragisch toeval maar je weet nooit natuurlijk.quote:Op vrijdag 6 november 2009 12:12 schreef MeNicole2 het volgende:
Het is ook gewoon een geval van stom toeval. Maar ik wil graag weten wat mijn kind binnen heeft gekregen. En ja ik weet dat er jaarlijks meer kinderen overlijden hierdoor maar ze nemen niet voor niks een partij voorlopig even terug.
Gewoon even bellen Miss!quote:Op vrijdag 6 november 2009 14:10 schreef miss_sly het volgende:
Hmm, even illegaal vanaf mijn werk.
Senna heeft vorige week dinsdag 27 oktober haar prikjes gehad. Moet ik me nu ook zorgen maken en contact opnemen met het CB? kan ik ergens zelf terugzien (in het boekje ofzo) waarmee ze geprikt is?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |