Nou, dan zijn er 3 dingen zeker:quote:SBS6 doet tv-moment van jaar
SBS6 zendt op oudejaarsavond de verkiezing van het tv-moment van het jaar 2009 uit. Over de inhoud van het programma kon een woordvoerster van de zender vandaag nog niet veel zeggen.
Het publiek zal een grote rol spelen in de verkiezing; wellicht komt er ook een vakkundige jury. Het wordt naar alle waarschijnlijkheid geen live programma en SBS kan nog niet zeggen wie het programma zal presenteren.
Maandag liet de VARA weten haar verkiezing van het tv-moment van het jaar uit de programmering te schrappen.
Ongetwijfeld. Ze zetten immers ook Ik heb er de kracht niet meer voor op nummer 1 in een lijst met meest grappige uitspraken aller tijdenquote:Op woensdag 4 november 2009 19:55 schreef 9611Niels het volgende:
2. Gerard Joling komt voor in het winnende fragment
CQC is coolquote:Op woensdag 4 november 2009 20:12 schreef Hetiszover het volgende:
Domino Gay zal ook wel in de top 10 staan, net als Popstars, Hole in the Wall en iets van CQC.
quote:Op woensdag 4 november 2009 21:09 schreef Adelante het volgende:
Ik vermoed dat Alberto Stegeman hoge ogen gooit.
quote:
Op het Koninklijk huis mag wel een KERNBOM op. Maar goed dit even terzijde net als de tussen ronde, met de vraag welk onderschrift hoort hier bij? Vier foto's voor het team van Jan Jaap.quote:Op woensdag 4 november 2009 21:46 schreef ouderejongere het volgende:
Allemaal stemmen voor dit fragment
Verreweg het beste tv-moment van het jaar, Hare Majesteit als mens!
Ahw, arme schaapjesquote:Op woensdag 4 november 2009 21:09 schreef Adelante het volgende:
Ik vermoed dat Alberto Stegeman hoge ooien gooit.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |