Ik heb op school (geen middelbare) een presentatie over japan gehouden met uiteraard een gedeelte over animé.quote:Op dinsdag 3 november 2009 00:21 schreef Quir het volgende:
[..]
Ik zit nog op de middelbare school. Reken maar terug, heb geen zin om al te veel tijd te steken in het uitleggen van het overduidelijke.
Van de andere kant, heel veel mensen volgen stiekem Bleach of Naruto.quote:Op dinsdag 3 november 2009 00:52 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Ik heb op school (geen middelbare) een presentatie over japan gehouden met uiteraard een gedeelte over animé.
reacties:
Ik dacht dat anime & manga 2 mensen waren die je kende uit Japan toen je erover begon ()
Das toch van die pokemon kaarten?
en: Raar dat zo weinig mensen wat anime is, ik volg wekelijks bleach (ken dat meisje nauwlijks maar ik dacht:
chu-bra, dude!quote:Op dinsdag 3 november 2009 01:07 schreef Bakakame het volgende:
Maar 'n snelle tvp plaatsen, voor ik naar bed ga. Morgen tentamen en daarna... Eigenlijk nog een maar ach
Niet zo'n heel belangrijk/moeiljik vak
En net snel even die lijst doorgelezen van nieuwe anime, staat niet echt iets tussen waarvan ik denk 'JA!' dus ik wacht jullie oordeel nog even af
Durarara lijkt me geniaalquote:Op dinsdag 3 november 2009 01:07 schreef Bakakame het volgende:
Maar 'n snelle tvp plaatsen, voor ik naar bed ga. Morgen tentamen en daarna... Eigenlijk nog een maar ach
Niet zo'n heel belangrijk/moeiljik vak
En net snel even die lijst doorgelezen van nieuwe anime, staat niet echt iets tussen waarvan ik denk 'JA!' dus ik wacht jullie oordeel nog even af
Mediaplayer classic + cccpquote:Op dinsdag 3 november 2009 10:09 schreef wc-eend het volgende:
Welke speler gebruiken jullie voor anime? En vooral .MKV?
M(edia)P(layer)C(lassic)STAR 3.9 (+cccp). Maakt niet echt uit wat voor file soort (hoewel het grotendeels .mkv is, maar soms ook .avi of .mp4) het is, maar ik kies wel de HD kwaliteit met hoogste resolutie.quote:Op dinsdag 3 november 2009 10:09 schreef wc-eend het volgende:
Welke speler gebruiken jullie voor anime? En vooral .MKV?
Ik heb deze nu gedownload en ik kijk nu naar FMA2 - 29, maar het is zo blokkerigquote:Op dinsdag 3 november 2009 10:19 schreef Ge4ce het volgende:
[..]
M(edia)P(layer)C(lassic)STAR 3.9 (+cccp). Maakt niet echt uit wat voor file soort (hoewel het grotendeels .mkv is, maar soms ook .avi of .mp4) het is, maar ik kies wel de HD kwaliteit met hoogste resolutie.
Waarom VLC + CCCP? VLC heeft interne codecs en kan dus de haali mediasplitter en de ffdshow niet gebruiken, wat het nutteloos maart. Zeker voor .mkv heeft VLC heel vaal problemen met typesets enzo.quote:Op dinsdag 3 november 2009 10:19 schreef ArcticBlizzard het volgende:
[..]
Mediaplayer classic + cccp
of VLC + cccp
Ja, MPC HC(niet star, maar HC!!) kan enkel codecs aanspreken. Zelf kan het niets afspelen. Je zult dus echt cccp of k-lite moeten downloaden.quote:Op dinsdag 3 november 2009 10:42 schreef wc-eend het volgende:
[..]
Ik heb deze nu gedownload en ik kijk nu naar FMA2 - 29, maar het is zo blokkerigIk heb de cccp nog niet gedownload.. gaat dat verschil maken?
Is voornamelijk als backup, voorheen gebruikte ik VLC erg veel totdat ik erachter kwam hoe het (oa subs) eruitzag met mpc, direct overgestapt. Ik heb soms alleen problemen met mpc (???????????? ipv subs) en dan is vlc een uitkomst.quote:Op dinsdag 3 november 2009 11:08 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Waarom VLC + CCCP? VLC heeft interne codecs en kan dus de haali mediasplitter en de ffdshow niet gebruiken, wat het nutteloos maart. Zeker voor .mkv heeft VLC heel vaal problemen met typesets enzo.
Wat raar, dat ligt dat of aan enkele corrupte codecs, of de subgroup.quote:Op dinsdag 3 november 2009 12:32 schreef ArcticBlizzard het volgende:
[..]
Is voornamelijk als backup, voorheen gebruikte ik VLC erg veel totdat ik erachter kwam hoe het (oa subs) eruitzag met mpc, direct overgestapt. Ik heb soms alleen problemen met mpc (???????????? ipv subs) en dan is vlc een uitkomst.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |