Ik ben blij dat dat niet zo was, wat ik op de vorige pagina al zei vind ik dat die spanning soms te hoog wordt opgevoerd. Dat ze gewoon eens een keer rustig weg kunnen rijden houdt het leuker dan dan dit ook weer een lastig probleem oplevertquote:Op dinsdag 17 november 2009 11:49 schreef kepler het volgende:
[..]
Ik dacht eigenlijk dat de episode daar zou eindigenDat hij zou omkeren, maar dat ze dan aangehouden zouden worden. Hebben ze beiden genoeg uit te leggen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."If you can fake sincerity, you can fake pretty much anything."
quote:Op dinsdag 17 november 2009 14:37 schreef Mavro het volgende:
Ik heb trouwens net boek 1 uit. Ik vind de sfeer in het boek een stuk humoristischer dan de serie. De serie is spannend met een beetje humor en boek 1 vond ik vooral humoristisch met een beetje spanning.
Wisten jullie trouwens dat (niet lezen als je het boek nog wilt lezen)Ik ben net in boek 2 begonnen, maar het eerste boek heb ik niet gelezenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The line is a dot to you!
Helemaal nietquote:Op dinsdag 17 november 2009 19:25 schreef xxiessiexx het volgende:
Ik begin Dexter boven House te verkiezen...da's toch wel heel onverwacht
true thatquote:Op woensdag 18 november 2009 00:46 schreef BluesRebel het volgende:
Wat is het toch ook een geweldige serie als je nagaat dat een seriemoordenaar een andere seriemoordenaar redt tijdens zijn zelfmoordpoging zodat ie 'm zelf later in stukken kan hakkenZie je toch nergens anders
![]()
Inderdaadquote:Op woensdag 18 november 2009 00:46 schreef BluesRebel het volgende:
Wat is het toch ook een geweldige serie als je nagaat dat een seriemoordenaar een andere seriemoordenaar redt tijdens zijn zelfmoordpoging zodat ie 'm zelf later in stukken kan hakkenZie je toch nergens anders
![]()
Aangezien ze die niet hebben aangekocht, lijkt het me sterk dat dat binnenkort is.quote:Op donderdag 19 november 2009 12:50 schreef M-unit het volgende:
iemand enig idee wanneer ze bij de vpro weer verder gaan met seizoen 2?
Oeeeeh, daar kijk ik ook naar uit!quote:Op donderdag 19 november 2009 12:54 schreef ShiroYasha het volgende:
Ben benieuwd hoe het gesprek tussen Dexter en Trinity verloopt als Trinity eindelijk op zijn tafel ligt
(ik ga er vanuit dat Dexter hem vroeg of laat afmaakt natuurlijk)
Dat is eigenlijk tot nu toe altijd het geval geweest bij Dexterquote:Op donderdag 19 november 2009 14:27 schreef NvM het volgende:
Het seizoen verloopt interessanter dan ik had gedacht!
Iets wat ik ook op zit te wachten. Het zal niet zo lang zijn maar wel indrukwekkend zoals altijd. .quote:Op donderdag 19 november 2009 12:54 schreef ShiroYasha het volgende:
Ben benieuwd hoe het gesprek tussen Dexter en Trinity verloopt als Trinity eindelijk op zijn tafel ligt
(ik ga er vanuit dat Dexter hem vroeg of laat afmaakt natuurlijk)
Zeker. Ook toen met Prado eindigde het best mooi met die ruzie.quote:Op donderdag 19 november 2009 14:27 schreef Tijn het volgende:
[..]
Dat is eigenlijk tot nu toe altijd het geval geweest bij Dexter
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |