quote:Op donderdag 5 november 2009 16:15 schreef AKnynke het volgende:
Dit is de eerste post in slank vanaf m'n nieuwe macbook!
Heb je een zwarte of witte?? of een pro?quote:Op donderdag 5 november 2009 16:15 schreef AKnynke het volgende:
Uiteindelijk moet je ermee leren leven Daph, het is fijn dat ze zo meegaand zijn over alles!
Dit is de eerste post in slank vanaf m'n nieuwe macbook!
Ha, ik steek altijd veel meer op van romans dan van 'leer'boeken.quote:Op donderdag 5 november 2009 16:14 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ja maar dat zijn romans hè, dit is een pedagogisch boek.
Nee ze melden met 50% ziek in plaats van 80% (nu). Ik krijg dus gewoon salaris dus dat is fijn.quote:Op donderdag 5 november 2009 16:34 schreef Merel het volgende:
Maar Daph, bedoelen ze dan dat je minder uur gaat werken en dus meer uur ziekgemeld bent, of gaan ze het aantal uren in je contract verminderen zodat je ook minder betaald krijgt?
Die wíl je helemaal geen Kees noemenquote:Op donderdag 5 november 2009 16:34 schreef Laureline het volgende:
Ik baal nog steeds een beetje dat ik de mini geen Kees mocht noemen van mijn meneer![]()
Wèl!quote:Op donderdag 5 november 2009 16:53 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Die wíl je helemaal geen Kees noemen.
[ afbeelding ]
Haha, het verklaart wel mijn vetlaagjequote:Op donderdag 5 november 2009 13:13 schreef ColdFeet het volgende:
Er was wel iets met zwemmen en een klein vetlaagje dat je opbouwt, als afweer tegen het koude water. Evolutionair gezien is de mens niet geschikt om te zwemmen: redelijk gevoelig voor temperatuursschommelingen, en dat hele gedoe met slijmvliezen en niet af kunnen sluiten van je neus enzo.
quote:
Mjam, recept?quote:Op donderdag 5 november 2009 15:09 schreef Bob. het volgende:
T: Stukje carrotcake (zelf gemaakt gister!)
63.8quote:Op donderdag 5 november 2009 06:53 schreef Merel het volgende:
M'n gewicht vanochtend: 66,6Zo'n 4 kilo meer dan ik zou willen
En nu ga ik richting werk, kan niet gaan zwemmen omdat ik vroeg moet beginnen omdat het zo druk is
En nog sorry voor gisteravond, dat was écht zo'n ongestelde jankbui.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |