Fakkeloptocht tegen Wildersquote:Fakkeloptocht tegen Wilders
ARNHEM - Zo'n 250 mensen protesteerden maandagavond in Arnhem tegen Geert Wilders onder het motto 'Wilders sluit ook jou uit'. Aanleiding voor de fakkeloptocht is een bijeenkomst van de Partij voor de Vrijheid met leider Geert Wilders in het Arnhemse Hotel Haarhuis maandagavond.
Burgemeester Krikke van Arnhem had toestemming gegeven voor de demonstratie van tegenstanders. De demonstranten trokken ongeveer 5 kilometer door het centrum en wijken. Bij Musis Sacrum werden toespraken gehouden. Wilders liet zich niet zien.
Ik ook dat zullen er meer geweest zijn dan op die partij bijeenkomst.quote:Op dinsdag 3 november 2009 05:12 schreef remlof het volgende:
Ik vind 250 man/vrouw nog een hele behoorlijke opkomst voor een gure maandagavond.
quote:Wilders vindt demonstratie prima
ARNHEM - PVV-leider Geert Wilders heeft er geen problemen mee dat er maandagavond in Arnhem een demonstratie tegen hem is gehouden.
"Hoewel ik het totaal oneens ben met hun boodschap vind ik het goed dat er is gedemonstreerd. Dat is nou wat ons onderscheidt van dictaturen, waar je niet mag demonstreren. Daar beland je in de gevangenis, in het gunstigste geval", aldus Wilders die in Hotel Haarhuis een partijbijeenkomst had.
Wilders wil over 1,5 jaar meedoen aan de verkiezingen voor Provinciale Staten in Gelderland. "We komen er fris en vrolijk in![]()
Vanwege de veiligheidsmaatregelen die de aanhangers + kader van de Partij Voor De Vrijheid moeten beschermen tegen mogelijke aanslagen en ordeverstoringen ( zo diep is dit land vol bedreiging gezakt) mogen er bij partijbijeenkomsten relatief weinig mensen naar binnen. Ik spreek ook uit ervaring.quote:Op dinsdag 3 november 2009 05:14 schreef Megumi het volgende:
[..]
Ik ook dat zullen er meer geweest zijn dan op die partij bijeenkomst.
Hopen dat ie dat nog zegt als ie aan de macht is, mocht dat onverhoopt ooit zover komenquote:Op dinsdag 3 november 2009 05:22 schreef Huisjesmelkert het volgende:
Reactie Geert Wilders op demonstratie:
[..]
Inderdaad maar het verleden leert ons dat de kans daarop klein is.quote:Op dinsdag 3 november 2009 05:33 schreef remlof het volgende:
[..]
Hopen dat ie dat nog zegt als ie aan de macht is, mocht dat onverhoopt ooit zover komen
quote:Op dinsdag 3 november 2009 06:48 schreef Disorder het volgende:
Weet je wie ook van fakkels hield?
HITLER.
Conclusie : De linksch-fascistische demonstranten.quote:
Fakkelbrigade!quote:Op dinsdag 3 november 2009 06:48 schreef Disorder het volgende:
Weet je wie ook van fakkels hield?
HITLER.
Wat een dooddoener vreslijk.quote:Op dinsdag 3 november 2009 06:54 schreef DikVoormekaar het volgende:
[..]
[..]
Conclusie : De linksch-fascistische demonstranten.
Die staan dan te roepen dat een demonstratie van rechts waar 3500+ man op kwamen dagen klein wasquote:
Dan gaat zelfs die Wilders-vrije maandag over Wilders. Nog meer aandacht voor de volksheldquote:Op dinsdag 3 november 2009 08:02 schreef clumsy_clown het volgende:
Ik ben voor de Wildersvrije maandag. Elke eerste maandag Van de maand houdt iedereen gewoon z'n bek over Wilders, zodat we een dag lang niet hoeven te horen dat hij de nieuwe Messias en/of Hitler is.
quote:De jaarlijkse lampionnenoptocht tijdens de avondvierdaagse op woensdag 17 juni 2009 , was een indrukwekkende optocht van en door de Arnhemse jeugd ( 550) .
Het idee van die fakkels was volgens mij ook een beetje onhandig.quote:
Ja mensen vergelijken met spelers of prominenten van de As mogendheden uit de Tweede Wereldoorlog is inderdaad altijd zo'n vreselijke dooddoener! Gelukkig ben jij beter dan dat, want je vindt het toch zo vreselijk...quote:Op dinsdag 3 november 2009 06:58 schreef Pugg het volgende:
Wat een dooddoener vreslijk.
Oh...quote:net zo irritant als de oneliners van de blond adolf
En op dinsdag de katholieken-vrije dag, en op woensdag de moslim-vrije dag, en op donderdag de joden-vrije dag?quote:Op dinsdag 3 november 2009 08:02 schreef clumsy_clown het volgende:
Ik ben voor de Wildersvrije maandag. Elke eerste maandag Van de maand houdt iedereen gewoon z'n bek over Wilders, zodat we een dag lang niet hoeven te horen dat hij de nieuwe Messias en/of Hitler is.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |