Dat belooft weinig goeds.quote:Op donderdag 5 november 2009 21:07 schreef Slaap-lekker het volgende:
Ik werk nu als internetmarketeer bij een groot bedrijf en interim als commercieel manager bij een modellenbureau.
Dat zijn 2 mooie omschrijvingen voor wat discutabele baantjes.quote:Op vrijdag 6 november 2009 01:07 schreef Stali het volgende:
[..]
Nu ben ik nieuwsgierig. Wat bedoel je hiermee?
Zolang het maar ontspannen is.quote:Op vrijdag 6 november 2009 01:10 schreef sig000 het volgende:
[..]
Dat zijn 2 mooie omschrijvingen voor wat discutabele baantjes.
Wat gaan die doen denk je met zo'n verhaal? En nee dat was geen inkopper.quote:Op vrijdag 6 november 2009 01:20 schreef GlowMouse het volgende:
Was het medisch tuchtcollege al genoemd?
geen idee, maarquote:Op vrijdag 6 november 2009 01:22 schreef sig000 het volgende:
[..]
Wat gaan die doen denk je met zo'n verhaal? En nee dat was geen inkopper.
vs.quote:"Nee beste jongen zegt die; je moet dit medicijn minimaal 2 maand gebruiken en dan ben je van al je klachten af."
klinkt toch wel vreemd. Ongetwijfeld heeft die arts een ander verhaal, maar het lijkt me niet dat je zomaar maandenlang zoiets voor kunt schrijven.quote:Maximale gebruiksduur (zonder uitsluipen) is 2 weken.
Kan wel, er zijn in Nederland 700.000 verslaafden aan benzodiazepinen.quote:Op vrijdag 6 november 2009 01:34 schreef GlowMouse het volgende:
klinkt toch wel vreemd. Ongetwijfeld heeft die arts een ander verhaal, maar het lijkt me niet dat je zomaar maandenlang zoiets voor kunt schrijven.
Die komen uit de lucht vallen en dan valt NL nog mee .quote:Op vrijdag 6 november 2009 01:53 schreef APK het volgende:
[..]
Kan wel, er zijn in Nederland 700.000 verslaafden aan benzodiazepinen.
http://www.kennislink.nl/publicaties/de-verborgen-verslaving
Hoe kan je op de 16e al zelfstandige ondernemer zijn en dan op een gegeven moment een bedrijf met een waarde van 2 ton hebben. Waar heb je al die dingen geleerd? Van je vader? Want dat vind ik wel knap van je!quote:Op donderdag 5 november 2009 21:07 schreef Slaap-lekker het volgende:
Ik was inderdaad zelfstandig ondernemer, vanaf me 16e al, toen op naam van me vader en op me 18e op me eigen naam.
Het ging te goed, en het werd te groot. Ken je de slogan " Ik wens je veel personeel"?
Ik moest veel personeel aannemen en dan begint de ellende, de 1 werd ziek de ander zwanger en zo loopt de werkdruk op en in je hoofd ben je dag en nacht bezig met geld, geld en hoe kan ik de klanten tevreden houden.
Door de onregelmaat ga je slecht slapen, op het laatst kon ik het haast niet meer ik was zo druk in me hoofd - toen vroeg ik om advies en de dokte(o)r handelde zoals je hebt kunnen lezen.
Achteraf kun je wel stellen dat die verandwoordelijkheid me op zo'n jonge leeftijd niet goed heeft gedaan. Nooit kunnen stappen, etc je kent het wel
Ik werk nu als internetmarketeer bij een groot bedrijf en interim als commercieel manager bij een modellenbureau.
Nu is het werken en dan thuis ontspannen, vroeger niet en natuurlijk nu regelmaat toen ook niet.
Zodoende heel kort samengevat....
Een ondernemer zijn heeft iemand of je hebt het niet.quote:Op vrijdag 6 november 2009 09:59 schreef jg888 het volgende:
[..]
Hoe kan je op de 16e al zelfstandige ondernemer zijn en dan op een gegeven moment een bedrijf met een waarde van 2 ton hebben. Waar heb je al die dingen geleerd? Van je vader? Want dat vind ik wel knap van je!
sukkels die niet weten wat woorden betekenen maar ze toch gebruikenquote:Op maandag 2 november 2009 23:56 schreef Slaap-lekker het volgende:
Ik ga vanaf vandaag per abuis stoppen met de slaap medicatie
Of je woordenschat is onvoldoende..quote:Op vrijdag 6 november 2009 17:16 schreef LarryDavid het volgende:
[..]
sukkels die niet weten wat woorden betekenen maar ze toch gebruiken
Wat probeer je nou te zeggen, kneus? Je zegt met die zin dat je per ongeluk gaat stoppen, terwijl je gewoon bedoelde dat je er direct mee stoptquote:Op vrijdag 6 november 2009 17:21 schreef Slaap-lekker het volgende:
[..]
Of je woordenschat is onvoldoende..
abuis
fout, verkeerd
fout, vergissing
En kort; Let op: Spelling (deels) uit 1864: o. (...zen), vergissing; misvatting; per -, bij vergissing.
In dit kader, stoppen naar aanleiding van een grote vergissing.
Maargoed er blijft altijd baas boven baas......![]()
Nee, wat je zegt ongeacht welk kader is, stoppen als vergissing.quote:Op vrijdag 6 november 2009 17:21 schreef Slaap-lekker het volgende:
Of je woordenschat is onvoldoende..
abuis
fout, verkeerd
fout, vergissing
En kort; Let op: Spelling (deels) uit 1864: o. (...zen), vergissing; misvatting; per -, bij vergissing.
In dit kader, stoppen naar aanleiding van een grote vergissing.
Maargoed er blijft altijd baas boven baas......![]()
quote:Op vrijdag 6 november 2009 17:21 schreef Slaap-lekker het volgende:
[..]
Of je woordenschat is onvoldoende..
abuis
fout, verkeerd
fout, vergissing
En kort; Let op: Spelling (deels) uit 1864: o. (...zen), vergissing; misvatting; per -, bij vergissing.
In dit kader, stoppen naar aanleiding van een grote vergissing.
Maargoed er blijft altijd baas boven baas......![]()
quote:Op woensdag 4 november 2009 01:24 schreef Xennia het volgende:
Snap nog niet waarom hij ''per abuis'' wil stoppen. Freudiaanse verspreking?
![]()
Twee vrouwen met lege quotes?quote:Op zaterdag 7 november 2009 00:56 schreef Stali het volgende:
[..]
Dit is wel een heel slecht voorbeeld van klantenbinding he.
Je bent abuis, er staat wel degelijk ietsquote:
Tjeetje man, oordeel niet zo hard, probeer niet overal je gelijk te halen, het komt de wereld niet ten goede.quote:Op vrijdag 6 november 2009 17:25 schreef LarryDavid het volgende:
[..]
Wat probeer je nou te zeggen, kneus? Je zegt met die zin dat je per ongeluk gaat stoppen, terwijl je gewoon bedoelde dat je er direct mee stoptGrote kutmongool.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |